Енгин Акюрек в Ölene kadar/До живот, нови и стари проекти – Тема 349

  • 72 682
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
  • Пловдив
  • Мнения: 34 221



https://www.youtube.com/watch?v=zOCunAOjjQg

"До живот", епизод 7 с бг суб. Превод: barisea, субтитри: mariana51, Марта_49. Приятно гледане.

# 691
  • Pleven, Bulgaria
  • Мнения: 631
Още на път за в къщи ми излезе,че е качена серията.Почвам я веднага.
Благодаря ви за експедитивността,момчета. smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501

# 692
  • Мнения: 3 243



https://www.youtube.com/watch?v=zOCunAOjjQg

"До живот", епизод 7 с бг суб. Превод: barisea, субтитри: mariana51, Марта_49. Приятно гледане.

Добър вечер по късни доби момичета! Hug Hug Hug

Днес имах проблем с интернета и чак сега се оправи.Влязох в темата да видя какво сте писали
и видях изненадата.Превода на 7-ма серия.Благодаря на Марианка HugМарта Hugи Барисеа Hug

че отново ни направихте щастливи.

Скрит текст:
Лека нощ,момичета![/b]

В катгорията най-добър филм Чилийците са предпочели:

1-во място ,,Малък септемврийски проблем'' с Енгин Акюрк
2-ро място,,Див мед''
3-то място Моят мир''

Да му е честита наградата на ,,Малък септемврийски проблем''




Скрит текст:
В категории Лучший фильм чилийцы отдали предпочтение фильму "Маленькая проблема Эйлюль" с Энгином Акюреком.
Второе место -Дикий мед, третье - Мой мир

Последна редакция: нд, 26 фев 2017, 01:52 от mari52

# 693
  • Мнения: 599
Изгледах епизода с превод. Явно не съм имала никакво търпение Simple Smile
Чак си водих записки Simple Smile За първи път ми е!
Сцената на ревност на партито  донякъде е провокирана и от факта, че Селви чакаше изненада за деня на влюбените. Тя не знаеше, че Дахаан знае за Ендер.
Майката на Ендер постоянно манипулира мъжа си срещу дъщеря му. Изумявам се какви жени съществуват.
Дахаан още обича Берил. Много е разочарован от нея, но няма дим без огън. Енгин играе като змей.
Когато показаха стола на Халил в дома им през стаята премина сянка. Много страшен момент.
Яко е признанието на Ендер, че Берил е откачила от един поглед на Дахаан. Тоест по това с нея си приличаме Simple Smile
Боже какъв поглед на Дахаан към Ендер, докато го чакаше пред къщата на Берил. Тук ще паднат в плен още много фенки.
Йълмаз е разбрал за нападението над Ендер от Фахри. И Йълмаз е сигурен, че Селви прави всичко заради Дахаан. Явно момичето не лъже, като каза това на Дахаан.
Селви не се страхува от това, че Дахаан ще разбере, коя е в действителност. Направи всичко, което трябваше, за да го освободи.
В един момент ми стана мъчно за Йълмаз. Чувства вина. Не искаше да убива Осман и Халил.
Много тежко Дахаан се отдръпна от Берил, когато тя се опита да го прегърне в дома му. Още едно свидетелство, че не му е безразлична.
Берил, когато каза на Дахаан, че Ендер я обича каквото и да става му намекна, че Дахаан не я е обичал така...

# 694
  • Пловдив
  • Мнения: 34 221


ЕНГИНПОЛИС
26 февруари 2017   седмично списание

Мъжът който плаче
най-елегантно.

ЕНГИНПОЛИС ПЛАЧЕ
С НЕГО

# 695
  • Мнения: 9 370
  Добро утро,Енгинки!

  Барисея HugМариана HugМарта Hug благодаря за превода  bouquet

 

 
Скрит текст:

Последна редакция: нд, 26 фев 2017, 08:08 от araselia

# 696
  • Пловдив
  • Мнения: 34 221


Менекше Ирани - колаж от срещата й с Енгин.

# 697
  • Мнения: 20 905



https://www.youtube.com/watch?v=zOCunAOjjQg

"До живот", епизод 7 с бг суб. Превод: barisea, субтитри: mariana51, Марта_49. Приятно гледане.

Благодаря ви момичета за неуморния труд. smile3525 smile3525 smile3525



Приятна неделя.

# 698
  • Мнения: 1 285



Добро неделно утро, мили момичета!

Благодаря за преведената серия - Марианка bouquet Барисея  bouquet Мартичка bouquet
Приятна радост за този хубав български празник  Сирни заговезни - Прошка bouquet

Момичета, след тази серия аз съм като онемяла - не знам какво да кажа. newsm09 Weary
Явно, въпреки годините не съм помъдряла, щом не допусках, че Йълмъз е способен на толкова
убийства. Явно вярата ми в човека и доброто трябва да се ревизира. newsm53
Дори фантазията ми е бедна да предположи до къде може да стигне "човек" като Йълмъз.
За Енгин какво да кажа - толкова истински, че чак невероятен. newsm10 smile3501
Не смея да съдя никого, толкова рано, защото тепърва да се разбере накъде ще тръгнат
между личностните отношения и мисля, че крайните оценки са прибързани.
Ще коментирам след като изгледам серията с превод.

Желая ви усмихнат ден и весел празник с близките ви. newsm51



Скрит текст:

# 699
  • Мнения: 20 905


Дахан има на толкова много хора да прощава. Thinking

Мисля си, колко пъти вече една СИЛА му "помага" да не стане убиец. Heart Eyes

Скрит текст:

# 700
  • Пловдив
  • Мнения: 34 221


Днес РД има Берен - навършва 32 години. Да е жива и здрава, късмет и щастие. Започвайки да гледаме КВФ заради нея, така повечето се запознаха с Енгин.



Последна редакция: нд, 26 фев 2017, 10:38 от mariana51

# 701
  • Мнения: 23 349


Здравейте момичета  Two Hearts

Нека денят ви да е топъл и слънчев, да бъдете с хората които обичате и ви обичат!

В този ден на прошки - прошка искам, прошка давам!

Хубаво е човек да прощава неволните прегрешения - това го прави и по-чист и по-богат душевно, извисява го над тези които са го наранили по някакъв начин.

Дали обаче човек трябва да прости на тези които са съсипали живота му, отнели са му всичко ценно и продължават да го правят като избиват семейството му...

Не зная дали Даахан ще прости на  Берил за това, че е оставила детето му някъде си извън своя и неговия живот
"Когато очаквах дете,  когато мисълта, че ще бъда баща, ме държеше да не падна... и беше единственото, за което да се заловя..."

Не зная дали Даахан ще прости на Йълмаз за това, че е убил баща му и Осман /както и Сезай, заради който  му дадаха доживетна присъда/...
"Дахан трябва да е разбрал посланието. Че ако продължи, ще изгуби всичките си близки."

Не зная дали Даахан ще прости и на Селви/Вилдан за това, че премълча и със своето мълчание прикри брат си, Фахри и Ендер...

Тежки въпроси... какви ли ще са отговорите.

...............................................

Обаче ние нека да се върнем на  днешния ден и празника. Понаправих това-онова за домашните и мога да ви почерпя и вас...  newsm53


Скрит текст:
И моята стана хубава, но черпя с виртуална...



И за настроение...



https://www.youtube.com/watch?v=2vmNBifxKZI&index=47&lis … L091719E8C8913606


# 702
  • Мнения: 20 905


Да е здрава и все така обичана. newsm10



Цветя за този празничен ден. Heart Eyes

# 703
  • Мнения: 3 243
Добър ден момичета, Hug Hug Hug
в деня на прошката-Сирни заговезни!


Скрит текст:



Сирни заговезни

26 Февруари

Сирни заговезни (Поклади) или Прощална неделя е празник на всеобщото опрощение. Той е винаги седем седмици преди ВЕЛИКДЕН.

На този ден Църквата призовава вярващите да пречистят душите си, да изпълнят с мир и любов сърцата си, за да посрещнат Възкръсналия Христос.

На трапезата като блажни се ядат само млечни и яйчени ястия, затова е наречен Сирни заговезни - последната неделя преди Великия пост, т. нар. Прощална неделя, защото в този ден всеки иска и дава прошка за волни или неволни обиди, недобри помисли и намерения спрямо своите близки и познати.

В Библията е казано, че който не прости прегрешенията на ближния си, и Бог няма да му прости безбройните прегрешения, с които всеки ден го прогневяваме.

В някои български селища на този ден казват: „простено - прости!", т. е. „аз ти прощавам и ти ми прости".

Обичаят хората да се маскират по Заговезни датира още от Средновековието и дори много преди това, като у нас е разпространен само в някои краища. Маските трябвало да прогонят злите духове, които бродят между хората, карнавалът символизира победата на светлината над мрака, т. е. настъпването на пролетта и края на зимата. Повод да се организира домашен празник карнавал, повод за веселие и, разбира се, за общата софра



Серията няма да коментирам, защото още не съм я изгледала с превод.
Даахан не знам как ще постъпи с Берил newsm78,дали ще я прибере при семейството си
за да я спаси от Ендер ,дали ще и прости като разбере за детето че е осиновено,
-----------------------------------------
аз не мисля че ще и прости.Между впрочем аз отдавна се блъскам със себе си и
не мога да получа отговора, защо всички решихме, че детето е момче и къде в изгледаните
серии се казва, че Берил е родила момче,или аз съм пропуснала нещо.Показаха ни детето
на Фахри и ние по името решихме че е то.Ами ако е момиче?Не знам какво са решили
сценаристите?
Селви,ах Селви....С тия лъжи в които се оплете, дали ще може да се разплете. ooooh!
Даахан знае вече всичко за нея и Йълмаз.Дали ще я погледне вече с тоя влюбен
поглед както я гледаше на деня на влюбените. newsm78
Сядам да изгледам серията, а на вас приятен ден и весел празник!




# 704
  • Пловдив
  • Мнения: 34 221


Даахан като лекар знае как да причини болка на Ендер: Разкарай този пръст!
И аз като Даахан мразя хора, които размахват пръст и се заканват. А пък и да те побутват...

Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт