Мартенички кичим бели и червени, eто идат, идат МАРТенчетата засмени!- тема 13

  • 56 390
  • 753
  •   1
Отговори
# 690
  • Германия
  • Мнения: 3 458
Честити бебчета!

Моите конци също сами трябва да паднат, преди 2-3 дни видях част от единия. По-обстойно не ми се гледа какво е положението, важното е че не ме боли вече!

# 691
  • София
  • Мнения: 1 417
Ухаа, честити госпожици на Светлето и на Елисавета!  Да са живи и здрави, много да ви радват, много да слушкат!:))  Heart Eyes
Светле, може като нищо тия дни с теб да се засечем из болницата!

При мен положението си е същото като на обяд, ще съм паника тук следващите часове и това си е.. Надявам се утре по това време вече да съм си видяла дечицата и всичко да е минало заминало и да спра да се тревожа! Благодаря за подкрепата, прегръщам ви!  И извинете, че тук си изсипвам притесненията. Не смея пред семейството да говоря нищо, че ще вземат да се притеснят повече и от мен и ще почне едно бясно звънене по телефона..  Даже не съм им съобщила, че утре ще е секциото. Само ММ знае. Ще ги изненадам останалите с дай боже хубави новини.

# 692
  • Мнения: 509
Момичета, честити бебчета! Да ви бъдат здрави и щастливи bouquet

Ние днес се прибрахме вкъщи. Възстановявам се скорострелно след секциото. Влязох да раждам +15кг, излязох +9,5кг. Очаквах малко повече (миналия път свалих 9кг в болницата), но надявам се, че ще намалеят още следващите дни. Много съм изморена (бебенцето на съквартирантката ми ни измъчи), чак си губя мисълта на моменти Crazy, нооо ще влизаме в час. Моят малък сладур е много спокоен, изцяло на кърма и съм много щастлива Heart Eyes Утре ще идва и педиатърката. Всичко върви по план засега.

Стискам палци, бъдещи майчета!!!!! Simple Smile

# 693
  • Мнения: 1 825
Еххх като ви чета и ми се иска да съм родила вече.

# 694
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Еххх колко много бебоци ... Честито мами, на малките много здраве и успехи, а на вас бързо възстановяване.

Зайче на мен ми махаха шевове на корема, не е страшно.

# 695
  • Мнения: 3 482
Every me, Kalfova, Svetlana, Еlisaveta  добре дошли на Самуил, Божидар,Алина  и Жаклин!!!! bouquet bouquet bouquet Hug bouquet

# 696
  • Мнения: 296
Честити бебенца на новите мами Party  Heart Eyes

# 697
  • Мнения: 899
честито на новите мамчета!

момичета искам да ви кажа че сте героини всички които бяха с планирано секцио!!! за мен няма по голямо предизвикателство от това да чакаш операция! много по-леко минава ако стане изведнъж отколкото 1-2 дни да се притесняваш че предстои!  Hug

# 698
  • Мнения: 796
Катя, аз пък си мисля , че при планирането можеш да се подготвиш психически, предимство е според мен да знаеш датата. Докато при естественото си в пълно неведение, тъмница, мъгла, поне при мен започна да действа изнервящо. Отделен е въпроса, че операцията си е операция. Успех на всички, на които предстои Praynig  Peace  Hug

# 699
  • Мнения: 319
Аз бях планирано секцио и да ви кажа за мен по-големите герои са мамите с нормално, не знаят кога ще започне дали наистина започва, не се знае по кое време и на кое място ще ги завари, болките според мен са в пъти повече и като сила и като продължителност за мен това е голямо изпитание и поклон пред всички такива смели мами, аз ви се възхищавам.

# 700
  • Мнения: 574
Момичета, честито на всички, които вече родиха. Да се ви живи и здрави бебчетата. На останалите леко раждане. Аз тази седмица я изкарах в болницата. Много киселини и повръщане имах и ме приеха. Нищо не можех да сложа в устата.Даже и водата повръщах. Дори и на празен стомах имах киселини. На 15.03 влизам в 9 месец. Около мен някои ми казват сигурно ядеш по много или късно вечер и затова повръщаш, а не разбират, че аз изобщо не ядех. Със системите там ме повдигнаха малко. Наспах се завпърви път ,без да се въртя цяла нощ с празен стомах и с изгарящи киселини. Сега съм си вкъщи вече, но повръщането и киселините пак започнаха. Незнам какво да правя. Не мога да карам все в болница. Някои от вас имала ли е такъв проблем и пила ли е нещо. Хапчето за киселини не ми действа, нито газирана вода нито сода. Докторката каза,че май ще е така.кофтито е че трябва да пия антибиотик, които ми е важен, а аз и него го повръщам. Извинявайте, че стана роман, но съвети приемам всякъкви.

# 701
  • Мнения: 6 566
Елисавета, честита принцеса, жива и здрава bouquet

Моите конци бяха резорбиращи се. Обаче ходих да ми отрежат две възелчета от двата края. Само това, не усетих болка или друго. Сигурно и при зайчето става въпрос за нещо подобно.

Относно раждането, мен много ме беше страх от секцио, защото си е операция. Страхувах се да не би нормалното раждане, което планирахме, дори и с индукция, заради бебо да премине в секцио. И то точно това, от което най-много ме беше страх се случи Mr. Green
Иначе според мен най-голямо геройство е да преносваш, да чакаш да тръгне нормално раждане и да се притесняваш за човека там вътре. Тези моменти чисто психологически са най-трудни ако стигнеш до там. Мисля, че преносилите мами ще потвърдят. На никого да не се налага да изпитва това.

Вал, ако хапнеш сухар да обере кислелините от стомаха и след това нещо друго дали няма да стане? Ако продължиш да повръщаш не виждам друг вариант, освен антибиотика венозно да ти го дават и изобщо пак да те приемат в болница. Опасно е да стоиш вкъщи така Confused Не ти ли дадоха нещо за повръщането?

# 702
  • Мнения: 899
Не знам мисля че за всеки е различно. Аз например предпочитам изведнъж да стане екшън и да не осъзнавам какво се случва. Голяма съм бъзла от доктори и процедури и би било голям ужас да знам кога точно ще ме режат и да имам време да си го мисля. То ще са притеснения неспане рев няколко дни доде не ме вкарат в операционната  Joy аз даже смятам като почне да им кажа да не ми казват какво се случва чеее ще припадам от страх ако знам. hahaha    оооо дааа преносвануто обаче е още по гадно...

# 703
  • Мнения: 296
Момичета, честито на всички, които вече родиха. Да се ви живи и здрави бебчетата. На останалите леко раждане. Аз тази седмица я изкарах в болницата. Много киселини и повръщане имах и ме приеха. Нищо не можех да сложа в устата.Даже и водата повръщах. Дори и на празен стомах имах киселини. На 15.03 влизам в 9 месец. Около мен някои ми казват сигурно ядеш по много или късно вечер и затова повръщаш, а не разбират, че аз изобщо не ядех. Със системите там ме повдигнаха малко. Наспах се завпърви път ,без да се въртя цяла нощ с празен стомах и с изгарящи киселини. Сега съм си вкъщи вече, но повръщането и киселините пак започнаха. Незнам какво да правя. Не мога да карам все в болница. Някои от вас имала ли е такъв проблем и пила ли е нещо. Хапчето за киселини не ми действа, нито газирана вода нито сода. Докторката каза,че май ще е така.кофтито е че трябва да пия антибиотик, които ми е важен, а аз и него го повръщам. Извинявайте, че стана роман, но съвети приемам всякъкви.
И аз бях в болница заради киселини и повръщане.
Последния месец пак взе да става нетърпимо и се оправям с по едно хапче Квамател преди вечеря. Има дни ,в които държи цяла нощ ,но има дни ,в които пак спя леко изправена на стената -действа хапчето, но не напълно, тогава си ставам и по 3-4 пъти да пия лъчжичка сода.
Още малко остана.  Hug

# 704
  • Мнения: 899
момичета да ви питам за тази диастаза на корема как и кога се разбира дали имаш?

Общи условия

Активация на акаунт