Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 15 тема

  • 136 255
  • 732
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 3
Здравейте

За безплатни консултации на 22 и 23 април 2017 в София, от специалистът Проф. Баштерзи по пластична хирургия и специалист по челюстно-лицева хирургия от група болници Медикал Парк съвместно с Турмед. Идването на специалист по пластична хирургия от болници Медикал Парк е първо по рода си в България. Възползвайте се от възможността, местата са ограничени. Попълнете вашите данни тук https://www.turmed.bg/medicalparkprofbasterzi

# 676
  • Мнения: 1
 Можете ли да ми препоръчате къде във Варна да направя HIFU?

# 677
  • Мнения: 300
Здравейте,момичета,ей ма на на 6 дни с мечтания силикон при др Динев ,още ми е дискомфортно,особенно дясната,адски ми е неудобно по гръб,аз спя като швакало и сега ме боли гърба ,незнам как ще изкарам,някой ще каже ли кога може на една страна да се спи и колко дълго трябва да се носи пустия сутиен и лента,кога може да спя по корем,може ли изобщо,белези от рязането под гърдите остават ли,мажат ли се с нещо,ще ходя на 13 на преглед ,ама да питам тук препатили bouquet

# 678
  • Мнения: 4
Момичета, реших се - ще си запазя час при д-р Ванеска за тази или следващата седмица за филъри в устните. Алена, вдъхнових се от твоите - точно такъв ефект искам: плътни и естествени устни, а не патешка муцунка. Стискайте ми палци Simple Smile
Надявам се да ми даде съвет и какво да правя с кожата - на 30 съм вече, имам назолабиални, а на всичко отгоре ми се появи и акне от миналото лято. Сега правя терапия с крем за мазане, идеята му е да излющва горния слой на кожата. Така съм от половин година вече, а резултатът е изключително суха кожа, която все пак е с акне. Дано измисли вариант как да се преборим с акнето, но и да не ми се врязват бръчките толкова.
Някой правил ли е терапия с лазер там?

Ще пиша, като мине всичко Simple Smile

# 679
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
A.L.E.X, вярвам, че ще останеш доволна от резултата Simple Smile

Акнето - трябва да те види лекар, да се назначат изследвания ... Предполагам  хормони, микробиология, да не са стрептококи. Аз имах едни пъпки от изв. време и много им се чудех какво става, такова чудо не е било и в 7 клас. Вече се бях засилила към кожния диспансер, като ми хрумна, че може да е виновен един дегримьор. Консултирах се с козметолог, спрях да ползвам дегримьора и резултатът е налице за сега Simple Smile Ще видим в перспектива.



Здравейте,момичета,ей ма на на 6 дни с мечтания силикон при др Динев ,още ми е дискомфортно,особенно дясната,адски ми е неудобно по гръб,аз спя като швакало и сега ме боли гърба ,незнам как ще изкарам,някой ще каже ли кога може на една страна да се спи и колко дълго трябва да се носи пустия сутиен и лента,кога може да спя по корем,може ли изобщо,белези от рязането под гърдите остават ли,мажат ли се с нещо,ще ходя на 13 на преглед ,ама да питам тук препатили bouquet

Спането по гръб около месец. Подложи си възглавнички - да ти е удобно Simple Smile Сутиенът 3 месеца, аз лента нямах. Какви импланти сложихте? Белези отдолу нямам, предполагам зависи и как е рязно и шито, как после са поддържани белезите, а и от индивидуалната склонност да се  образува съед. тъкан. Слушай какво казва доктора, той знае какво е правил и да, мажат се - ще ти препоръча, вероятно  Peace

Честито!

# 680
  • Мнения: 3 819
Рядко съм толкова остра, но са ми изключително неприятни тези, които току що са се регистрирали, за да си направят самореклама. Все едно в темата е пълно с балами. И сигурно е закупена онази техника, която коментирахме по-рано - от beauty wave machines (умишлено не давам линк), която се предлага на едро в сайта алибаба, и тук се внася и продава евтинко .... А операторите не са лекари - както в София, така и във Варна, както гледам ...

За тази процедура  аз при лекар не смея да отида, камо ли при някой с неясни образование и опит ...
Подкрепям  Peace
Дори и снимките в галерията на сайтчето са краднати  ooooh!

# 681
  • Мнения: 4
Благодаря, Аленка!
При двама лекари бях вече, всички изследвания пуснахме и няма нищо притеснително, никакви инфекции, хормоните са ми като на космонавт. Заключението на лекарите е: "Амиии акне", на въпроса от какво се е появило нямат отговор  Shocked
Смених си цялата козметика, откакто се случи това - и цветната, и бялата, надявайки се, че това ще реши проблема, но уви.

Дано д-р Ванеска препоръча нещо по-трайно като решение. Аз и не знам, дали е подходящ момента за лазерна терапия, имайки предвид слънцето, но тя ще си каже.

А възможно ли е да слагат половин ампула филър? Мисля си, че цял мл ще ми дойде в повече.

# 682
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
Ами, явно терапията не е много успешна, но ти си решаваш  Peace При кои лекари ходи?

За половин ампула - попитай  Peace Някои продукти фабрично имат такива разфасовки. На мен ми се вижда малко и не съм се интересувала  Peace

Моите устни още поспаднаха спрямо първия ден. Имам снимка от петия ден след процедурата.

Скрит текст:

# 683
  • Мнения: 4
Перфектни са!
Аз първо ходих при д-р Георгиева в Св. София, после при д-р Антоанета Йорданова, има си кабинет на бул. България. И двете бяха много мили и любезни, но за съжаление не помогнаха особено при моя проблем.

# 684
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
Отиди и в Кожния диспансер до 29 поликлиника  Peace Нужно е да вземеш зелен талон от ЛЛ, не се ходи с направление или да си платиш за прегледа  Peace

# 685
  • Мнения: 300
Имам един куп възглавнички , сякакъв калибър, не ми е удобно, всичко ме боли,Ментор 410сс меки висок профил имат някакво особенност водят се 3XL заради височината на профила,анатомични,доктора го видях само за 2 мин преди операцията да ме разчертае,всичко друго го прави др Димитрова управител на Валем,изключително съм впечетлена и очарована от анестезиолога др Иванов,невероятен човек,уникален.

# 686
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
Първите дни са най-трудни Simple Smile Ще мине бързо това време, а и резултатът е много мотивиращ  Hug

# 687
  • SF
  • Мнения: 21 564
Аз започнах да спя настрани на третия месец след операцията. Все още не ми е много удобно.
Колан носех около 20 дни и много ме стягаше. Едва дишах с него.
Имам белези, но не ме дразнят, защото ги виждам само в  огледалото. Сега ги махам с апарат - изгарят ми ги. Много са фини и можех и да си спестя тези болки и пари, но карай. В началото на разрезите има едни хвътвания, които се надявам да се махнат и имам същите хлътвания от дренажите. Ще направя още 2 процедури и ще оствя времето да ги заличи безболезнено, защото с процедурата по премахването им не се търпи. Гърдите ми вече започват да стават все по-чувствителни и махането е голяма мъка.
Като цяло много си промених навиците за спане. Вече спя на висока възглавница. Тоест - върху две възглавници. Трябва да го корегирам с времето този навик.

# 688
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
При теб къде точно са белезите? Не правите ли обезболяване преди процедурите?

# 689
  • FRANCE
  • Мнения: 2 251
Три месеца не е ли много? Моята операция ще е на 20.04 във Франция. Лекарят ме убеждава че до 3-4 дена ще мога да карам, болничния е 10 дена и до един месец си правя каквото искам Simple Smile. Вие какви процедури правите за белезите и къде? (на лято съм в Бг и мисля да се възползвам). Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт