Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 21 фев. 2017, 11:12 ч.

Кукър: рецепти и програми - Тема 2

• 86 714
  • 650
  •   1
Отговори
# 645
Мисля, че с този уред можеш спокойно да постигнеш всичко това. Храната става здравословно приготвена, когато не използваш функциите пържене, става бързо и вкусно, а зеленчуците в ястието са едновременно добре сготвени и с формата, с която са били преди поставянето им в кукъра. Успех!!!  bouquet

Много благодаря!
А функцията с пържене наистина ли действа без мазнина или е като варено?

# 646
Няма как да действа без мазнина.

# 647
Сашето09-имам апсалютно същия на външен вид уред, само името му е Зефир.Готвя в него всеки ден и съм много доволна!
Единственото неудобство е първите няколко готвения, докато свикнеш че водата не се изпарява...

# 648
Наистина ли е толкова трудно да пишете в съответната тема https://www.bg-mamma.com/?topic=1060043.msg38741933#new , а не тук?
Настоящата се нарича Рецепти и програми... да напомня.

# 649
препоръчайте някой малък кукър - с обем до 3 литра, да се почиства лестно ако може Simple Smile

Последна редакция: нд, 26 май 2019, 14:20 от alex7

# 650
  • Бургас
Значи, установих, че с новия вид на форума нищо не мога да открия или много трудно и то ако знам, че съществува.Ако нещо не ми е попадало, може и изобщо да не ми попадне.Налага се постоянно да се връщам към старата форма за да си намеря това, което търся.Това е причината хората да пишат тук, просто им излиза тази тема.И другата тема следях, но явно съм изтървала при отварянето на нова.

Общи условия

Активация на акаунт