Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 15 тема

  • 136 283
  • 732
  •   1
Отговори
# 690
  • SF
  • Мнения: 21 641
Правят ми обезболяване с крем лидокаин. Ако мислиш, че е някаква сериозна местна упойка, не го мисли.
Белезите ми са странично, тръгват под мищниците.
Още ми тежат новите гърди. Усещам ги при всяко съкръщаване на мускулите. Ходя си със сутиените и не смятам да ги махам. Най-удобното нещо на света! От скоро не спя с тях и се въртя настрани.
Доктор Георгиев ми каза да ги масажирам 2 пъти дневно, но аз не го правех.
Белезите махам в неговата клиника. Левият от една процедура се е скрил на 70%. Вижда му се само хлътването в началото. Десният е по-видим, но не е грозен. Не е релефен. Много е фин. Пт изгарянето гледката е страшна обаче. Стават кърваво червени и хващат корички. Тъкмо се успокоиха и дойде ред на следващата процедура. Сега в четвъртък отивам пак.

# 691
  • Мнения: 2 809
Правят ми обезболяване с крем лидокаин. Ако мислиш, че е някаква сериозна местна упойка, не го мисли.
Белезите ми са странично, тръгват под мищниците.
Още ми тежат новите гърди. Усещам ги при всяко съкръщаване на мускулите. Ходя си със сутиените и не смятам да ги махам. Най-удобното нещо на света! От скоро не спя с тях и се въртя настрани.
Доктор Георгиев ми каза да ги масажирам 2 пъти дневно, но аз не го правех.
Белезите махам в неговата клиника. Левият от една процедура се е скрил на 70%. Вижда му се само хлътването в началото. Десният е по-видим, но не е грозен. Не е релефен. Много е фин. Пт изгарянето гледката е страшна обаче. Стават кърваво червени и хващат корички. Тъкмо се успокоиха и дойде ред на следващата процедура. Сега в четвъртък отивам пак.

Георгиев ли ти е правил гърдите?

# 692
# 693
  • Мнения: 2 809

Значи е безобразие да ти направи такива белези и да си махаш пак при него.Честно!



# 694
  • SF
  • Мнения: 21 641
Какви белези ми е направил?
От операция (даже от одраскване) остават белези.

Напротив! Похвалих го, че и без да ги махам, белезите са много фини и можех да мина и без тези процедури. Но реших да се подложа и започнах вече. Ще направя още 2 и оставям останалото на времето да го заличи. Прочети ми първия пост, за да видиш, че не лъха на оплакване, а по-скоро си се чудя на акъла си да ги махам и да търпя болките.

# 695
  • Мнения: 6
Не попаднах на подобна тема, а бих искала да обсъдим кои процедури за лице и тяло с професионална апаратура в козметичните и естетични салони са ефикасни според вас и сте останали доволни от резултатите /без да правим реклама на различните салони моля!/.
Аз лично съм много доволна от хидро пилинга и диамантеното дермабразио, искам да опитам и PDT, фотоподмладяване, както и радиочестотен лифтинг и термаж за заличаване на бръчки в околоочния контур и назолабиалните гънки.
Ще ми бъде интересно да обсъдим и новите технологии - HIFU, IPL, E-light - отзиви и мнения, както и отслабващите процедури - кавитация, криолиполиза, велашейп, липосоникс, LPG и др., с коя сте постигнали най-добри резултати и след колко посещения?

# 696
  • Мнения: 302
Първите дни са най-трудни Simple Smile Ще мине бързо това време, а и резултатът е много мотивиращ  Hug
Харесвам си ги  Grinning и нямам търпение да съм без този сутиен и лента,мога ли да карам кростренажора си като не ползвам ръцете ,а само крака,да се движа все пак,олежах се няколко дни

# 697
  • София
  • Мнения: 5 197
За фотоподмладяване (една зона) бих казала, че не забелязвам траен ефект.

# 698
  • Мнения: 1 656
Първите дни са най-трудни Simple Smile Ще мине бързо това време, а и резултатът е много мотивиращ  Hug
Харесвам си ги  Grinning и нямам търпение да съм без този сутиен и лента,мога ли да карам кростренажора си като не ползвам ръцете ,а само крака,да се движа все пак,олежах се няколко дни
Рано е още

# 699
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 455
Първите дни са най-трудни Simple Smile Ще мине бързо това време, а и резултатът е много мотивиращ  Hug
Харесвам си ги  Grinning и нямам търпение да съм без този сутиен и лента,мога ли да карам кростренажора си като не ползвам ръцете ,а само крака,да се движа все пак,олежах се няколко дни

Има нужда от покой, за да спадат отоците. Ще има време да си наваксваш  Peace

# 700
  • Мнения: 3 480
Не попаднах на подобна тема, а бих искала да обсъдим кои процедури за лице и тяло с професионална апаратура в козметичните и естетични салони са ефикасни според вас и сте останали доволни от резултатите /без да правим реклама на различните салони моля!/.
Аз лично съм много доволна от хидро пилинга и диамантеното дермабразио, искам да опитам и PDT, фотоподмладяване, както и радиочестотен лифтинг и термаж за заличаване на бръчки в околоочния контур и назолабиалните гънки.
Ще ми бъде интересно да обсъдим и новите технологии - HIFU, IPL, E-light - отзиви и мнения, както и отслабващите процедури - кавитация, криолиполиза, велашейп, липосоникс, LPG и др., с коя сте постигнали най-добри резултати и след колко посещения?

Някои от упоменатите по-горе процедури са обсъждани в темата назад, както и в предишните теми - поне Хайфу-то; кавитацията, велашейп и други. Има много полезни мнения от момичетата тук.

# 701
  • Мнения: 4 395
Първите дни са най-трудни Simple Smile Ще мине бързо това време, а и резултатът е много мотивиращ  Hug
Харесвам си ги  Grinning и нямам търпение да съм без този сутиен и лента,мога ли да карам кростренажора си като не ползвам ръцете ,а само крака,да се движа все пак,олежах се няколко дни

Браво! Честито! bouquet Чудех се за тези сутиени-специални ли са,защо точно тип спортни и как си ги обличаш,когато след операцията си има бокла и съм чела,че дори ръцете си не могат да вдигнат.Една дама дори каза,че не е могла да си отвори бутилка вода или да си измие косата.Лентата стяга бюста и е под сутиена,така ли? Все по-близо съм до решението май Grinning Пиши отвреме на време как се развива следоперационния период bouquet

# 702
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 455
Аз ползвах спортните сутиен на триумф - TriAction Energy:







Има закопчаване отзад, като при нормалните сутиени, не се обличат, като блузки. Тепавичарова държеше - в месеца след операцията да се обличат само дрехи с копчета - тип риза, жилетка, за да не се вдигат ръцете, да се обличат отгоре.

# 703
  • Мнения: 4 395
Благодаря,Алена! Моите спортни са като блуза и затова се чудех как се облича това нещо веднага след операция.Взима се по-голям размер,заради отоците,нали?

# 704
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 455
По-малък, за да стяга, това у е целта Simple Smile  Тогава взех 75С - по избор на лекарката, а сега от тези спортните нося 80В. докато от нормалните - зависи, но често 75 или 80 и чашки Д или С  Peace

Сега с тези сутиени ми е свръх удобно в ежедневието, с тях спя - неразделни сме Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт