Баба Марта наближава,а СЕПТЕМВРИйче все по-голямо става!!! Тема 3

  • 35 192
  • 744
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 71
Всичко с линковете вече е наред!

# 61
  • Мнения: 41

skailes, дано бързо да се оправите и всичко да е ок., и с двама ви.

# 62
  • Мнения: 564
skailes, съжалявам за това, което ти се е случило. Важното е, че бебето е добре и в болницата си под наблюдение, със системите и инжекциите ще спрат и контракциите. До няколко дни всичко ще е наред и това да са ти притесненията до края  Hug
Казаха ли ти кървенето от какво е- отлепване, задържана кръв? Какви системи и инжекции ти слагат?

# 63
  • Мнения: X
Адри, много се разсмях на поста ти.

 Ако някой прокърви пазя няколко инжекции с прогестерон от Турция, една такава ме беше спасила.

# 64
  • Мнения: 201
Skailes Дано всичко е наред Praynig с теб сме.
Адри много сладко това с баткото Simple Smile моята е на 2и половина и още не сме и казали,че разбере ли целият град ще научи. И аз се дразня като почнат да ми тикат разни неща „опитай, опитай” аз ако искам ще си кажа #Cussing out сега ям само домати,хляб сирене,кашкавал и чисто масло. Качила съм кг. Нямам търпение да дойде 06.03 тогава ще почнат да ме следят и ще видя пак бебче. Вече всички около нас знаят, и на работа реагираха чудесно ,шефа много се зарадва„ браво на тази страна деца и трябват” само една колежка ме издразни „ айде пак нови хора....”казах и ,че като сме планирали бебето за неиното спокойствие най_малко съм мислила Simple Smile

# 65
  • Мнения: 320
Оххх, значи не съм само аз...младамама, "ЗЛА" е точното определение, точно така се чувствам...Дано е временно момичета... #Crazy

# 66
  • Мнения: 200
Skailes стискам ти палци всичко да се оправи бързо и бебчо и ти да сте добре  Hug

# 67
  • Мнения: 379
Skailes дано всичко е наред и бързо да се оправите с бебо Simple Smile Аз бях писала, че при мен имаше зацапвания, които бяха 3-4 седмици, много е притеснително. При такива, ако не те вземат в болница ударно пиеш 4 дуфастона на един път, мен така ме накараха тогава. За настроенията аз съм очудващо спокойна за сега. Коремчето ми ми се струва по-малко тази седмица...странна работа.

# 68
  • София
  • Мнения: 1 594
Аз пък изобщо не съм зла и кисела. Супер ведро и весело ми е и нищо почти не ме ядосва, освен точно обратното на това, което дразни вас - откачам като някой яде нещо и не ми предложи Laughing Винаги съм била ужасно пощалива, ама сега е още по-зле. Може една хапчица да е, но много ми се ще да си чопна от чуждата чиния  hahaha

# 69
  • Мнения: 164
Благодаря за подкрепата, момичета 😊
Доки каза, че от ехографска гледна точка всичко е наред.Бебчо е добре, плацентата не е отлепена и е високо.Не видя никакъв проблем.Каза че ще ми пуснат някакви изследяания.Май за хормоните, понеже си мисли, че може там да ми е проблема.Вече съм на три дуфастона, ношпа и бузколизин мускулно, а банката изобщо не разбрах каква беше.
По отношение на ядене на мен все ми се яде шопска и зелена салата.Най ми е леко с тях

# 70
  • Мнения: 356
Аз от днес съм официално записана на ЖК. Май АГ спомена за обърната матка, сега като чета нищо от тези й симптоми нямам, така че май не е споменал. Ще я наместя! Вика ме след месец. Супер е времето навън, едва изчаках да мине прегледа и да хукна по слънцето.  Heart Eyes

# 71
  • Мнения: 3 501
И аз съм с обърната матка.

Иначе съм си супер спокойна, изобщо не съм сприхава.

За храненето - от трите бременности сега имам най-голям апетит. Първите две качих точно по 12 кг., а сега още в 3-ти месец съм +2кг.  Rolling Eyes Също така и на мен вече ми личи корема, голям е все едно съм в 4-ти месец. Трудно се прикривам пред колегите, но май още никой не ме подозира.

Искам да питам за тия кръвни изследвания - задължителни ли са? Може ли да си направя само ПКК? Не виждам необходимост да си пускам васерман, ХИВ и кръвна група.

# 72
  • Мнения: 97
Skailes стискам палци, всичко ще е наред!
Aplesito звучи ми познато, пок ще намеся суеверието наще все казват "не отказвай детето ще е злоядо"  Stop нали и аз покрай тех се лъжа и отговарям остави ми малко после ще хапна .. да не е чисто отказване Laughing
Даже като разбрах че съм бременна и веднага си казах "айдеее пак ще има хапни това, хапни онова.. " Blush

# 73
  • София
  • Мнения: 1 594
Noel, спин и васерман са задължителни не толкова заради теб, колкото заради лекарите. Искат да са сигурни, че не можеш да ги заразиш с нещо при раждане или някаква манипулация.

# 74
  • Варна
  • Мнения: 74
И аз съм с обърната матка.

Иначе съм си супер спокойна, изобщо не съм сприхава.

За храненето - от трите бременности сега имам най-голям апетит. Първите две качих точно по 12 кг., а сега още в 3-ти месец съм +2кг.  Rolling Eyes Също така и на мен вече ми личи корема, голям е все едно съм в 4-ти месец. Трудно се прикривам пред колегите, но май още никой не ме подозира.

Искам да питам за тия кръвни изследвания - задължителни ли са? Може ли да си направя само ПКК? Не виждам необходимост да си пускам васерман, ХИВ и кръвна група.
   васерманът е задължителен, за кръвна група ако си пускала не е необходимо пак, а спина влиза в пакета изследвания,но е по желание, все пак така или иначе ти взимат един път кръв - не пречи да си го пуснеш:)

Общи условия

Активация на акаунт