Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - тема 87

  • 77 651
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 834
Тази седмица съм на ски и това ще са ми тренировките. Лошото е, че доста наблягам и на храната. Не мога да се спра да ям. Sick И виното ми върви...
Иначе в планината е прекрасно. Има много сняг, идеален за каране. Слънчице...

Миналата седмица не съм се отчитала, поради липса на вереме, но правех разни тренироки на Джилиън от Killer Abs и Beginner shred -третата тренировка.

В анкетата гласувах за любимата ми Джилиън.

# 31
  • 1st floor
  • Мнения: 9 126
Хоумче, сигурна съм, че в планината в момента е невероятно - да си изкарате страхотно!

Аз за днес отчитам Chisel Balance - закъсвам с петте килограма на последното упражнение и ги правя с три. Не знам кога ще се престраша да вдигна тежестта.  Mr. Green Калории за вчера - 1451л

# 32
  • Мнения: 1 086
Отчитам се за вчера с Cathe Friedrich - STS Total Body от трета седмица на ротация и близка среща с фурми след това дето ми опропастиха тренировката! Да ми се не види и лакомията  Blush

Значи ако е шоколад няма да ме изкуши обаче сушени плодове, вино, сирена и ядки там съм ламя мрън...  Crazy

Бягам на фризьор  Grinning

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 255
БР Кардио 1-3та седмица

# 34
  • Бостън
  • Мнения: 13 602
Хоум - завидях силно за планината!
Skela, работи с Cardio Challenge, Sweat Intervals + Friday Fight Round 1 първите седмици. Тренировките от 2-рия месец са още по-тежки...
Агент, как издържаш по един час на кростренажора? На мен ми е скучно, даже като гледам ТВ. А на каква скорост въртиш и колко км отчита за това време? Моят не съм го плозвала от година-две и ми тежи вече на съвестта, че го купих.
Хммм, зависи какво гледам, Непо Mr. Green Сериозно - как и колко дълго въртя зависи колко съм уморена и дали съм правила друго кардио през деня и докъде съм си докарала крачките. Понякога просто правя супер спокойна и дълга сесия (гледайки сериал или спортното БГ риалиту шоу - "Супер Промяна" или преглеждам нови тренировки или гледам нещо свързано с фотографията - просто трябва да ми е интересно); друг път си пускам таймер или някоя от програмите на кростренажора и си правя интервали или въртя само при наклон на платформата, който ми удря глутеусите (много стръмно). Кростренажорите не са най-забавните кардио машини (то кои ли са), но колкото повече сменяш темпо на въртене, наклон на рампата, съпротивлението, интервалите, толкова по-бързо минава времето. И не се втелясвай много на изразходени калории или изминати км - не отчитат много точно, та чак да им се връзваме.
При 2 малки деца, калпав климат и къща в американски събърб (да се чете навсякъде се шофира) ща не ща е по-добре да я ползвам по предназначение. Закачила съм на ТВ-то един кромкаст и де факто си дублирам екрана на таблета (който е пред мен на машината) - не че нещо, но ми дава възможност да си пусна без да спирам да въртя всеки файл от компютрите вкъщи или всичко от нета... ММ искаше велоаргометър вместо кростренажор, но според мен кроса е по-добрата опция.

Вчера отидох с приятелка на хот йога и много се дразних на инструкторката, която сменяше позите с глас на фелдфебел - стакато, СТАКАТО!  Crazy
52/88 Hammer Max Strength + 1h hot yoga
53/88 Chisel Cardio + 30 min elliptical + 6 km с кучето по местните баири в бодър тръс

Последна редакция: ср, 22 фев 2017, 23:42 от Agent Provocateur

# 35
  • Бостън
  • Мнения: 13 602
 Grinning Би  Grinning Имам подарък за теб! Намерих я, пущината!

Та-дамм! Стронг § Суети!!!
https://vk.com/wall-80779696_34341

Колко интересно Simple Smile Джилиян води със 17 гласа, Руми я следва по петите с 15, но любителите на Шон са точно колкото и феновете на много и разнообразни треньори и точно колкото тези, които сами си правят програмите!

Последна редакция: чт, 23 фев 2017, 07:25 от Agent Provocateur

# 36
  • 1st floor
  • Мнения: 9 126
Минавам за бърз отчет - днес Iso Speed Hammer, калории за вчера - 1240.

Агент, ще ми се да му дам втори шанс на кростренажора и си мисля чат-пат вечер да почна да го поразмърдвам...ама пусти мързел.  Mr. Green По-лесно е да гледам От "местопрестълението" от дивана! hahaha

# 37
  • Мнения: 1 086

Майко мила! Днес ми е ден, ще почна да се щипя да не спя и сънувам   Grinning Crazy Ти златна и прекрасна такава...  юпииии  Heart Eyes  Heart Eyes Heart Eyes  Благодаря ти страхотно много!  Hug

Тук духа един силен вятър дано е вятъра на промяната  поне Grinning
Тренировка не отчитам за днес, само йога за вчера.  Та отидох аз на фризьор и се върнах с нова коса и поръчка за 46 бр. декорирани сладки  Shocked
Метнах се да участвам в един конкурс с торта за шоуто най-вече и днес минах по работа през фирмата за един първи контакт.
Накиприха ме с престилка и вече наистина дечурлигата ще ме наричат "Мастър шеф майка ми"  Joy

# 38
  • Мнения: 1 194
Привет, спортяги!

Аз къде на шега, къде не, подхванах БР с 5 килограма. Събра ми се доста пътуване напоследък и разкъсани седмици, а и още се оглеждам какви по-тежки гири да си взема. И се оказа, че БР ми беше най-удобното в момента. Удобно, удобно, ама е чудесна програма. Уж разкъсано правя тренировките, но с 5 килограма влизат чудесно. Ходя си с мускулна треска и виждам резултат в огледалото почти мигновено. Heart Eyes Лиспваше ми нещо такова силово след оставящата те без дъх БШ. Кардио интервалите в тренировката сега ми се струват като лека загрявка. И странното е как миналото лято я правих с 3 килограма, които сега ми се струват перце.
Добавям си и малко Линда за дупето. Има доста нови тренировки в youtube канала и ги изпробвам.

Би, дано всичко потръгне както го искаш!

# 39
  • 1st floor
  • Мнения: 9 126
БР с пет кг и на мен ми влиза доста добра! Mr. Green Пък към края вече включвам и тройките, където се налага... hahaha

Би, честита прическа и честита нова престилка! Laughing Да покажеш после сладките! Hug

# 40
  • Мнения: 1 345
И аз правя БР предимно с гири по пет килограма, но има  няколко упражнения, които са ми невъзможни с тях.
Два дни обаче нещо се отегчих от БР 5 и БР 6 и замених с тренировки на онази мацка Кристин, която бяхте показали преди известно време. Правих и различно кардио, супер изтощително- на един мъж, ама не запомних как се казваше Embarassed. Ох, съзнавам как звуча на мацки като Агент, които всичко правят  професионално и имат енциклопедични знания по темата с тренировките. Знаят имена, стратегии и т.в Мъжът ми и големият ни  син са такъв тип - те като се запалят по нещо, изчитат всичко възможно, научават нужната терминология, звучат като професионалисти, независимо от областта.
Имам пак някакъв невероятен прилив на енергия и нещо ми се подскача, тича и т.н по-интензивно. Даже силовите тренировки напоследък ме дразнят.

Последна редакция: чт, 23 фев 2017, 17:44 от Аmanda

# 41
  • Мнения: 196
Извинявам се но какво означава съкращението БР  Rolling Eyes

# 42
  • Мнения: 4 770
БР=Body Revolution-програма ,има я на първа страница! Аз бях пак на спининг,вчера баир  кардио и така  Crazy все се каня да започна  някаква силова ама  Rolling Eyes

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 255
Отчитам БР 3 и ужасна хрема #Cussing out

# 44
  • 1st floor
  • Мнения: 9 126
Днес тренировката беше Chisel Endurance, калории за вчера 1478.
Ходеше ми се на Витоша в неделя, но го дават много облачно и ветровито.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт