На море в Турция - тема 47

  • 233 037
  • 823
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 5 319
Някой с отзиви за Mert Seaside Hotel (Ex. Cle Seaside Hotel) Мармарис? bouquet

Мари,лек път и приятна почивка!

# 376
  • Hisarya, Bulgaria
  • Мнения: 73
Ние ще пътуваме на 11.07.за Бодрум с автобус с резервация в Емералд. Ако някой пътува тогава ще се радвам да се запознаем.

# 377
  • Мнения: 138
Здравейте! За първи път ще почваме в Турция ( Анталия-Сиде) , запазили сме  почивката си от Ориент 99 с автобус. Искам да попитам тези от вас, които са  пътували с тази фирма , колко часа е  пътя  до Сиде? Автобусите през колко време спират? Има  ли WC в автобуса ... Притеснението ми е, че ще пътуваме с  3  годишната ни дъщеря и за нея това ще е  първото пътуване с автобус. Благодаря!
Ами тези неща се проверяват предварително.....
Изобщо не се притеснявай, децата най-леко понасят пътуването. Докато тръгнеш ще направите следобедния сън, а като заспи през нощта на сутринта вече ще сте пристигнали. Преди две години пътувахме до Белек и неприятната част беше минаването на Истанбул, имаше страхотен трафик и отне 4 часа, но пък разглеждахме града. На връщане тръгнахме 17ч. и скоро след това сина ми заспа чак до сутринта. Спира се на 3 часа, може да сложите памперс, ако се притесняваш. Вземете си повече найлонови торбички, ако и става лошо от пътуване.

# 378
  • Мнения: 21
Здравейте! За първи път ще почваме в Турция ( Анталия-Сиде) , запазили сме  почивката си от Ориент 99 с автобус. Искам да попитам тези от вас, които са  пътували с тази фирма , колко часа е  пътя  до Сиде? Автобусите през колко време спират? Има  ли WC в автобуса ... Притеснението ми е, че ще пътуваме с  3  годишната ни дъщеря и за нея това ще е  първото пътуване с автобус. Благодаря!
Ами тези неща се проверяват предварително.....
Изобщо не се притеснявай, децата най-леко понасят пътуването. Докато тръгнеш ще направите следобедния сън, а като заспи през нощта на сутринта вече ще сте пристигнали. Преди две години пътувахме до Белек и неприятната част беше минаването на Истанбул, имаше страхотен трафик и отне 4 часа, но пък разглеждахме града. На връщане тръгнахме 17ч. и скоро след това сина ми заспа чак до сутринта. Спира се на 3 часа, може да сложите памперс, ако се притесняваш. Вземете си повече найлонови торбички, ако и става лошо от пътуване.
Много ви благодаря за положителния отговор. Не се страхувам от пътя, детето ми е свикнало да  пътува с  кола и със самолет , но с автобус до сега не е  пътувала и се притеснявах  с ходенето до  тоалетна , но за всеки случай  ще сложа  2 памперса в  чантата. Пожелавам ви лято изпълнено с много положителни емоции  bouquet

# 379
  • Мнения: 28
Тййй , аз се върнах от бившия Сюрмели (Palm Wings Ephesus) на 14ти. и да си споделя мнението (не , че няма достатъчно ходили там).
Времето - супер (изгорях) без 1 ден , който използвахме за Памук Кале. Бяхме 4 ма човека , затова с кола под наем доста по ефтино излезе от организирана екскурзия на която съм била.
Хотела е променен главно на лобито (има огромна тераса) преди този лукс липсваше  Shocked
Хотела е чист, бяхме малко хора като за начало на сезона. Пълнеха го в почивните дни с турски граждани.
Храна Не мога да се оплача, за толкова пари си беше разкошна , толкова ягоди в живота си не съм изяла
Плаж На мен ми е любим фин пясък, плитко. Но беше доста населено с водорасли, но поносимо.
Пързалките също са обновени (аз съм като малките деца -няма ли пързалки не ходя)
В общи линие си е хубав хотел за цената и си заслужава.
За септември съм се насочила за тук:
Ясно ми е , че сега едва ли ще има кой да ми даде мнение , защото е нов, но ако все пак се появи някой след време ще се радвам да сподели  bowuu
https://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g297962-d10768152-Revie … ranean_Coast.html
ПС: Винаги съм оставала доволна от веригата Роял , надявам се и този път ще е така

# 380
  • Мнения: 408
Тййй, аз се върнах от бившия Сюрмели (Palm Wings Ephesus) на 14ти. и да си споделя мнението (не , че няма достатъчно ходили там).
DarkMoon,
Благодаря за разказа! Да, наистина много хора са ходили в Palm Wings Ephesus (ex. Сюрмели), но всяка година/месец нещата се променят. Извършват се реновации (или пък не се извършват и базата остарява), неминуемо има текучество на персонала и от там пада или се покачва качеството на обслужване и т.н. Всеки, на който му предстои пътуване и почивка жадно изчита всеки детайл от разказа за интересуващия го хотел. Никога споделено впечатление и изживяване не е излишно (поне за мен). Призовавам всички, които се завърнат от почивка, да споделят нещо от преживяното - за нас, броящи оставащите дни, не е излишно.
DarkMoon, благодаря още веднъж!  bouquet

# 381
  • Мнения: 28

qq50,
Ще се радвам ако съм помогнала на някой да вземе решение или да се успокои, ако е имал притеснения относно хотела.
Аз съм реалист, не очаквам за 480 лв. да получа това което за 1000. Но щом заведох двама човека, който боготворяха Гърция и останаха много доволни, значи все пак е добър. Всеки търси различно нещо и има различни изисквания, така , че ако някой има други въпроси ще отговоря. Споделила съм това, което за мен е било важно.
Сега и аз ще броя дните до септември хахахха май са доста  Shocked

# 382
  • Пловдив
  • Мнения: 2 017
DarkMoon  и аз съм се спряла на Royal Сегинус за септември но нещо не намирам много информация за хотела знам ,че сега май го отварят но не мога да разбера на брега на морето ли е има ли наоколо други хотели или места където да се разходиш или е в нищото.Ти с коя агенция смяташ да пътуваш?

# 383
  • София
  • Мнения: 4 884
Момичета, имам нужда от помощ. Ще пътуваме до Бодрум с кола. Къде по пътя в Турция може да преспим една нощ и на каква цена?

# 384
  • Стара Загора
  • Мнения: 83
Здравейте, не открих отзиви за Sussesi luxury resort и за Bellis Deluxe.Ако някой има пресни впечатления моля да ги сподели . Колебая се между тях двата , както и Камелиите също са вариант.

# 385
  • София, България
  • Мнения: 5 596
Здравейте, не открих отзиви за Sussesi luxury resort и за Bellis Deluxe.Ако някой има пресни впечатления моля да ги сподели . Колебая се между тях двата , както и Камелиите също са вариант.

Susesi-то без колебания, ако можеш да си го позволиш.

# 386
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Миналата година бяхме в Bellis - страхотен е ! Останахме много доволни от всичко.

# 387
  • Стара Загора
  • Мнения: 83
Благодаря, мога ли да помоля за малко повече информация от първо лице и за двата хотела , ако Ви е възможно.

# 388
  • Мнения: 2 926
Благодаря ви много  Hug
Така или иначе не отказахме резервацията. Хора много, мнения също.
На 15.06 тръгваме /със собствен транспорт сме/
Някой може ли да ми помогне със GPS координатите на Pine Bay и да попитам един леко тъп въпрос - хотела има паркинг за колите, нали? Ние тръгваме от Димитровград, през Чанаккале, нали така? Всяка информация ми е полезна, защото за първи път сме с коли, до сега винаги с автобус сме ходили.

# 389
  • Мнения: 275

Във вторник пътувам за LONICERA RESORT & SPA. И ние не сме от претенциозните. След 23.05. ще пиша в темата за всички с по-късни резервации. Къде четеш коментари?
Чакаме подробен коментар  Wink - храна, анимация, цени в лунапарка, места за разходка около хотела и въобще всичко, което се сетиш

Общи условия

Активация на акаунт