За вкуса на миналото

  • 178 493
  • 2 221
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 10 459
Трещи само Виетнамското чудо ме спасяваше от главоболието. От дете съм с мигрена и само леко се намазвах по слепоочията.
Във Варна до Градска болница все още има барака за наливни сокчета. Като бях бременна що мента изпих там.

https://www.amazon.co.uk/gp/product/B00MRYQEV6/ref=ox_sc_act_tit … id=A21URKRJ5NFLP7

Чудото още го има и може да се купи Simple Smile

# 466
  • Мнения: 4 303
Продава ли се още шипковото пюре?
Беше невероятно вкусно,още си спомням аромата,гъстотата и вкуса му Heart Eyes
Сигурно много майки го помнят, защото това, което беше в гащите на детето беше.....в коша с гащите, защото памперси нямаше.
Иначе си беше хубаво. И всички плодови.
Децата след училище се надпреварваха да си купуват плодови пюренца и да си ги хапват на път към дома.

# 467
  • Мнения: 7 848
Сигурно много майки го помнят, защото това, което беше в гащите на детето беше.....в коша с гащите, защото памперси нямаше.
Иначе си беше хубаво. И всички плодови.
Децата след училище се надпреварваха да си купуват плодови пюренца и да си ги хапват на път към дома.
O, да. Също имаше и едно от тиква и морков - пелените също отиваха в коша. Хубаво е,че се забравят такива неща.  Mr. Green

# 468
  • Мнения: 5 365
Любимите бонбони на дъщеря ми Черноморец, все с  тях иска да черпи  Mr. Green
И у нас така. Най-много да разнообразят с Дръвчета... детска им работа...

# 469
  • Мнения: 5 462
Грехота е да не се споменат някои дезодоранти:
8х4, Fa и Impulse (така ли се пишеше?)

ПП извинете ме, последното не е по темата.

Купих си 8×4, само че червен. Помня зеления, с който майка ми се уреждаше от Кореком. Сега съм й обещала да й купя и Бич Може. Едно време в чантата си, винаги имаше такъв.
Нямам много спомени за храните, била съм малка, но са ме хранели основно с бананова каша ( на Слънчо може би) и с Шипково пюре, друго не съм искала. Имаше и едни шоколадови бонбони в тъмносиня кутия, моля някой да ме подсети за името, бяха ми любими като дете.
Космос

# 470
  • Мнения: 4 303
Аз си спомням едни фини млечни "Катеричка" Много  ги харесвах.

# 471
  • Пловдив
  • Мнения: 14 486
Хаха, аз пък не ги помня, чувала съм ги само от популярния виц ("в кутията с бисквити Катеричка катерички ли очакваш да има").

# 472
  • Мнения: 5 462
Продават ли някъде лакта сега?
Продават , но са гадни .
Но пък има бонбони Снежанка.

# 473
  • Мнения: 5 462
Аз си спомням едни фини млечни "Катеричка" Много  ги харесвах.
Имаше едни страхотни шоколадови бисквити Катеричка Рунтавелка.
http://socbg.com/2016/12/%d1%88%d0%be%d0%ba%d0%be%d0%bb%d0%b0%d0 … %d1%82%d0%be.html

# 474
# 475
  • Мнения: 4 303
Продават ли някъде лакта сега?
Продават , но са гадни .
Но пък има бонбони Снежанка.
Снежинка май бяха бонбоните, вътре с фъстък. Стават горе долу.
 Магдена, шоколадови бонбони бяха, не бисквити/тези не ги помня пък аз/.

# 476
  • София
  • Мнения: 15 470
Тези  бонбонки точно никога не съм ги харесвала.

# 477
  • Sofia
  • Мнения: 26 400
Имаше едни зелени малки бонбонки в пликче по средата с малко кафяво с вкус на кафе,вкусни бяха.

# 478
  • Мнения: 12 668
Имаше едни зелени малки бонбонки в пликче по средата с малко кафяво с вкус на кафе,вкусни бяха.

Вече им бяха посветени доста постове.

# 479
  • Мнения: 5 462
Имаше едни зелени малки бонбонки в пликче по средата с малко кафяво с вкус на кафе,вкусни бяха.
Росица

Общи условия

Активация на акаунт