Отговори
# 540
  • Мнения: 205
Аз миналата година си бях попълнила на компютъра тяхна бланка свалена от техния сайт, но ме върнаха и попълвах на ръка. Това в община ВИТОША София. Тук съм чела, че на други места пък ги приемат, та питай си в общината най-добре.
Благодаря! Аз мисля да принтирам само бланката и да си я попълня на ръка. Пък, ако искат да си е на тяхна бланка само ще я препишат в социалното.

# 541
  • Бургас
  • Мнения: 212
Аз в Бургас така направих ,свалих си тяхна бланка от сайта им и я попълних.Но бланката е от 2018 а техните са още от 2017.Подадох януари месец тази година.Нямаше проблем дори някои неща бяха отпаднали за попълване.Не пречи да си свалиш една и да я попълниш Simple Smile

# 542
  • Мнения: 205
Аз в Бургас така направих ,свалих си тяхна бланка от сайта им и я попълних.Но бланката е от 2018 а техните са още от 2017.Подадох януари месец тази година.Нямаше проблем дори някои неща бяха отпаднали за попълване.Не пречи да си свалиш една и да я попълниш Simple Smile
Благодаря! А какво е отпаднало за попълване? Аз съм приготвила копие от акта за раждане, бележка за ваксините, удостоверение за стипендиите ми и бележка от работа за доходите. Нали не пропускам нещо? Дъщеря ми е записана на ясла, но знам, че не трябва да се носи удостоверение, че е записана/посещавала ясла.

# 543
  • Бургас
  • Мнения: 212
Не си спомням какво точно отпадна.лична карта за справка също носи.И ако си ползвала болнични трябва да ги добавиш ама предполагам знаеш

# 544
  • Мнения: 205
Да, знам за болничните, благодаря! Аз директно си преписвам сумите, като ги гледам от онлайн банкирането и после само ги разделям според мястото, от което са получени.

# 545
  • Бургас
  • Мнения: 212
Ами да свали си я попълни я и ако случайно ти кажат че трябва тяхна бланка което ме съмнява ще си ги препишеш Simple Smile

# 546
  • Sliven, Bulgaria
  • Мнения: 463
Ами да свали си я попълни я и ако случайно ти кажат че трябва тяхна бланка което ме съмнява ще си ги препишеш Simple Smile

Момичета, ако си изтеглите от сайта на АСП бланката, която е от 20.12.2018 г. няма да се налагате да преписвате. Отпаднало е вписването на постоянен адрес и акта за раждане, а са добавени две нови точки 22 и 23, които са за уведомяване.

# 547
  • Мнения: X
Колкото и да е невероянто, но в Пловдив има превод на детски. ЦКБ.

# 548
  • При децата ми
  • Мнения: 5 986
Колкото и да е невероянто, но в Пловдив има превод на детски. ЦКБ.

Е, това вече е новина!:open_mouth:

# 549
  • Бургас
  • Мнения: 212
Ехеее как така толкова рано ..дано и в Бургас да ни зарадват:relaxed:

# 550
  • Мнения: 13 079
И при мен има. София, райнон Красно село, Пощенска банка.

# 551
  • Бургас
  • Мнения: 212
И в Бургас има сега

# 552
  • Варна
  • Мнения: 1 360
И във Варна има Simple Smile

# 553
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 406
София, община Сердика. По сметка в ПИБанка - има превод.

# 554
  • При децата ми
  • Мнения: 5 986
В. Търново има детски от вчера. Уникредит Булбанк.

Общи условия

Активация на акаунт