Сладкарничка за книги-тема 68

  • 41 489
  • 747
  •   1
Отговори
# 360
  • Пловдив
  • Мнения: 13 531
Мери, ваденки  Mr. Green

# 361
  • Мнения: 5 405
Хахаха, Деси, яко!  Laughing Laughing
Мариш, аз съм ЗА игра "книга на сляпо".  Grinning Списък от 15 книги ми харесва. Бая на сляпо ще е. Хайде, хайде, хайде!  smile3539 smile3539 smile3539 newsm19 girluu
За килограмите браво! Можеш и още определено!  Peace  Flutter Но нека не насилваме  нещата, докато все още кърмиш. Каквото, такова сега, пък на по-късен етап ще си по-стриктна.  Flutter Hug

# 362
  • Кърджали
  • Мнения: 10 330
И аз съм за.
Мери, принципно до сега имах само един опит за месене - Кати като беше бебе. Толкова ужасен беше опита, че повече и не посмях да опитам пак. Ако Кати поиска пица, пускам хлебопекарната да направи тестото. Но този път си бях наумила, че ще се пробвам. То пък взе, че стана, макар че в един момент почти отчаяна гледах тестото и го питах що не втасва да му се не види... Идвай насам, ще ти правя питка Simple Smile От тази нищо не остана, имаше две парчето и Кати си ги взе за училище.
Аз съм оставила Анди малко да позяпа телевизора. Навън е още студено за него, тъй като изкарам ли го, ще иска да пълзи. Пък до вчера валя и е хладно. Следобед с кака му в парка, ще го метна в пясъчника и ще си чета книга Simple Smile
Мариши, -2, добре пак,  и повече ще свалиш. Пфу, и аз трябва да се наканя, вече и оправдание нямам... Взимам си и от кафенцето  ти и изчезвам, че Анди забеляза, че съм на компютъра и се лепна  за мен /исках да подредя малко книгите в Киндъла че някои ми се повтарят, други тъй или иначе няма да ги чета засега/

# 363
  • Мнения: 5 405
Алекс, знаеш ли колко често правя пица.. и никога не съм месила. Точно за 2-3 минути става. Бъркано тесто, че и с лъжицата става.  Grinning Ще ти издам тайната у фейса. Grinning

# 364
  • Мнения: 811
Здравейте сладури
За пица гледам ,че си говорите.
Майка ми като прави домашна също само с бъркано тесто прави
Не съм я виждала да го точи Simple Smile
А аз айляшки вземам замразена готова пица от Лидъл и си я изпичам Simple Smile

Как сте вие :*

Идеята за среща на сляпо с книга е готина :* Допада ми ,дано я осъществим Simple Smile

Гушвам ви сладури :*

# 365
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Запис в темата!  smile3525

# 366
# 367
  • София
  • Мнения: 3 281
хахахаха, ееее, Нел, ти изби рибата, начи  Joy Joy Joy

# 368
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Чакам аз да ми пратите списъци тук онзи ден и получавам лично съобщение по едно време. Отварям, ще гледам списъци, меракландисала съм се, пък то....от някакъв непознат мъж.  Joy Иска ми някакъв съвет.  Упътих го, иначе, не го оставих да се лута, ама много ме досмеша. hahaha

# 369
  • Мнения: 5 405
Хахахахаах, Нели!  Joy Joy Joy Joy Меракландисах сА вика, за списък.  Joy Joy Joy

# 370
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Хахахахаах, Нели!  Joy Joy Joy Joy Меракландисах сА вика, за списък.  Joy Joy Joy

 Обичам да чета списъците ви. Гледам днес разни корици на книги във фейса, ами залепвам просто за екрана и стоя и си гледам. Забравям да си записвам заглавия, после се случва да търся книгите, които съм си харесала по спомен, но е трудно, особено ако не помня автор, или поне част от заглавието.
Иначе по принцип съм си меракландисана.   rotfImbo

# 371
  • Мнения: 10 874
Обичам да чета списъците ви.
Heart Eyes Hug
Значи съвсем навреме пратих моя. Flutter

# 372
  • Мнения: 5 396
Да се запиша и аз в темата.. за всеки случай Crazy hahaha

Днес бях на тест за ниво по немски език. По принцип започва в 13:30, но минава известно време и никой не идва. Чудя се какво става и дали не съм сбъркала стаята случайно. В 14:00 се появи учителка и "изпитът" започна. Първо ни разпитваха откъде сме, после написа на дъската едно изречение и по писането ни прецени какъв точно тест ще правим. Аз правих такъв за малко по-напреднали. Времето за решаване на теста беше само 30 минути и не можах да отметна всички точки, защото не ми стигна времето. После последваха 15 минути почивка, докато госпожата провери работите ни, върнахме се, започна да ни вика една по една, задаваше ни въпроси и според това до каква степен разбираме и отговаряме, преценяваше за какво ниво сме. Аз съм за трето ниво и сега само чакам да получа писмо от академията за началото на курса. Засега знам, че се провежда сутрин от 08:00 до 12:00 часа, но колко дена ще е, нямам си на представа. Понеже ще започна на по-високо ниво, в моя случай курсът ще трае 3 месеца.

# 373
  • Мнения: 811
И аз да не изпусна
Записче
Ужас, трябва да седна да сътворя списък
Или в моя случай , да се спра на едно място по скоро  Mr. Green Mr. Green
Но скоро ще е готов Blush Blush

# 374
  • София
  • Мнения: 3 281
Кой ще е готов, къде ще е готов, кога ще е готов?  #Silly Laughing

Общи условия

Активация на акаунт