Отговори
# 180
  • Мнения: 574
Здравейте отново. А ако като работещ собственик срещу графа брутен доход има само нули, какво трябва да впиша в декларацията като подавам? Имам само осигурителен доход.

# 181
  • Мнения: 1 746
На коя дата се очаква преводът според вас?

# 182
  • При децата ми
  • Мнения: 6 063
Във фейсбук има съобщение, че днес в Търново ще има детски.

# 183
  • София-Младост
  • Мнения: 23 344
Във фейсбук има съобщение, че днес в Търново ще има детски.
Кой ги пише тези съобщения...някой от АСП ли?

# 184
  • При децата ми
  • Мнения: 6 063
Ала-Бала, жената която е пуснала поста работи в ДСП-В. Търново.

Последна редакция: пт, 17 ное 2017, 09:36 от Hrispa76

# 185
  • Варна
  • Мнения: 68
Във фейсбук има съобщение, че днес в Търново ще има детски.

Във Варна- ДСК има детски

# 186
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
Здравейте отново. А ако като работещ собственик срещу графа брутен доход има само нули, какво трябва да впиша в декларацията като подавам? Имам само осигурителен доход.
На нас ни искаха някакви абсурдни неща, като например брутната печалба/дохода на фирмата за 12 месеца назад (те реално и те не знаят какво искат). Счетоводителката се видя в чудо, защото такъв документ реално няма (няма формуляр, няма образец, това имам предвид). Та, тя изчисляваше някакви неща на база приходи и разходи, после измислихме някакво удостоверение, в което вписахме този доход и така. Вече 2 пъти работим по тая схема и минава, но ние сме 5-членно семейство, а фирмените доходи са сравнително ниски (разпределено по месеци).

Детските този месец още не са постъпили в моята сметка.Stuck Out Tongue Winking Eye

# 187
  • у нас
  • Мнения: 5 715
Бургас - има детски.

# 188
  • София
  • Мнения: 1 223
София/Люлин/ДСК - Има превод.

# 189
  • Мнения: 8 938
ДСК,  Витоша и на мен сега ми преведоха.

# 190
  • При децата ми
  • Мнения: 6 063
Малко със закъснение, но все пак: В. Търново вчера след обяд имаше превод на детски.

# 191
  • sofia
  • Мнения: 409
Здравейте,
Да попитам дали приеха официално промяната за прага / до 500 лв / за детските надбавки ?

# 192
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
Здравейте,
Да попитам дали приеха официално промяната за прага / до 500 лв / за детските надбавки ?
Май беше 400 лв. последно (ние септември подавахме).

# 193
  • sofia
  • Мнения: 409
Здравейте,
Да попитам дали приеха официално промяната за прага / до 500 лв / за детските надбавки ?
Май беше 400 лв. последно (ние септември подавахме).

Да толкова  е за 2017 . Преди половин - един месец говореха за вдигане до 500 лв като тези ,които са между 400-500 ще получават 80 % от детските . Но не знам дали го приеха или го отхвърлиха .

# 194
  • София
  • Мнения: 227
Пощенска Люлин също има превод

Общи условия

Активация на акаунт