Сладкарничка за книги-тема 68

  • 41 503
  • 747
  •   1
Отговори
# 375
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Кой ще е готов, къде ще е готов, кога ще е готов?  #Silly Laughing

 Дай аз да ти отговоря, МаришкоHug
 Пращат ми списъци момичетата, на която където й е удобно. Когато дадете знак, ще изтегля жребия и играта стартира. Ако на някого му се пише И тук, нека да пише.  Peace А иначе аз съм и на двете места редовно и ще видя, ако ми сигнализирате.  Wink

# 376
  • Мнения: 5 405
Ами Нели виж кой не ти е пратил и питай дали ще ти участват и така..  Heart Eyes Crazy Hug

# 377
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Ами Нели виж кой не ти е пратил и питай дали ще ти участват и така..  Heart Eyes Crazy Hug

 Не ми се пита, видяха всички.  Peace На Алекса списъка чакам, че снощи не разчетох документа и мислех, че ще го прати тук. Още не съм получила, но тя ще участва.  Simple Smile

# 378
  • Мнения: 811
Дзак

Щом сте се разписали и тук , да се покажа и аз

Тъкмо един човек ми пожела лека вечер Laughing LaughingКаква ти вечер , ден си е още , ние имаме още поне 2 часа докато затворим , а аз си мечтая да извадя едно столче пред аптеката и да събирам слънчеви лъчи Mr. Green Mr. Green

Моя списък е пратен , чакам жребия
Емоционални две седмици се очертават
След 3 дни съм рожденничка , утре ще ходя да изббираме торта
Ще празнуваме двоен рожден ден с колежка Party Party

Ако има някой пак ще се включа Hug Hug Hug Hug Hug

# 379
  • Мнения: 5 405
Пак идвам.  Mr. Green Искам да тренира, но ме мързи.  Tired Това малко като "Исках да гласувам, но нямах желание"  Joy Joy Joy Crossing Arms
Хайде чакаме и Алекса и да ни мяташ списъците.  Crazy newsm68 newsm44 smile3539

# 380
  • София
  • Мнения: 3 304
Мери, и аз мога да преподавам матеамтика, български, немски, ама не искам  Flutter Laughing
Деца, идвам с едно сутрешно разсъждение за годините, а именно: остарявам  ooooh! Сутринта съм седнала на фейса, стоя три минути и не мога нищо да напиша. Накрая поздравих само за добро утро. Това ми напомня времето преди 15-тина години, когато се сдобих с комп - нито една курсова работа не можех да напиша директно, трябваше да нахвърлям нещо на хартия.  Grinning Разликата с тогава е, че сега нямам никакво желание да свиквам с фейса  Mr. Green което всъщност май е признак за остаряване  :crazy
Сега, отивам на парк с бебешка количка и колело... Как се пресича улица с тези возила и две деца?  newsm78 Crazy

# 381
  • Мнения: 5 405
Мариш,  Laughing За разлика от фейса, тук си писала поне.  hahaha Hug Не знам как се пресича с колело и бебешка количка.  Thinking Като знам и колко бързо светва червено на някои светофари за пешеходците, лошо ми става как успяват майките с деца, да не говорим за възрастните хора... то на мен не ми стига времето да се усетя, че е светнал зелено и да мина, какво остава за другите.  Laughing #Crazy

# 382
  • София
  • Мнения: 3 304
Ей, ама аз си имам пълзящ месечко!  Heart Eyes Бързо да си вземете торта  Grinning

# 383
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
ДобрЮтро  Hug

Мариш,честито пълзящо човече  newsm32

Ха сега дигай всичко нависоко и вържи шкафовете с ластици  Laughing

Приятна разходка в парка желая  Hug

Аз съм добре,не ме мислете.
Ще зачезна за кратко,но пък за хубаво  Heart Eyes
Подробности ще дам на друго място  Wink

Хубава и забавна  книжна игра ви пожелавам!

# 384
  • Кърджали
  • Мнения: 10 373
Мариши, честит ти пълзящ месечко. Сега ще прави компания на бати в белите.
Аз още чакам Анди да се отпусне да ходи, ама не ще - една-две крачки прави само. То пълзенето е по-лесно.
Аз си вися тука пред кабинета на лекарката.  Че явно от самосебе си няма да се оправя

# 385
  • Мнения: 5 405
Марииииш, пълзящо човечеее  Heart Eyes Crazy Hug
Алекс, твойто човече хем неспящо, хем мързеливо да ходи.  Laughing Дано не те напълнят с една торба лекарства. Sad
Дев,  Hug

Последна редакция: пн, 03 апр 2017, 15:06 от Merry.

# 386
  • Кърджали
  • Мнения: 10 373
Мери, това малкото си е със собствено мнение по всякакви въпроси. Поне почна да поспива от няколко дни, ама не го хваля че пак наопаки ще прави.
Минах през лекарката и оставих една торба пари в аптеката.

# 387
  • Мнения: 5 441
Маришко, направо ме смаза с отказа ти да преподаваш по немски език. А аз толкова отчаяно се нуждая от някой друг урок или съвети за учене на думички и граматика Sad Laughing Честито ти пълзящо човече!
Александра, да не си се разболяла или някое от домочадието? Кофти е така, празници наближават Confused Аз съм здрава, но по едно време ми се гадеше на работа и излязох в обедна почивка 10 минути по-рано от предвиденото.
Моята книжна криза пак се обади, този път е по-зла и жестока от всякога Sad Почна една книга, прочета примерно 30-40 страници, оставя я, независимо дали ме е грабнала или не. И те така... Миналата година по това време имах 10 прочетени книги, тази само 6, като последното прочетено заглавие датира от края на февруари. Сега уж се закрепих с Дом за разплата на Джон Сол(на вълна хорър съм), но още нямам прочетени 100 страници и не се знае дали няма да я оставя и нея. 

# 388
  • София
  • Мнения: 3 304
Ама Их, радвай се, че ти отказвам преподаване  hahaha че ако започна, немски няма да научиш...  Joy Междудругото, едно време харесвах аудио курсовете на Дойче веле - лежерни, приятни, учи се добре Simple Smile А специално за теб - главната героиня ти е адаш Wink Казва се Их Wink
Деца, отворила съм си тука личните съобщения и си разсъждавам?  Thinking 1,2,3,....7! цели 7! книги от списъка на другарчето ми, които за мен са в една група - един тип интрига.... вероятно разлики да има само в стила, дарбата на автора... една почти тийн книжка (поне на такава ми мирише Wink ) една сериозна книга.... една.... (мълча .... не знам как да я опиша, без да я кажа коя е  hahaha ) Остават ми още 2-3 да разгледам.
Сега, искам съвет - да купя книга от тези, дето са 7 в кюпа, явно другарче го влече натам Simple Smile или да заложа на неговата и своята си уникалност?  Flutter Party hahaha Grinning
Бягам да спя  Heart Eyes

# 389
  • Мнения: 5 405
хаахахахахах  Joy Joy Joy Joy Мойто другарче е подобно. Даже не знам тия "книги" как се четат изобщо и четат ли се.  Flutter Joy Затова другарче, съжалявам, ако искаш някоя от "тях" и няма да ти я взема, но не знам коя от всичките и как изобщо се избира измежду тях... радвам се, че си заложила и на стандартна, нормална за мен, литература.  Joy Та да ме улесниш малко..  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Laughing
Мариш, ако аз съм ти другарче.... не знам.  Joy Joy Joy Ама мисля, че мойте са 8 с описанието, което изпраска "в една група - един тип интрига.... вероятно разлики да има само в стила, дарбата на автора...".  Joy Joy Joy Joy
Може би броя и едната, която според теб влиза в тийн.  Thinking Мисля, че искам една от другите (които не са в 7мицата) и една от кюпа. Ама коя повече, не знам.  Joy Ти избираш.  Laughing Mr. Green Mr. Green

Последна редакция: ср, 05 апр 2017, 09:21 от Merry.

Общи условия

Активация на акаунт