Искам да кажа ... (109)_13.02-19.02

  • 79 150
  • 865
  •   1
Отговори
# 645
  • Пловдив
  • Мнения: 23 780
И при нас ще е мързел, ще ходим до родителите, довечера на театър, Етажна гроздова  Mr. Green, после на пица
Всичко друго ясно, какво е Етажна гроздова?

# 646
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
За етажната гроздова завиждам - предполагам, че е запивка със съседи.
Нямам вече тази радост - сегашните съседи са студени и необщителни, даже поздравът им се свиди на някои.
Но пък си поживяхме славно по съседски в стария блок, ах, колко хубаво беше! Всеки петък купон с танци - редувахме домакинството. А какви нови години сме карали - с карнавали, със смях до откат на коремните мускули. Екзкурзии, полянки, шейни, дори на море сме ходили заедно. Така се бяхме намерили десетина семейства на една възраст и децата ни и те на близки години, че и досега децата ни са приятели, а ние поразредихме, предвид разстоянията и други фактори, но още сме близки и се обичаме.

# 647
  • Пловдив
  • Мнения: 23 780
При нас няма условия. Във входа от 24 апартамента НЯМА други деца. Има едно бебе на 6 месеца. Толкоз. Има празни апартаменти, два под наем на студенти, два с млади двойки, тия с бебето, ние, и много с баби и дядовци, къде по двойки, къде по сам човек.

# 648
  • Мнения: 4 841
Нито ги знам задушниците кога са, нито спазвам.

Станах преди малко, една пералня вече върти, имам да пусна още поне две... Очертаха ми се така набързо и между другото две пътувания извън страната, с много малка пауза между двете, и ще трябва всичко да ми е готово, както се казва само да сменя саковете, и да потеглям пак. Та днес и утре ще е ден на приготовления, но аз харесвам този тип емоции, зареждат ме положително.

Лек и приятен уикенд на всички, времето изглежда прекрасно, чак ме е яд, че не мога да се възползвам от едно хубаво излизане навън.

# 649
  • Бургас
  • Мнения: 6 561
Ето ме и мен. Добър ви ден!

Етажна гроздова е името на постановката. Нещо като сериала Етажна собственост,май.

Събудих се аз в 3 и до 5.30 съм се чесала като крастава. Така бях и в началото на бременността. После поспах до 7.30 и станах, закуска, заредих пералня,подготвих за прахосмукачка,ама сега се чудя да ги пускам ли,че нали било Задушница.

Сбъдваща,показаните бижута са прекрасни! Не умея ни да шия,ни да плета. До зашиването на копче са ми уменията. Другото се носи на шивач или се хвърля.


# 650
  • Мнения: 3 609
Добро утро!
И аз днес станах към 8.40ч, което за неработен ден е твърде рано за мен, но една много мила колежка за пръв път организира клас по стретчинг или...разтягане с малко йога, много обичам! Ще идва и една любима приятелка с детвнцето и,надявам се после да се разходим и да му купим сладоледииии, чудесии.
В София времето е слънчево, така че се очертава хубав ден. Кокичета и пролетни цветя обожавам! Ох, че се присетих сега. Ако има от къде да взема, ще купя за вкъщи, малко за настроение!

# 651
  • Мнения: 39 524
Добро утро и от мен.
Спах до 8 и нещо. После се погушкахме с ММ. Имах дрехи да простря от пералната, оправих багажа за отпътуването ни. Сега пия чай и си чакам децата. После се изнасяме за Огняново. В понеделник ще се приберем и децата ще пропуснат училището.

# 652
  • Мнения: 18 010
И при нас ще е мързел, ще ходим до родителите, довечера на театър, Етажна гроздова  Mr. Green, после на пица
Всичко друго ясно, какво е Етажна гроздова?
Така се казва постановката, с артистите от сериалчето Етажна собственост. Иначе съседи има готини, снощи играхме карти до 1   Crazy

# 653
  • Мнения: 4 785
Добро утро и от мен.
Спах до 8 и нещо. После се погушкахме с ММ. Имах дрехи да простря от пералната, оправих багажа за отпътуването ни. Сега пия чай и си чакам децата. После се изнасяме за Огняново. В понеделник ще се приберем и децата ще пропуснат училището.
Ей, да хапнете и за мен в оня ресторант, май "Рай" беше, много вкусно готвеха Simple Smile))

# 654
  • Бургас
  • Мнения: 6 561
Кокичета и пролетни цветя обожавам! Ох, че се присетих сега. Ако има от къде да взема, ще купя за вкъщи, малко за настроение!

Захир,в Лидл има букет от 7 лаленца за 3.99.

# 655
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 682
И аз много обичам пролетните цветя  Heart Eyes Любимито ми цвете е фрезия  Heart Eyes

# 656
  • Мнения: 22 036
Момичета, знам че сте публикували лекове за хрема, но не си спомням, защото отдавна не съм страдала така.

Ужасно ми тече носът и налягането в главата ми е ужасно. Преди няколко дни при кацане едва не умрях от болка в ушите, а никога преди не съм имала подобен проблем. Сега пак ще летя и направо се потрисам, а и нищичко не чувам. Кажете някакъв лек.

# 657
  • До морето
  • Мнения: 7 123
Даун, зависи каква ти е хремата. Ако е бистър сопол и тече като водичка, много помага 1 ч.л.хлебна сода разтворена в малко вода. И капеш вместо капки. А за спешни случаи  , например трябва да влезеш на среща, помага да шмръкнеш малко вода. Спира веднага, ама скоро след това пак теква. Аз хрема лекувам като изям една глава лук, загрява ми всичко и час- два имам чувството, че мозъка ми ще изтече през носа, но после се оправям. Или тампони с домашна ракия. За ушите - дъвка при излитане и кацане, ама това сигурно го знаеш.

# 658
  • Мнения: 22 036
Марипоса, благодаря, но всичко това вече пробвах. Не искам да навлизам в подробности, но не ми е бистър  Mr. Green. Вчера и днес се гмурках и толкова солена вода насмърках и пак нищо. За полета знам за дъвката и дъвках, но не помогна, направо уникална, пронизваща болка. Никога до сега не ми се е случвало, но и не съм летяла с подобна хрема. Май утре ще отида на лекар за някакъв антибиотик, защото не се живее така, особено посред лято.

А, и лук и чесън поех доволно  Sad. В Бали ще ми се отели вола в тази влага.

# 659
  • Мнения: 14 343
Даун, най-добре лекар, щом е точно преди почивката. Иначе аз правя нагревки с морска сол. Гняста се втечнява и изтича.
Мен винаги ме боли при полет, направо откачам. И в асансьора на Бурж Халифа ме заболя и ни дъвка помага ни дявол. 
Отивам се на село да си видя цветенцата, дано да има пораснали кокиченца да си откъсна  Heart Eyes.

Общи условия

Активация на акаунт