Слънцезащита 2017

  • 108 774
  • 759
  •   1
Отговори
# 255
  • Бургас
  • Мнения: 9 593
Аз също подновявам през 2-3 часа

# 256
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 10 097
Не мога да подновявам крема, защото съм гримирана с фдт и затова залагам на слънцезащитна пудра. Надявам се да има ефект. Слагам я на обяд за обедната почивка и в 17ч като си тръгвам от работа подновявам. Надявам се да ме защитава поне малко.

# 257
  • Мнения: 18 539
Бях попаднала на едно хитро клипче как става номера, трябва да го изровя.

Не мога да намеря, но този клип е на същия принцип. Пълни се със слънцезащитен крем и се нанася както е показано с тампончето.
https://www.youtube.com/watch?v=e2XqNoI-fho

Последна редакция: нд, 14 май 2017, 21:23 от Миоки

# 258
  • в голямото село
  • Мнения: 508
Това с грима и подновяването на слънцезащитата и мен ме тормози. Дайте идея за пудра с фактор.

# 259
# 260
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Не мога да подновявам крема, защото съм гримирана с фдт и затова залагам на слънцезащитна пудра. Надявам се да има ефект. Слагам я на обяд за обедната почивка и в 17ч като си тръгвам от работа подновявам. Надявам се да ме защитава поне малко.

Ани, коя слънцезащитна пудра ползваш? На Missha ли? Кой номер? Аз се чудя между 21 и 23, много съм бяла, но все пак не ми се иска да ме прави по-бяла, отколкото съм.

# 261
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 10 097
Това с грима и подновяването на слънцезащитата и мен ме тормози. Дайте идея за пудра с фактор.
В момента ползвам тази на Миша  http://www.ebay.com/itm/MISSHA-Signature-Science-Blanc-Pact-10g- … N63cPHU4BBMj7CQzQ
и тази на Авен http://www.afya-pharmacy.bg/productbg/1510 , която е с минерални филтри и си мисля, че е с по-добра защита.

# 262
  • Мнения: 18 539
Фу, намерих клипа за нанасянето на слънцезащита върху грим.
https://www.youtube.com/watch?v=xFWKrQAQ2GI

# 263
  • Мнения: 3 272
Признавам без бой, че до сега слънцезащита съм ползвала само, когато сме на море. От тази година съм решила да променя това. Моля за препоръка за крем за лице, който предпазва и от появата на петна. Миналата година ползвах на ДМ, но жестоко се петньосах и не съм доволна.
Аз ползвам този и съм много доволна. Петна нямам.

# 264
  • софия
  • Мнения: 33 377
Признавам без бой, че до сега слънцезащита съм ползвала само, когато сме на море. От тази година съм решила да променя това. Моля за препоръка за крем за лице, който предпазва и от появата на петна. Миналата година ползвах на ДМ, но жестоко се петньосах и не съм доволна.
Аз ползвам този и съм много доволна. Петна нямам.

Скрит текст:
Точно се връщам от Ремедиум. Взех
Скрит текст:
Надявам се и той да е добър. Като свърши ще пробвам Авен  Hug

# 265
  • Sofia
  • Мнения: 9 790
Някой ползвал ли е това:

Моля за отзиви, ако сте го ползвали. Най-вече ме интересува дали е достатъчно покривен. Като критерии за покривност - например фдт Lòreal true match ми  е достатъчно покривен, но например вв-кремът на Нивеа не ми е (имам много разширени капиляри по лицето).

# 266
  • Sofia
  • Мнения: 2 742
Някой ползвал ли е това:

Моля за отзиви, ако сте го ползвали. Най-вече ме интересува дали е достатъчно покривен. Като критерии за покривност - например фдт Lòreal true match ми  е достатъчно покривен, но например вв-кремът на Нивеа не ми е (имам много разширени капиляри по лицето).

Амииии, не е много покривен, но не това му е най-големия проблем Simple Smile Дори с моята суха кожа, след 2 часа съм, като намазана с масло...... Sick Никак не се харесахме  Mr. Green

# 267
  • Sofia
  • Мнения: 9 790
Ясно. Значи не е за мен. Благодаря.
Препоръчайте добре покривен фдт с SPF поне 25?

Последна редакция: пн, 15 май 2017, 21:23 от savina_33

# 268
  • Бургас
  • Мнения: 1 352
При мен подновяване не се иска и не виждам смисъл когато съм на работа , съм предимнно на закрито. Единствено след работа , по тялото и косата. За сега си оставам с Екран на Кларанс , за плажа Диор бях си взела и е страхотен продукт (ах тези намаления по сайтовете...), за тялото пак Кларанс .
Гледам сега са голям хит спрейовете , пръскаш върху грима и готово... та чудя се за такъв продукт.

# 269
  • Мнения: 351
Ясно. Значи не е за мен. Благодаря.
Препоръчайте добре покривен фдт с SPF поне 25?
                              http://apteka.framar.bg/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B8%D0%B7%D0%B2%D0% … %D1%8F/dermablend

Общи условия

Активация на акаунт