За вкуса на миналото

  • 178 638
  • 2 221
  •   1
Отговори
# 450
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 467
Няма как да  ми е любим вкус, но тези дни докато разглеждах в Кауфлан оцетите и се спрях на някакъв скъп от 250 мл. та се сетих как навремето като ме пращаха до магазина за оцет единия път се върнах и казах че не съм взела защото в него плуваше нещо гадно като медуза. Откъде да знам че това е оцетната гъба. Сега няма шанс да попадна на толкова истински и чист от химии оцет.

# 451
  • Мнения: 5 383
В магазините с биопродукти има превъзходен немски ябълков оцет. http://apteka.framar.bg/30033002/%D0%B1%D0%B8%D0%BE-%D1%8F%D0%B1 … 750-%D0%BC%D0%BB-

Много по-добър на вкус от всичко което съм опитвала досега.

# 452
  • n/a
  • Мнения: 3 341
Дали не се бърка вкусът на миналото с вкусовете от детството?
Които винаги са по-ярки. Чиста физиология. Може би защото
по принцип не съм сантиментална, малко са нещата, за които
да пазя добър спомен. Засега само за киселото мляко се се-
щам. Беше кисело.  Mr. Green

# 453
  • Варна
  • Мнения: 10 612
Мен ме е срам да си призная, че не помня вкуса на нищо, нищичко.
И дори показаните или описани тук неща не ги помня.

# 454
  • Мнения: 18 010
Лоана, много си права Peace Забелязах, че неща, които ужасно са ме впечатлили като дете сега ме разочароват Confused Особено ист. места, нац. обекти, на които сме ходили по екскурзии, сега ми се струват малки и несъщите. Последно си спомням се разочаровах от Панорамата в Плевен

# 455
  • Мнения: X
Лоана, много си права Peace Забелязах, че неща, които ужасно са ме впечатлили като дете сега ме разочароват Confused Особено ист. места, нац. обекти, на които сме ходили по екскурзии, сега ми се струват малки и несъщите. Последно си спомням се разочаровах от Панорамата в Плевен
Ти ми напомни как детските ми спомени от Музикалния театър "Стефан Македонски" бяха като за грандиозна зала, а после, след години се чудех какво грандиозно съм видяла в този малък салон. Но пък е мило да си го спомни човек.

# 456
  • Мнения: 7 848
О, да! Припомнихте ми как бях очарована от планетариума в Смолян. Може би защото е било малко след откриването му, а след години като бях със синовете си се чудех какво толкова съм видяла...  ooooh!

Апропо той съществува ли все още, или пред разпад като Панорамата в Плевен?



# 457
  • Мнения: 2 157
О, да! Припомнихте ми как бях очарована от планетариума в Смолян. Може би защото е било малко след откриването му, а след години като бях със синовете си се чудех какво толкова съм видяла...  ooooh!

Апропо той съществува ли все още, или пред разпад като Панорамата в Плевен?

Преди 7-8 години работеше. Аз тогава ходих за първи път и си бях впечатлена. Laughing

# 458
  • Бургас
  • Мнения: 3 597
Апропо той съществува ли все още, или пред разпад като Панорамата в Плевен?
Работи си, това лято водих сина си. Като за деца, впечатлява, но всичко си му е  като от миналата епоха.

# 459
  • Deutschland
  • Мнения: 5 457
Грехота е да не се споменат някои дезодоранти:
8х4, Fa и Impulse (така ли се пишеше?)

ПП извинете ме, последното не е по темата.

Купих си 8×4, само че червен. Помня зеления, с който майка ми се уреждаше от Кореком. Сега съм й обещала да й купя и Бич Може. Едно време в чантата си, винаги имаше такъв.
Нямам много спомени за храните, била съм малка, но са ме хранели основно с бананова каша ( на Слънчо може би) и с Шипково пюре, друго не съм искала. Имаше и едни шоколадови бонбони в тъмносиня кутия, моля някой да ме подсети за името, бяха ми любими като дете.

# 460
  • Sofia
  • Мнения: 26 501
Продава ли се още шипковото пюре?
Беше невероятно вкусно,още си спомням аромата,гъстотата и вкуса му Heart Eyes

# 461
  • Мнения: 12 674
Аз си спомням как се биехме с бабите, като го пуснат.

# 462
  • Sofia
  • Мнения: 26 501
Видях в Тмаркет при касите да продават малките десертчета Чайка и другото как се казваше Thinking...май Байкалче беше.
Не си взех,че съм на диета,но ми е интересно дали имат нещо общо с онези от преди.
Прияде ми се Триадица,с много ядки и портокалови корички  Crazy

# 463
  • Мнения: 18 010
Любимите бонбони на дъщеря ми Черноморец, все с  тях иска да черпи  Mr. Green

# 464
  • Мнения: 54 646
Видях в Тмаркет при касите да продават малките десертчета Чайка и другото как се казваше Thinking...май Байкалче беше.
Не си взех,че съм на диета,но ми е интересно дали имат нещо общо с онези от преди.
Прияде ми се Триадица,с много ядки и портокалови корички  Crazy

Чайки не обичам, но Родопчета/Байкалчета са същите. bouquet

Общи условия

Активация на акаунт