Мъж Козирог - 2

  • 65 569
  • 806
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 11 505
Козирозите никога не грешат Wink

# 451
  • Мнения: 116
Големи са Инати!!!

# 452
  • Мнения: 10 604
Козирозите никога не грешат Wink
Говори ми:
- Оставил си вратата отворена.
- Не, лъжеш ме.
- Защо да те лъжа?
- И аз това се питам.
- Освен да лъжа, друг вариант има ли?
- Да, аз бях затворил вратата, но ти не си забелязала, че е затворена, защото съм смазал пантите и тя се отваря безшумно.
- Тоест аз съм малоумна и не мога да различа кога входната врата е отворена, и кога затворена?

И така е за всичко. Ако нещо е счупил, забравил, пропуснал - имало да се случва, т.е. съдбата е виновна или "Голяма работа, това ли е най-важното?!?". Ако и ние с детето имаме някакво отношение към ситуацията - ние сме виновни, неразбрали или луди.

# 453
  • Мнения: 67
Козирозите никога не грешат Wink

Разбрала съм го това вече, никога не е той сгрешил и винаги гледа да се изтъкне Simple Smile Свикнала съм с това и се забавлявам. Даже и като се нацупи в средата на разговора и спре да отговаря, ми е забавно. Но като му мине за няколко дни, пак пише и си продължаваме по старому. Това ме навежда на мисълта, че има симпатии към мен и ме озадачи този отговор за среща. Аз така бих отговорила, когато нямам никакво намерение да изляза с този човек.

# 454
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Що ли са ми познати тези прийоми с цупене, отдръпване и наказване за "неподходящо" поведение. Rolling Eyes Както казвам за такив характер - И Господ да слезе да му каже "Сгрешил си!"...пак няма да си признае и ще тегли една майна.

Свикнала съм с това и се забавлявам. Даже и като се нацупи в средата на разговора и спре да отговаря, ми е забавно. Но като му мине за няколко дни, пак пише и си продължаваме по старому.
Пробвай да имаш връзка или да съжителстваш с подобен екземпляр. Бързо ще ти увехне усмивката и ще започнеш да се чувстваш като донор на енергиен вампир.

# 455
  • Мнения: 67

Пробвай да имаш връзка или да съжителстваш с подобен екземпляр. Бързо ще ти увехне усмивката и ще започнеш да се чувстваш като донор на енергиен вампир.

Laughing Със сигурност си права. Обстоятелствата са такива, че нито връзка, нито съжителство ще имаме някога и затова се опитвам да не се натоварвам Simple Smile Приятно ми е да си пишем, естествено от моя страна има тръпка, за да го правя. Както казах, бях сигурна, че и при него има някаква тръпка, но защо отказа...
Заради моментното сърдито състояние или наистина няма намерение да излезем?

# 456
  • Мнения: 11 505

Разбрала съм го това вече, никога не е той сгрешил и винаги гледа да се изтъкне Simple Smile Свикнала съм с това и се забавлявам. Даже и като се нацупи в средата на разговора и спре да отговаря, ми е забавно. Но като му мине за няколко дни, пак пише и си продължаваме по старому. Това ме навежда на мисълта, че има симпатии към мен и ме озадачи този отговор за среща. Аз така бих отговорила, когато нямам никакво намерение да изляза с този човек.

Това с писането е до време, проверява те дали случайно не си се объркала с надежда да се "поправиш" Laughing
Продължиш ли да показваш грешките му ще затвърди мнението си, че не си за него Simple Smile

# 457
  • Мнения: 67
Това с писането е до време, проверява те дали случайно не си се объркала с надежда да се "поправиш" Laughing
Продължиш ли да показваш грешките му ще затвърди мнението си, че не си за него Simple Smile


Да уточня - като разбера, че нещо го дразни (като това са пълни глупости и няма как да предвидя), повече не говоря за това и даже се случва да му се извинявам. И тук става още по-забавно - веднага казва, че или не се е ядосал или че вече е забравил Simple Smile))))

# 458
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Както казах, бях сигурна, че и при него има някаква тръпка, но защо отказа...
Заради моментното сърдито състояние или наистина няма намерение да излезем?
Написах ти го като възможен вариант - наказва те за "лошо" поведение. Ето, започнала си да се извиняваш, да се поправяш....всичко е по план Bowtie

Козирог да си признае грешка? Може точно преди 10 секунди да ти се е развикал и веднага ще го отрече. Ако си настоятелна, че ти е викал - ще вдигне такава патардия, че ще ти се отще някога да си отваряла устата си. Разбира се той пак няма да си признае, но вече ти ще си виновна каква ситуация си причинила...

# 459
  • Мнения: 11 505
Признаването на емоционално състояние, било то и отрицателна емоция е признак на слабост в техните очи, трябва винаги да изглеждат непоклатими... контрол, контрол и пак контрол на емоции. Това, че се налага да се извиняваш пак е червена лампа за тях, в най-съкровените им мечти трябва да ги разбираш без думи и да не правиш/казваш неща, за които да трябва да се извиняваш.

# 460
  • Мнения: 67
Общо взето разбирам, че няма да излезем Simple Smile
След време да пробвам ли пак за среща или да си трая...

# 461
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Общо взето разбирам, че няма да излезем Simple Smile
След време да пробвам ли пак за среща или да си трая...
Обстоятелствата са такива, че нито връзка, нито съжителство ще имаме някога и затова се опитвам да не се натоварвам Simple Smile
За какъв чеп ти е? Нещо странично ли търсиш? Връзка или само секс? Към момента нямате нищо и вече си натоварена....сама си отговори.

# 462
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 859
Директно ти казвам - зарежи го. Сега ти е забавно това детинско поведение, и на мен ми беше, но такова поведение при 50-годишен мъж.... вече става плашещо и някак психопатично. Пък и в крайна сметка аз исках /искам/ да имам до себе си мъж, а не още едно дете. Като го кажа звучи смешно - на 50-годишен мъж да казваш кое е правилно, кое грешно, това така не се прави, това така трябва да се направи... И това в продължение на години и по 5897 пъти...
Ама аз говоря за себе си и моите преживявания с един козирог, та при други може и да не е баш същото.

# 463
  • Мнения: 11 505
Общо взето разбирам, че няма да излезем Simple Smile
След време да пробвам ли пак за среща или да си трая...

Среща ще има само ако той реши, че иска такава. И да се пробваш няма да ти се получи.

# 464
  • Мнения: 67
За какъв чеп ми е - честно и аз не знам Simple Smile Харесва ми...
Секс - да, иска ми се, но за сега май не ми стиска.

Благодаря за отговорите, оставям нещата така. И без това не съм сигурна защо искам да излезем. След като вече съм предложила веднъж среща, ако все пак иска "някой ден" се надявам сам да предложи Simple Smile

Сега ти е забавно това детинско поведение, и на мен ми беше, но такова поведение при 50-годишен мъж.... вече става плашещо и някак психопатично.

и този е 50 - годишен Simple Smile

Последна редакция: чт, 19 сеп 2019, 09:14 от AnMary

Общи условия

Активация на акаунт