MAC & Sephora - 39 тема

  • 85 489
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 116
При покупка в Сефора подаряват единичка от техните сенки. Не знам дали е покрай 14 - ти. Взех natural eyes на too faced, но се разубедих за контуриращата палитра.

# 61
  • Down south
  • Мнения: 7 877
При покупка тук дават 3 мостри на техни продукти.

# 62
  • Мнения: 1 055

А дали ще го има тук.

# 63
  • Мнения: 1 116
Всичко прочетено за 217 на mac се оказа абсолютно вярно! Звярът на блендването  Mr. Green като човек с проблемна кожа основните ми усилия в грижата и грима са свързани с ... Ами с кожата. Гримът на очите ми е единствено спирала. Сега с четката на мак и сенките на too faced като абсолютен новак докарах приличен вид от първия път!!! Толкова е лесно! Четката сама прелива цветовете, сама прави всичко!!! Много, много съм доволна! Харесвам и сенките! Мисля че за начинаещи и търсещи естествен вид палитрата е удачна.

# 64
  • Мнения: 195
Cushion фдт. на Диор в България са два - Dream Skin и новия Forever, който до края на седмицата трябва да бъде пуснат в продажба. Аз лично нямам търпение да го пробвам, четох добри отзиви за него и за новата маска от серията Capture Totale.

# 65
  • Мнения: 46
Здравейте, прекрасни! Чета ви редовно, но днес съм тук с един въпрос и нужда от малко помощ в случая съвет. Взех си празна палитра за сенки на Mac, но сенките ми не седят много стабилно вътре, въпроса ми е вие от къде си вземате такива магнитчета който се слагат на самата единична сянка отдолу и така седи по-стабилно в палитрата?  Hug

# 66
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Cushion фдт. на Диор в България са два - Dream Skin и новия Forever, който до края на седмицата трябва да бъде пуснат в продажба. Аз лично нямам търпение да го пробвам, четох добри отзиви за него и за новата маска от серията Capture Totale.

За какви кожи са?  newsm78  Заедно с тях ще се зареди ли и пролетната колекция?

# 67
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Здравейте, прекрасни! Чета ви редовно, но днес съм тук с един въпрос и нужда от малко помощ в случая съвет. Взех си празна палитра за сенки на Mac, но сенките ми не седят много стабилно вътре, въпроса ми е вие от къде си вземате такива магнитчета който се слагат на самата единична сянка отдолу и така седи по-стабилно в палитрата?  Hug


Ето тук има, аз лично не съм ги пробвала: http://www.beautybay.com/accessories/zpalette/roundmetalstickers/

# 68
  • София
  • Мнения: 10 858
Всичко прочетено за 217 на mac се оказа абсолютно вярно! Звярът на блендването  Mr. Green като човек с проблемна кожа основните ми усилия в грижата и грима са свързани с ... Ами с кожата. Гримът на очите ми е единствено спирала. Сега с четката на мак и сенките на too faced като абсолютен новак докарах приличен вид от първия път!!! Толкова е лесно! Четката сама прелива цветовете, сама прави всичко!!! Много, много съм доволна! Харесвам и сенките! Мисля че за начинаещи и търсещи естествен вид палитрата е удачна.

Абсолютно ДА за 217. Най-добрата четка. Преди време, когато придобих желание да опушвам и блендирам сенки, първата четка, която купих беше тя. Скъпа е, но си заслужава всяка стотинка. А и човек като купи 5 четки по 10 -12 лв и са пълни боклуци, пак накрая отива и дава пари за нещо хубаво, защото му писва. Затова смятам, че с качеството не бива да се прави компромис. Така че 217 спестява, защото след нея не купуваш нищо повече. Simple Smile
Коя палитра на ТФ имаш предвид?

# 69
  • Мнения: 1 116
Всичко прочетено за 217 на mac се оказа абсолютно вярно! Звярът на блендването  Mr. Green като човек с проблемна кожа основните ми усилия в грижата и грима са свързани с ... Ами с кожата. Гримът на очите ми е единствено спирала. Сега с четката на мак и сенките на too faced като абсолютен новак докарах приличен вид от първия път!!! Толкова е лесно! Четката сама прелива цветовете, сама прави всичко!!! Много, много съм доволна! Харесвам и сенките! Мисля че за начинаещи и търсещи естествен вид палитрата е удачна.

Абсолютно ДА за 217. Най-добрата четка. Преди време, когато придобих желание да опушвам и блендирам сенки, първата четка, която купих беше тя. Скъпа е, но си заслужава всяка стотинка. А и човек като купи 5 четки по 10 -12 лв и са пълни боклуци, пак накрая отива и дава пари за нещо хубаво, защото му писва. Затова смятам, че с качеството не бива да се прави компромис. Така че 217 спестява, защото след нея не купуваш нищо повече. Simple Smile
Коя палитра на ТФ имаш предвид?
Natural eyes взех. Исках нещо с по - неутрални цветове и да е подходящо за чанта, път и т.н. Чудя се коя база за сенки да купя - на мак или да изчакам пристигането на urban decay? Също така искам четка, която да е със скосен връх за да става за под миглите на долния клепач - коя на мак ще ми свърши работа според вас?  bouquet

# 70
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Под миглите ползвам 2 четки основно и те са точно на МАС:

Пенсил четка 219 - за блендване




И плоска за поставяне на тъмен цвят в близост до миглите - 212 ( идеална е и за поставяне на сенки в горната водна линия ) - с нея само поставям, не извършвам движения наляво надясно

# 71
  • Мнения: 1 116
Под миглите ползвам 2 четки основно и те са точно на МАС:

Пенсил четка 219 - за блендване




И плоска за поставяне на тъмен цвят в близост до миглите - 212 ( идеална е и за поставяне на сенки в горната водна линия ) - с нея само поставям, не извършвам движения наляво надясно


Благодаря  bouquet ще ги погледна

# 72
  • Мнения: X
За под миглите любима четка ми е 13P на Инглот. С нея размазвам и моливи, дори и на горния клепач.



С тази цел си взех и №23 на Диор, но така и не намерих начин да я ползвам. С колкото и лека ръка да действам, така размазва сенките, че чак ги маха.  Laughing За моливи изобщо не става.

# 73
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
За размазване на моливи препоръчвам: 


ZOEVA Smudger Brush (226)

https://www.cultbeauty.co.uk/zoeva-smudger-brush-226.html


# 74
  • Мнения: 195
Cushion фдт. на Диор в България са два - Dream Skin и новия Forever, който до края на седмицата трябва да бъде пуснат в продажба. Аз лично нямам търпение да го пробвам, четох добри отзиви за него и за новата маска от серията Capture Totale.

За какви кожи са?  newsm78  Заедно с тях ще се зареди ли и пролетната колекция?

Да, доколкото разбрах тази седмица трябва да започнат да продават и пролетната колекция по магазините.

DreamSkin Cushion се води за всеки тип кожа - с много лек, сияен завършек, по-скоро идеята му е грижа за кожата + леко тониране. Има и много висок слънцезащитен фактор.
Forever Cushion е с матов завършек, подходящ за по-комбинирана кожа, съдържа характерните за Forever съставки, които се борят за минимизиране на порите. Отново не бих казала, че покритието е твърде плътно.

Общи условия

Активация на акаунт