Августинче малко, покажи се, момче ли си или момиче?

  • 36 610
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 91
Благодаря Комалче за това, че се нагърби и за прекрасната тема!  bouquet Днес ще ходя на ЖК и баткото ще ме придружи, сигурно ще е забавно! Слънчев ден
Може и да сте попадали на това, но четейки майко мила, попаднах на един блог и на една супер забавна "игра"  Crazy http://www.theuglyvolvo.com/the-33-step-extremely-fun-board-game … g-a-second-child/

# 16
  • Мнения: 394
И на мен много ми хареса оформлението и подбора на картинките за новата темичка  Heart Eyes
Аз утре съм на преглед, от сега си броя часовете до него и допълвам списъка си с въпроси, като гледам колко дълъг стана, чувствам как на док. ще му призлее Laughing

# 17
  • Мнения: 31
Браво за труда по новата ни тема. Аз след 10 дни упорита кашлица от днес съм на антибиотик:( малкия е с пневмония и явно съм се влошила покрай него 😣 пазете се много момичета

# 18
  • Paris, France
  • Мнения: 285
Благодаря за новата тема, супер е оформлението! Аз днес разпускам, отдала съм се на приятни занимания и игри с децата и страня от телефона Simple Smile

# 19
  • Мнения: 973
Аз се записвам набързо , видях ,че някой чака резултати , дано са добри  и доскоро от мен.
И благодарности на момичетата за темата  Hug

# 20
  • Мнения: 116
Благодарско и от мен за чудесната нова темичка:) Дано да е изпълнена с още по-хубави емоции и от предходните. Добре дошла,Цвети Simple Smile Не се плаши от момченцето си..имам си един юнак на почти 6 годинки,който ежедневно ми изпълва сърчицето.Simple Smile честно казано май и по-лесно се гледат..Е,не връзвам панделки и не игрем с кукли, но бързо се научаваш на битки с мечове ,сблъсъци с коли и т.н. Simple Smile

# 21
  • Мнения: 113
Да се похваля и тук ще си имаме момченце!Много емоции днес

# 22
  • Мнения: 222
Ема, честити сини гащи  Hug

# 23
  • Мнения: 31
Благодаря и аз за слънчевата нова тема.
Видях се горе в термините, но ако може да допълните, че са близнаци- момче и момиче по последни прогнози. Докато тече тази тема, се надявам да се потвърди.  bouquet

# 24
  • Мнения: 42
Много хубава е новата ни тема , само добри новини в нея  pregnant
Добре дошла Цвети всичко ще е наред с малкия юнак, то ще ти дойде от вътре.
Eligal, да оздравявате по-бързо, че идва време за хубави разходки на вън. bouquet
Аз не се сдържам и излизам да поседна навън всеки ден за малко!
Ама такова хубаво време няма как да пропусна.

# 25
  • Мнения: 60
Ама много ни е сладурска новата темичка! bouquet
Дано я изпълним с много положително настроение и хубави новини! Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 372
Прекрасна нова темичка. Благодаря ти Commala.
Добре дошли на новите мами.
Тези дни времето е прекрасно и по цял ден гоня слънцето Partyи му се наслаждавам.

# 27
  • София
  • Мнения: 2 130
Привет и много благодаря за прекрасната тема  Hug

Да ви питам вие как сте с ходенето по малка нужда. Аз ще полудея, направо ако може през 5 минути мога да съм там. Днес с малчо трябваше да ида до центъра, едвам устисках 30 минути докато стигнем и това е така постоянно  ooooh!. С първото не помня в началото да е било толкова зле, накрая бях така да, но много рано ме почна сега  Tired

# 28
  • София
  • Мнения: 48
Благодаря за хубавата тема! Нека е пълна с хубави новини! Добре дошли на новите мами!
Коментирахте за цистита. Аз бях абонирана за цистит и много се притеснявах като забременях първия път. Само че с бременността и след нея забравих за 5 години що е то цистит. През септември пипнах зверски цистит и ми препоръчаха Имунобор Уро. Пия си го и сега и проблеми не съм имала.
guerrу, аз по принцип съм си пикла и ходя често до тоалетната, но сега на моменти положението е нетърпимо.

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 22
За цистит мога да препоръчам Монурал. Пие се само 1 прахче и е с дълготрайно действие. Но се консултирайте с лекар дали е възможен прием по време на бременност.

Общи условия

Активация на акаунт