Пациентки на ЦРЗ Надежда - тема 61

  • 84 876
  • 724
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 4 884
Обадиха се. Две се развиват, в събота трансфер, ако всичко е ок.  Praynig
А това лепило как се слага? Какво е усещането?
Нищо не се усещя, все едно ти взимат микробиология.Успех на трансфера!

# 676
  • Мнения: 592
И мен ме интересува това "лепило", предстои ми втори опит и док каза че ще го използваме, но понеже го чувам за първи път, имате ли инфо дали успеваемостта е по-голяма

# 677
  • Мнения: 144
При моя позната 1вия опит беше неуспешен.  Вторият е с лепило и сега е бременна. Simple Smile

# 678
  • Мнения: 6 577
Аз имах всички пъти лепило, последният - два вида различни и беше успешен.
Със сигурност помага, но за съжаление има много други фактори.

# 679
  • Мнения: 1 279
Какви са показанията да се използва лепило?
Стана ми интересно, защото аз исках да го приложим за по сигурно , но доктора каза, че няма нужда.  newsm78

# 680
  • Мнения: 229
Момичета, имам следния казус. На 07.04 Перси ми прави надраскване на лигавицата. От 10.04 имам едно кървене, което според мен не е цикъл. По принцип преди цикъл винаги имам кафеникаво зацапване няколко дни по-рано, което след това преминава в цикъл. Усещам че е цикъл, защото започват да ме болят яйчниците. Сега трябва от 2 ден да започна естрофем ама не знам дали това е цикъл....
Искам да попитам тези от вас, които са правили надрваскване как е бил след това цикъла. Писах на Перси и тя ми каза, че може и да не ме боли корема и ако не спре до 2 дни да почна естрофема...
Все нещо не е наред с тоя ЗЕТ и нзм вече....

# 681
  • Мнения: 51
здравей те .и аз имам въпрос за лепилото.вчера бях на преглед и док. каза,че вместо pbmc ще правим ncg (не помня много добре името,че ме тресеше настинка и исках само да си легна).ако някой е чувал за нещо подобно моля за малко информация.останах с впечатление че е подобно на лепило

# 682
  • Мнения: 534
здравей те .и аз имам въпрос за лепилото.вчера бях на преглед и док. каза,че вместо pbmc ще правим ncg (не помня много добре името,че ме тресеше настинка и исках само да си легна).ако някой е чувал за нещо подобно моля за малко информация.останах с впечатление че е подобно на лепило
NCG+IL15 се казва и не се изисква да се взима кръв, отиваш и го поставят веднага. Струва 50лв

# 683
  • Мнения: 51
здравей те .и аз имам въпрос за лепилото.вчера бях на преглед и док. каза,че вместо pbmc ще правим ncg (не помня много добре името,че ме тресеше настинка и исках само да си легна).ако някой е чувал за нещо подобно моля за малко информация.останах с впечатление че е подобно на лепило
NCG+IL15 се казва и не се изисква да се взима кръв, отиваш и го поставят веднага. Струва 50лв
благодаря

# 684
  • Мнения: 200
Момичета в коя седмица съм? На 16 ми правиха трансфер на 5дневни замразени ембриона - на 5 ден след пункцията. Ходих на преглед за сърдечна дейност но не се чу пулс, доктора каза че било рано и жълтото тяло било в повече-все едно нещо не е наред. Уплаших се и отидох при друг лекар и той ми каза че не било рано за пулс. На 2 прегледа за 1 ден-дано не съм навредила нещо на ембриона. Доктора каза че няма страшно ако и той ме прегледа, ама сега ме е страх че позволих два пъти да ме бъркат.. . Второят доктор каза че има пулсации неравномерни плода и изглеждал за сега добре. И каза че съм в 6седмица и 3дни, а аз му казвам в 7. Опасно ли е честото гледане с вагинален апарат според вас? Дали не сбърках със втория преглед толкова рано след първия?

# 685
  • Мнения: 1 124
 Zori_f , на мен след надраскване на лигавицата не ми се е получавало кървене и МЦ ми беше когато трябва, но при една от биопсиите получих кървене, което не спря 4-5 дена и после ми стана ясно че си е точно цикъл. Според мен е възможно и да е МЦ това при теб.Най-добре е, ако има къде, да те прегледат и да се измери дебелината на лигавицата.

# 686
  • Мнения: 229
Лилка, благодаря. Мисля, че вече съм в цилъл, защото стана по-обилно, смятам от неделя да почна естрофема и да се надявам всичко да е наред.

# 687
  • Мнения: 19 733
Момичета в коя седмица съм? На 16 ми правиха трансфер на 5дневни замразени ембриона - на 5 ден след пункцията. Ходих на преглед за сърдечна дейност но не се чу пулс, доктора каза че било рано и жълтото тяло било в повече-все едно нещо не е наред. Уплаших се и отидох при друг лекар и той ми каза че не било рано за пулс. На 2 прегледа за 1 ден-дано не съм навредила нещо на ембриона. Доктора каза че няма страшно ако и той ме прегледа, ама сега ме е страх че позволих два пъти да ме бъркат.. . Второят доктор каза че има пулсации неравномерни плода и изглеждал за сега добре. И каза че съм в 6седмица и 3дни, а аз му казвам в 7. Опасно ли е честото гледане с вагинален апарат според вас? Дали не сбърках със втория преглед толкова рано след първия?
Ти все пак си намери за какво да се притесняваш. Пълно е с календари в Гугъл за определяне на седмицата по трансфер и дни на ембриона. И нищо няма да му стане на бебето от втория УЗ.

# 688
  • Мнения: 200
Здравейте
Нещо лошо се случва.
ЧХГ 13.04 - 23221
ЧХГ  15.04 - 19560
Това е края-нали?

# 689
  • София
  • Мнения: 10 642
Коя седмица си? И каква е причината да пускаш отново ЧХГ

Общи условия

Активация на акаунт