Отговори
# 60
  • Мнения: X
Юни ще ти изпратят за два месеца, ако всичко е наред.

# 61
  • Мнения: 52
Благодаря!

# 62
  • Мнения: 11 566
Започнало е изплащането на детските днес. Peace

# 63
  • Мнения: 2
Здравейте, тъй като работя и получавам майчинство и сега ми предстои да подавам декларация за детски надбавки, въпроса ми е и двата дохода ли взимат на предвид (майчинство и заплата)?

Последна редакция: вт, 16 май 2017, 13:34 от rosiyana

# 64
  • Мнения: 70
Габрово ДСК има детски.

# 65
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 417
Здравейте, тъй като работя и получавам майчинство и сега ми предстои да подавам декларация за детски надбавки, въпроса ми е и двата дохода ли взимат на предвид (майчинство и заплата)?
Да, но първо се изчисляват общо, а после се описват поотделно (вижте си подточките към точка Доходи).

# 66
  • Мнения: 2
Здравейте, тъй като работя и получавам майчинство и сега ми предстои да подавам декларация за детски надбавки, въпроса ми е и двата дохода ли взимат на предвид (майчинство и заплата)?
Да, но първо се изчисляват общо, а после се описват поотделно (вижте си подточките към точка Доходи).


Това ме интересуваше, понеже като си изчисля само брутната заплата съм 3 лева под прага, а като добавя и майчинството съм 300лв над прага за детските. Така, че значи няма смисъл изобщо да си правя труда да подавам декларацията, а по-скоро ще изчакам няколко месеца, за да мога да се впиша в тези 400 лв.

# 67
  • София-Младост
  • Мнения: 23 336
Здравейте, тъй като работя и получавам майчинство и сега ми предстои да подавам декларация за детски надбавки, въпроса ми е и двата дохода ли взимат на предвид (майчинство и заплата)?
Да, но първо се изчисляват общо, а после се описват поотделно (вижте си подточките към точка Доходи).


Това ме интересуваше, понеже като си изчисля само брутната заплата съм 3 лева под прага, а като добавя и майчинството съм 300лв над прага за детските. Така, че значи няма смисъл изобщо да си правя труда да подавам декларацията, а по-скоро ще изчакам няколко месеца, за да мога да се впиша в тези 400 лв.
Точно така, правете сметките всеки месец за предходните 12 и когато сте до 400/член от сем. подайте каквото е необходимо.

# 68
  • София
  • Мнения: 227
Люлин-Пощенска има превод  bouquet

# 69
  • у нас
  • Мнения: 5 710
Бургас - също има детски  Simple Smile

# 70
  • Мнения: 1 746
Във Варна някой?

# 71
  • Мнения: 155
Днес се очаква за Варна

# 72
  • Стара Загора
  • Мнения: 835
За Стара Загора детските ще се изплащат на 19.05 (петък), така ми отговориха от соц. подпомагане.

# 73
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 417
София, община Сердика, FIBank - има превод от преди малко. Party

# 74
  • ВАРНА
  • Мнения: 296
Варна Уникредит има превод

Общи условия

Активация на акаунт