След Чучулигата,на екрана и в живота,любовта прилича на Бурак и Фахрие-тема 60

  • 86 284
  • 739
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 8 542
Добро утро и хубав ден! Hug Hug Hug

Себи, Гани, МамиHug Hug Hug

Наградата е същата, но са променили снимката.  Hug Ще си я получи на 16 май. Wink

Цитат
16 мая Фахрийе Эвджен получит награду от Türkiye Gençlik Ödüller (турецкая молодёжная премия) как "Лучшая киноактриса"

# 661
  • Мнения: 4 157
Здравейте  Heart Eyes Hug

Снежи Heart Eyes Heart Eyes Себи  Heart Eyes Heart Eyes

Как няма - какво да се пише   Embarassed Embarassed Има  Embarassed

Още една - награда от същото място



И - всичко си идва - по местата...

Цитат
diziturk-Турецкие сериалы и фильмы|Турция
yesterday at 12:10 pm
#diziturkHaber

Журналист одного из печатных изданий, Хубан Айшем написала небольшой отзыв о последних выходах Ясемин Озильхан и Фахрие Эвджен под названием "В теории одинаковы".

Отзыв:
"Фахрие Эвджен является лицом одной джинсовой марки... Ясемин Озильхан частый покупатель одной джинсовой марки... Ясемин с ног до головы одевается в джинсовом стиле, хорошо носит... Фахрие надевает то же самое, но джинсовый стиль носит её... В теории, у обеих одинаковые наряды. Но, у одной есть стиль... Хорошо, а у другой что есть? Я этого тоже не смогла отыскать."


Хубан Айшем - ни е дружка Wink Mr. Green не само наша  Wink А админът - направил превода е - Ирина Стойкова - същата, която миналата година - превеждайки интервюто на БУ за Изет Чапа - отказа да посочи и заглавието - "Фахрийе е единствена"  Wink

 Wink Котон с втора награда - от началото на годината Wink



И тук - много - свободни съчинения  Peace ooooh! ooooh!

Вчера беше - ФЕ се сърдила нещо - заради вниманието на Бурак към Угур....

Днес вече
Цитат
#newz@evcenf_official
#paparazzi@evcenf_official

Пара Эвджен - Бурак Озчивит ходили послушать своего друга Угура Аслана и развлекались на Бейогулу. На выходе у Озчивита спросили про публикацию, которую лайкнул бывший парень Фахрийе Озджан Дениз. Озчивит сделав вид будто бы не слышит, удалился с места.

Енгин  Heart Eyes Наши страници - с удоволствие и ентусиазъм споделят инфо за новия брой на списанието му

Цитат
#kafasinagore@olenekadar
Новый рассказ Энгиши
"Уходить"
'Действие уходить(идти), по своей природе, должно было быть настолько бессердечным?



Само ми се иска  Embarassed и Енгинките - да ни влязат в положението Embarassed НЕ БУФ се натискат - да влизат в жълтините  Embarassed Embarassed Други ги дърпат - в казана

Усмихнат ден  Heart Eyes

 Wink Embarassed

Последна редакция: пт, 28 апр 2017, 14:06 от Ganaila

# 662
# 663
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Здравейте!!  Hug Hug Hug



Момичета  Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes

Нещо интересно, но дали е вярно  Thinking - времето ще покаже  Mr. Green

Цитат
Вести от арабов: Burak and Neslihan refused 3rd season of Kara Sevda and Fahriye will be in kardeşim benim 2 shooting will start in July after 15 days from the honeymoon (Бурак и Неслихан отказались от 3-го сезона сериала Кара Севда и Фахрие будет сниматься в kardeşim benim 2, съемки начнутся в июле после 15-тидневного проведенного медового месяца)

Цитат
"Сперва медовый месяц, затем общий фильм"
Пара ФЭ и БО собирается поженится 29июня. После 15дн медового месяца они сразу приступят к съёмкам фильма "Брат мой-2". По словам Учанкуш, Фахрийе Эвджен тоже будет играть в фильме...Съемки начнутся в июле📌



 Joy






Последна редакция: пт, 28 апр 2017, 22:24 от mama_an_ji

# 664
  • Мнения: 14 510

Мами Heart Eyes


  Дано Фе е по- прецизна като готвачка когато стане г-жа Отзивич



   И да се обичат и  издухват неприятните  чувства Wink Wink Wink

                


 



  Например така newsm78 Wink
А , аз утре съм на проба на  тоалета  за сватбата на БУФЧЕТАТА Wink Wink Wink

Последна редакция: пт, 28 апр 2017, 23:58 от sebilMM

# 665
  • Мнения: 4 157
Добро утро  Heart Eyes Hug Мами  Heart Eyes Себи  Heart Eyes

 newsm78 Thinking Не й вярвам много на Утката Embarassed Тя беше тази, която пусна новината, че ФЕ била сърдита на БУ - заради вниманието му към Угур  ooooh! Контрираха ги - с клипчетата от концерта...и до там

По-скоро ми прилича - на отвличаща вниманието новина newsm78 Всички се занимават с "драмата" Ози - и как Бурак се направил на глух....

И миналото лято - писаха, че ФЕ си е открила собствена фирма и че ще си партнира с Бурак....

От цялата суматоха - най-ми е впечатляващо, че Бурак обяви снимките - 2,5 месеца - преди старта. Това е нещо ново  Thinking Приемам го - като вид - защита/оправдание за Тимур Бей Thinking демек - не е толкова лош, колкото го мислят феновете на ОК Thinking

Себи Heart Eyes Снимката на ФЕ е с "обръщение" Thinking
Цитат
evcenf If you fail to prepare, you prepare to fail. #work !
Цитат
#Instagram@evcenf_official
"Если ты провалил подготовку, ты подготовился к провалу...#работа"

След Джеймс Дийн - Бенджамин Франклин Embarassed
Цитат
- Като не успеете да се подготвите, вие се готвите да се провалите.
newsm78 За какво иде реч  newsm78 Тя ще откаже или ще приеме работа, за която няма да има време - да се подготви  newsm78 newsm78

Или просто - някой се изказва - неподготвен newsm78 ooooh!

И от група на Енгин във ВК. Част от превод на видео интервю - 2010
Скрит текст:
Цитат
В основном, конечно, мне интересен смысл, какую историю мы хотим рассказать. Ты смотришь на все аспекты сразу. Но, конечно, во всем этом есть один стержень. Иногда это, например, режиссер, иногда это сама роль, иногда сам процесс, само производство… не знаю.
Что касается полного метра… это не то, что занимает значимую часть в моей жизни, но я могу так сказать про моих друзей, которые это снимают. Основополагающая вещь – это направление актерской работы (режиссура), опираясь на мой личный актерский опыт, вот так бы я сказал. Иметь хорошего режиссера и хорошую историю – это основа всего, это формирование сплоченной актерской команды, это то, что может привести к качественному представлению, продукту, только тогда можно чего-то достичь. Это основа основ.
Не важно, насколько хорош сценарий, как современна история, если игра актеров оставляет желать лучшего, то и успеха у фильма ждать не придется. Тогда ситуацию придется разруливать. Как можно это исправить? Возможно, что не хватает квалификации, образования, развития актеров. Возможно, стоит спросить агентов, которые их представляют, возможно, педагогов по мастерству.
Лично для меня, единственная вещь, которую я хотел бы сказать коллегам, которые снимаются полном метре, это то, что самая важная вещь – это правильная постановка работы актеров. Ежедневно мы наблюдаем, как профессионализм актеров меняется в худшую сторону, даже в полнометражном кино. Это происходит по причине того, что в кино заняты актеры-любители.
И если ты снимаешься с большим количеством неопытных актеров, то и подход соответствующий. Поэтому ты можешь применить свое мастерство в совершенно другом месте. Например, если ты смотришь даже первый фильм грамотного, талантливого режиссера, то ты сразу видишь, как он направлял актеров. Таково мое мнение.


М-да  Thinking Не се шегува и не си - поплюва Embarassed И това е - преди Керим, Тек, Омер - със своите награди  Peace Респект  Peace Heart Eyes И - Благодаря  Embarassed Heart Eyes че си партнира и с нашето ФЕ  Embarassed Heart Eyes

Цитат
#news@olenekadar
"Сезон свадеб открыт! Известные пары начали подготовки"
Пара Фахрийе Эвджен и Бурак Озчивит обручились в месяце Март. Проговаривают, что пара готовится к свадьбе и сыграют ее по традициям. Дата свадьбы 29 Июня.

Интересно - какво ще означава - според традициите. До този момент - видях превод /тълкуване, че според традициите им - сватбата се прави от младоженеца newsm78

Усмихнат ден  Heart Eyes Heart Eyes

# 666
  • София
  • Мнения: 1 866
Здравейте, сладурки!  newsm51

Сервирам ви кафето на теферич и  да си го изпиете с любим човек, ей!  loveuuu

       

Нямам време даже да прочета всичко написано - изчезвам по задачи Sad

Привечер ще съм на линия, обещавам  newsm47

Хубава събота!
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 667
  • Мнения: 4 157
 Embarassed Embarassed И аз започнах - да стягам куфарите  Embarassed Embarassed но да си натрупам туй-онуй - за по-спокойни времена

Thinking newsm78

Цитат
Въпреки, че ни липсва Йове да започнем нов проект Simple Smile)

Ще чакаме новини Thinking  и се надявам  Embarassed - различни от тази  newsm78

 Wink Джеймс Дийн - май-май - е ясен - от къде се появи

 Wink Heart Eyes

Последна редакция: сб, 29 апр 2017, 14:50 от Ganaila

# 668
  • Мнения: 14 510


  Добро утро  Hug Hug Hug

Алекс Heart EyesМами Heart EyesГенче Heart Eyes,Снеже Heart Eyes

Ще имаме ли скоро възможност да гледаме този филм , за ролята в който Фе получи отличие.
Последна снимка от инса на екипа  ASK.



Информирани споделят, ,че тази година ще имаме сватби на знаменитости.
Сезонът ще бъде открит от тази на Фахрие и Бурак!

             

# 669
  • София
  • Мнения: 1 866
Привет, Момичета!  Hug

Чак за обедното кафе сколасах да се появя  Joy

           

Себи Hug Мами Hug Гани Hug Снеже Hug

Предполагам, че към края на лятото БЛ ще се появи на диск и ще можем да го гледаме поне с руски превод  в тубето Thinking

Тези дни нямам време за нищо и съм в неведение какво се случва с БуФчетата. Сега какво - Фе да не би да участва в Братчетата 2?  Shocked Ако трябва да съм честна, този вариант не ми харесва! Предпочитам я в отделен проект, а Бу да се вихри колкото си иска с Мурат и Аслъ  hahaha И по възможност проектът на Фе  да е компенсация за безобразното спиране на ОК  #2gunfire

Слагам един хубав колаж за радост на окото и се връщам да чета  smile3503

           
 Heart Eyes

# 670
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Здравейте!!!  Hug Hug Hug

Алекс, СебиHug Hug Hug

Гани скоро ще е италианка (завиждам й  WinkHug Hug


А нашето момиче:
https://vk.com/video-96245418_456239628

# 671
  • Мнения: 14 510
Анекс Heart Eyes от доста време не мога да съм в час WinkНо няма да се оплаквам.Може и още по-зле да бъде!!

Мами Heart Eyes

 Пия си кафето и ми е приятно , че има с кого докато си почивам bouquet

И на мен не ми се иска Фе да свири втора цигулка в  Братята 2.Категорияно! Не вярвам да се съгласи.Под нивото и е !


Ах , как ми харесва Фе да е винаги във форма да нанесе нокаут на всеки който се заиграее с нея нечестно!

          





 А тук си мисля , че Бу е без конкуренция Wink





Е как няма да  съжаляват някои   , когато са пропуснали да с в прегръдките на тази неотразима, топла и секси жена newsm78

Последна редакция: нд, 30 апр 2017, 16:32 от sebilMM

# 672
  • Враца
  • Мнения: 6 672
   

И от Бурак


Новое с Instagram'а команды фильма с Фахрие Эвджен "Бесконечная
любовь".



Хайде и малко ОК



Себи,  Hug Hug Hug



И един голобрадко  Grinning Heart Eyes


И последно - ето това много ми хареса


Последна редакция: нд, 30 апр 2017, 19:48 от mama_an_ji

# 673
  • Мнения: 14 510

  Мами love001 то каквото и да постне човек с Фе или Бу все е красота и любов,че иначе за какво сме тук Wink Heart Eyes


















Последна редакция: нд, 30 апр 2017, 22:10 от sebilMM

# 674
  • Bourgas, Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 414
Може ли да ми дадете линк за филма Чучулигата

Общи условия

Активация на акаунт