Мъж Козирог - 2

  • 65 571
  • 806
  •   1
Отговори
# 630
  • София
  • Мнения: 874
А ако не съм тип секс и чао?

# 631
  • Мнения: 209
Това, че никога не сте излизали на кафе или вечеря, не ми говори добре.

# 632
  • Мнения: 5
Здравейте , да бутна и аз малко темата. Аз съм си коледно чудо , с луна във скорпион ( пълна дивотия) . Никога не ми се беше случвало да познавам мъж от моята зодия , но от около половин година , познат от детството ми ненадейно се появи . Луда работа е май два козирога . Уж имало разлика дали си декемврийски(аз на 24.12) или януарски ( той на 18.01) . Разликата в годините ни , са тея 2 седмици . Как мислите вие , ще успеем ли да се разберем , или всеки яко ще държи залостени портите на душата си ? Simple Smile

# 633
  • Мнения: 859
Жена зодия рак съм. Уж трябва да имам хармонични отношения с козлите, но.. само трагичен опит. Имам усещането, че самите те не знаят какво искат. Напористи, докато проявиш интерес или те спечелят и.. край после. Като типична рачка искам яснота още от самото начало, а не игрички и залъгване, флиртове без развитие не ме вълнуват. За козирога пък всички като че ли са му под нивото и все иска нещо повече. Сблъскваш се с една стена, няма емоции, не можеш да го разбереш какво мисли, какви планове има.. Потискащо е.

# 634
  • Мнения: 6 149
Такива са, Рачке, козлите. Не мисля, че ще ви се получи, просто сте два различни свята откъм емоции и това винаги ще те изнервя и наранява.

А за Козирог-Козирог, предното мнение, смятам че като потръгнат нещата ще сте си ок. Имам позната такава двойка - ами като дупе и гащи са, много хармонични. Вплитат рогата понякога, но той отстъпва винаги.

# 635
  • Мнения: 4 306
А мноого случайно да има тука въздушни с Козли и с дълъг повече положителен опит в отношенията,ако може 😉?

# 636
  • Мнения: 107
айде и аз да ви следя. Мъж Козирог имам от 11 години, шефа ми е Козирог вече 15 години и най - страшното, свекърва ми е Козирог............  Mr. Greenщо ли не се гръмна направо да не се мъча  ooooh! ooooh!

Мой близък приятел е козирог. Майка му е козирог и бившата му беше козирог. Живяха под един покрив. Малииии!... На моменти беше взривоопасно. Веднъж бяхме тръгнали да ходим по баирите някъде с тях. Той и жена му. Говорим преди 5-6 години. Сега не са заедно. Та чакаме се с едно приятелче пред тях и си говорим за раници и тн. Беше лято и техния балкон беше отворен. По едно време се чуха зверски крясъци само от него, и то такива, че налягалите кучета в градинката пред блока почнаха да лаят, а някои станаха и се изнесоха. Мали какъв гръмогласник е тоя мой човек... Но пък мога да разчитам на него. Даде кръв за дядо ми, лека му пръст, преди години, когато се наложи преливане, помагал ми е с не едно и две неща и ме е защитавал в мое отсъствие.

# 637
  • Мнения: 10 604
А мноого случайно да има тука въздушни с Козли и с дълъг повече положителен опит в отношенията,ако може 😉?
Ей ме - Близнак с Козирог вече над 25 години. Италианско семейство - или сме много добре, или много зле. Средно положение няма Joy

# 638
  • София
  • Мнения: 5 946
Ще ме прощавате, но не мисля че Козирога може да има хармонични отношения изобщо с някого. Той сам себе си не понася на моменти, та друг човек ще търпи. Абе странници са

# 639
  • Мнения: 10 604
Много елегантно се изразяваш. Според мен през ПОВЕЧЕТО време не се понасят сами себе си Joy
И затова се държат така отвратително с другите.

# 640
  • Мнения: 4 306
А мноого случайно да има тука въздушни с Козли и с дълъг повече положителен опит в отношенията,ако може 😉?
Ей ме - Близнак с Козирог вече над 25 години. Италианско семейство - или сме много добре, или много зле. Средно положение няма Joy
Благодаря! Везни съм аз,закръглихме 2те год.,ама е това,което описваш.Двете крайности.Като сме добре,сме изкл.добре.Като сме зле,сме изкл.зле.Надявах се да чуя нещо различно Simple Smile))

# 641
  • Мнения: 10 604
За съжаление - не. Асцедентите ни са водни - моят Рак, неговият Скорпион, но и това не помага. Всички астролози, при които съм била, казват, че имаме някакви специални неща в синастрията си, които показват, че сме си един за друг и имаме всички шансове да сме щастливи. Но явно не през цялото време Joy .
Ние сме ученическа любов и честно казано, въпреки всички драми, не си представям да остарея с някой друг.

# 642
  • Бургас
  • Мнения: 6 322
Водолей и Козирог се разбират добре.

# 643
  • София
  • Мнения: 5 946
Водолей и Козирог се разбират добре.
А, в началото на връзката всичко е песен. Blush Водолей, Рак, Дева все тая. Той е Ok и с тъщата даже Grinning После ела го виж

# 644
  • Мнения: 68
Всъщност са лесни за комуникация. Ако ги храните добре, възхищавате им се за нищото и им начуквате канчетата редовно...  😊

Общи условия

Активация на акаунт