Гледах! Хареса ми! Препоръчвам го! Искам да споделя... LI

  • 158 763
  • 780
  •   1
Отговори
# 660
  • В Космоса
  • Мнения: 9 883
Хих, Човече Smiley , аз обаче така и не си обясних точно какво се е получило.
Скрит текст:
Тя от друга реалност ли му звъни, нали уж кометата мина и всичко трябва да си е ОК...

# 661
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 759
Хих, Човече Smiley , аз обаче така и не си обясних точно какво се е получило.
Скрит текст:
Тя от друга реалност ли му звъни, нали уж кометата мина и всичко трябва да си е ОК...
Скрит текст:
И аз малко не го разбрах. Дори, според мен, само тя е видяла паралелните светове и само тя успя да вкара своето "копие" в реалността, в която се нанесе. Според мъжа ми, последната къща, в която тя влезе, беше още в началото и още не бяха разбрали за останалите светове и затова тя се нанесе в нея. С една дума, във всяка една реалност, тя се нанася, до момента, в който намира къща, в която всичко е съвсем в началото и никой нищо още не е разбрал. Т.е. накрая тя му звъни от същата паралелна реалност, но в нея вече има настанени две такива момичета...
Стана объркано, дано обясних добре  ooooh!

# 662
  • Мнения: 3
Препоръчвам "Dear Zindagi"/ Здравей, животе. Много философски филм!

# 663
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 759
Ето нещо, което ми препоръчаха и ме очарова

http://www.imdb.com/title/tt0234288/

Е този снощи си го пуснах, за приспиване...Познай дали заспах, докато не свърши! Страхотен! Днес го препоръчах в работата Simple Smile

# 664
  • Мнения: 3 056
Влюбих се в "Призови ме с твоето име" - актьорска игра, сюжет, внушения, картини, музика... Мисля, че такъв филм досега не съм гледала - съвършен...

https://www.youtube.com/watch?v=qpLw1SyxuEY

https://www.youtube.com/watch?v=DCsyocpQyok

https://www.chr.bg/kino-i-televiziya/prizovi-me-s-tvoeto-ime-i-a … -prizova-s-moeto/





Последна редакция: вт, 14 ное 2017, 21:30 от alen mak

# 665
  • Мнения: 1 206
Аз вчера изгледах "Ловът" с Мадс Микелсен. Сигурна съм, че е обсъждан, но за мен беше нов. Тепърва навлизам в спецификата на скандинавското кино и съм очарована.
Слагам въпрос в скрит текст, за да не издавам част от сюжета.
Скрит текст:
Не разбрах на финала изстрелът въображаем ли беше или реален. И още, става ли ясно кой уби Фани - кучето?

# 666
  • Мнения: 2 360
Аз вчера изгледах "Ловът" с Мадс Микелсен. Сигурна съм, че е обсъждан, но за мен беше нов. Тепърва навлизам в спецификата на скандинавското кино и съм очарована.
Слагам въпрос в скрит текст, за да не издавам част от сюжета.
Скрит текст:
Не разбрах на финала изстрелът въображаем ли беше или реален. И още, става ли ясно кой уби Фани - кучето?

Уникален филм, препоръчвам и Die Tur, пак с Мадс, там е особено секси ❤

Скрит текст:
Според мен фокусът на финала е, че обществото въпреки привидното приемане, никога няма да се отърси от предразсъдъците. Погледите на всички по време на събранието са брилянтни. Изстрелът според мен е реален, разбира се с метафорично значение.

# 667
  • Мнения: 1 206
Аз вчера изгледах "Ловът" с Мадс Микелсен. Сигурна съм, че е обсъждан, но за мен беше нов. Тепърва навлизам в спецификата на скандинавското кино и съм очарована.
Слагам въпрос в скрит текст, за да не издавам част от сюжета.
Скрит текст:
Не разбрах на финала изстрелът въображаем ли беше или реален. И още, става ли ясно кой уби Фани - кучето?

Уникален филм, препоръчвам и Die Tur, пак с Мадс, там е особено секси ❤

Скрит текст:
Според мен фокусът на финала е, че обществото въпреки привидното приемане, никога няма да се отърси от предразсъдъците. Погледите на всички по време на събранието са брилянтни. Изстрелът според мен е реален, разбира се с метафорично значение.

Mystic, благодаря! С кеф ще изгледам и препоръчания от теб филм.

# 668
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Скрит текст:
Кучето го убиха децата според мен, братът на малката и приятелите му.
Изстрелът беше реален.

# 669
  • Мнения: 1 206
Скрит текст:
Кучето го убиха децата според мен, братът на малката и приятелите му.
Изстрелът беше реален.

 bouquet

# 670
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 933
Да кажа по две думи за два филма.
"Райско кътче в ада" - http://www.imdb.com/title/tt0491175/ Ох, това заглавие всеки път ми вади очите. Оригиналът е далеч по-добър, но така решили да го преведат, превели го. Както и да е. Дългоочакваният филм на братя Коен с режисьор Джордж Клуни и кандидат за Златен лъв от Венеция, е с нисък рейтинг. Това донякъде не ме учудва, защото Коен са си Коен и масовият зрител надали ще литне от възторг. Мен обаче филмът ми хареса. Да, брутален е, на места дори прекалено, но то това им е в кръвта, дето се вика. Двата плана, по които се движи, са изпипани добре, а детето, което изпълнява главната детска роля, е просто убийствено добро. Препоръчвам го с условието, че не всеки би харесал такова кино.
"Палави мамчета по Коледа" - http://www.imdb.com/title/tt6359956/ Името казва всичко. Божеее, това има по-висок рейтинг от филма на Коен, което е показателно за масовия вкус. Типичен коледен shit с леки проблясъци понякога и няколко добри актриси.

# 671
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 497
Наистина ли така са превели Suburbicon? Боже...
Аз чакам Джой да каже, как го е оценила.
Тя май не е фен нито на Коените, нито особено на Клуни като режисьор. Любопитна съм. Grinning

# 672
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Чакам темата за Оскар, Мяч, за да пиша там първо, но и на мен ми допадна с уговорката, че ако го бяха направили Коените, щеше да е по-добър според мен- повече сатиричен, по-малко бутафорен. Детето беше добро, но целият филм за мен го направи точно Айзък с двете си сцени, особено тази с Джулиан- и двамата бяха брилянтни, надиграваха се сякаш на театрална сцена, допълвайки се и уравновесявайки се едновременно в перфектен баланс. Клуни хубаво е решил да не остави ролята за себе си, както е бил първоначалният план на коеновците- и след още двеста години кариера не би могъл да я поднесе като Оскар. Макар и да има нужните чар и присъствие, просто не е чак толкова рафиниран актьор.

п.п. едната сюжетна линия хем имаше смисъл да е там, хем ми изглеждаше леко като кръпка. Можеше вместо отново да се играе на расовата карта да се покаже по друг начин идеята как търсейки прашинката в чуждото око не виждаме гредата в своето.

Последна редакция: ср, 15 ное 2017, 15:55 от Лимонадената Джо

# 673
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 933
Ооо, Айзък... брилянтен беше наистина. Peace

# 674
  • Мнения: 2 790
Някой гледа ли Възвишение?

Общи условия

Активация на акаунт