Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 15 тема

  • 136 256
  • 732
  •   1
Отговори
# 705
  • FRANCE
  • Мнения: 2 251
Колко време трябва да се носят тези сутиени? А спорт колко време след операцията и карането на кола? Благодаря. Съжелявам ако съм досадна, имам хиляди такива банални въпроси и няма на кой да ги задам.

# 706
  • Мнения: 1 656
Значи има си някакви общоприети разбирания за носенето на сутиените, но точно колко време, какъв, има ли нужда от лента или не, е най - добре хирургът да каже. Примерно аз сутиен не съм слагала, но носих лента- на горния профил за да слизат надолу. До анатомия и желан ефект е.

# 707
  • Мнения: 1 656
Спорта някъде назад коментирахме, след месец пътека, след 3 м натоварване нагоре. Някои момичета по- бавно се възстановяват, за тях повече

# 708
  • Мнения: 2 854
Значи има си някакви общоприети разбирания за носенето на сутиените, но точно колко време, какъв, има ли нужда от лента или не, е най - добре хирургът да каже. Примерно аз сутиен не съм слагала, но носих лента- на горния профил за да слизат надолу. До анатомия и желан ефект е.
Аз бях и с лента и със сутиен. Лентата я махнах след 15 ден, а със сутиенът продължавам да си спя и до сега. Моят също е на Триумф , като показаният от а.l.e.n.a Peace

# 709
  • София
  • Мнения: 12 028
Не планирам корекция на бюста, но ми стана интересно за тези сутиени.
Аз например съм с подгръдна 65 см и доста голяма чашка. Ако хипотетично реша да направя повдигане със запазване на размера, какъв сутиен би трябвало да нося след това и откъде ще си го набавя - сама ли ще си търся или лекарите ще имат грижа?

# 710
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
змия, с лекаря ще го обсъдиш.  Мисля, че масово към Триумф насочват и са добри, да! Аз съм уж със 75 см подгръдна, но сутиенът 75 ми е тесен. Те вярно, че са ластични. Най-добре, като имаш път - мини и премери кой как ти пасва сега, като подгръдна обиколка и размер на чашката. То не е точно чашка - парче плат отгоре.



Колко време трябва да се носят тези сутиени? А спорт колко време след операцията и карането на кола? Благодаря. Съжелявам ако съм досадна, имам хиляди такива банални въпроси и няма на кой да ги задам.

Както вече се писа - индивидуално е и всеки лекар си има лично мнение, но 2-3 месеца се носят денонощно. Аз доброволно - продължавам да ги нося, когато не съм на работа. Шофирах десетина дни по-късно, с малко по-обрани и внимателни движения. За спорта - месец след операцията ми беше разрешено всичко, но въвеждах постепенно.

# 711
  • София
  • Мнения: 12 028
Алена, аз не планирам операция. Просто ми стана интересно как се процедира при жени, които са по-нестандартни като размери.
За мен Триумф нямат подходящи размери. Всичко ми е широко, за чашката дори не ми се коментира.

# 712
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
С мен беше така - отидох на консултация, лекарката ме измери и каза точно какво да купя. В магазина дори не исках да меря, направих го по настояване на консултантките. на по-къснен етап - исках да си взема още сутиени, нямаше 75С и ми предложиха да пробвам 80В - ами за мое учудване ми беше много по-удобен.

Спортните не са, като другите, не зная дали си пробвала този, който показах  Twisted Evil

Иначе - жена без опит няма как да знае преди операцията, кое е ще най-доброто за нея след това  Peace

# 713
  • София
  • Мнения: 12 028
Благодаря ти за опита, но не успя да ми отговориш. Триумф нямат 65 см подгръдна, а сама писа, че сутиенът трябва да е стегнат.
По същия начин е възможно да няма подходящи сутиени от масовите марки с други размери. Тогава не е ясно какво се прави.
Скрит текст:
Точно този модел на Триумф не съм пробвала, но с друг спортен сутиен с подгръдна 70 см рязко се оказах с цици под ластика на сутиена в края на кроса. И се чудих дълго 'що чичото на светофара ме гледаше странно.  Mr. Green

# 714
  • Лондон
  • Мнения: 839
Здравейте ,момичета! С интерес следя темата,и по-точно коментарите за поставянето на импланти в бюста.Тъй като родих преди близо 4 месеца,а в момента живея в чужбина и няма как да говоря с пластичен хирург,ме интересува тези цени,които са описани в сайта на пластичните хирурзи,само това ли е разхода по операцията?Плащат ли се отделно,например консумативи по операцията,цената на имплантите включена ли е?Извинявам се за многото въпроси,но за съжаление в момента няма на кой да ги задам Wink На вас горе-долу на каква цена ви излезе операцията?Благодаря предварително bouquet

# 715
  • FRANCE
  • Мнения: 2 251
Чичото е бил щастлив.
Благодаря за всичи отговори bouquet А белезите мазали ли сте с нещо специално?

# 716
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
Благодаря ти за опита, но не успя да ми отговориш. Триумф нямат 65 см подгръдна, а сама писа, че сутиенът трябва да е стегнат.
По същия начин е възможно да няма подходящи сутиени от масовите марки с други размери. Тогава не е ясно какво се прави.
Скрит текст:
Точно този модел на Триумф не съм пробвала, но с друг спортен сутиен с подгръдна 70 см рязко се оказах с цици под ластика на сутиена в края на кроса. И се чудих дълго 'що чичото на светофара ме гледаше странно.  Mr. Green

Стягането трябва да е върху самите гърди.  Simple Smile Специално за след операцията. На мен ми стягаше и под тях и ми беше дискомфортно. Та си закопчах сутиена на последните копчета и док се намръщи .... Ама така си ходех Simple Smile

Иначе за случай, като твоя - може да препоръча друга марка или някаква поправка, да се пришият копчета по-навътре, не зная Simple Smile Споделих лични впечатления, че обиколката и чашка при спортните на Триумф са малко до проба Simple Smile



Здравейте ,момичета! С интерес следя темата,и по-точно коментарите за поставянето на импланти в бюста.Тъй като родих преди близо 4 месеца,а в момента живея в чужбина и няма как да говоря с пластичен хирург,ме интересува тези цени,които са описани в сайта на пластичните хирурзи,само това ли е разхода по операцията?Плащат ли се отделно,например консумативи по операцията,цената на имплантите включена ли е?Извинявам се за многото въпроси,но за съжаление в момента няма на кой да ги задам Wink На вас горе-долу на каква цена ви излезе операцията?Благодаря предварително bouquet

Мисля, че на повечето места всичко е включено в цената и тя варира на различните места основно според това колко скъпи импланти ще избереш. 8-10 000 е при по-наложените имена и с хубави импланти. 5-7000 е при по-евтини импланти.

# 717
  • Лондон
  • Мнения: 839
Мн благодаря Алена!Лятото,щом се прибера в Бг ще си запиша час за консултация.Смятам да бъде при Георгиев или Стоянов.Само се чудя дали ще има проблем ,защото имам бебе newsm78Благодаря отново

# 718
  • Мнения: 1 656
Първо трябва да мине известно време след кърменето, преди да се подложиш на такава интервенция.
Второ прецени кой ще гледа бебето поне месец след операцията- да го вдига, облича, носи...
цените варират според лекаря, според вида имплатни, според това дали имаш нужда от допълнителни манипулации като  повдигане на гърдите, поправка на ареоли и др.
Направи консултацията първо.

# 719
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
Мн благодаря Алена!Лятото,щом се прибера в Бг ще си запиша час за консултация.Смятам да бъде при Георгиев или Стоянов.Само се чудя дали ще има проблем ,защото имам бебе newsm78Благодаря отново

Да, хубаво е - хормоналните бури и промени да са приключили и да си със стабилното си тегло. Не пречи да се консултираш, това ще те поуспокои Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт