Искам да кажа ... (111)

  • 63 955
  • 757
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 39 612
Тези дни ми е едно уморено и сънливо..няма причина да е така. Може би заради времето..
Същата съм. И аз така се успокоявам. Довечера мисля да нарежа картофа с картофобелачката.

# 751
  • София
  • Мнения: 18 679
Ох, размина ми се Crazy Не беше забравил, но и не ме засипа с изненади като миналата година, та да ми е хептен гузно Blush

Янтра, хем си права, хем не баш. Чай, айде не за 3, ама за 2 и нещо, ще ти сервират във всяко едно софийско заведение, не вярвам в Пловдив да е по-евтино. Съизмерими са цените. Не казвам нормални, щото аз и два и нещо за чай не намирам за нормална цена, ама - който не му изнася, пие си вкъщи, като мен, и тъй Simple Smile Мисълта ми беше, че цените са ако не нормални, поне в пъти по-поносими, в сравнение с лудото Банско.

# 752
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
А 8 лв. за порция пържени картофи не е ли ненормално? В София не съм виждала такава цена, освен ако не са кръстени с някакво гурме-име или накичени със "званието" био, еко или "органични".
(Между другото мразя като ги наричате "картофКи", защото тутакси ми се прияждат. Joy)
 
Веднъж в района на баня "Мадара" в един плод-зеленчук видях да продават "органични" (или може и да бяха био) картофи с големина на едри череши, леко прораснали и позеленели тук-там за 5.60 лв. килото. Чудя се дали има някой, който да купи това - стока, която е директно за боклука, само защото й е сложен етикет "био" и е висока цената.)

# 753
  • Мнения: 4 303
svetal4o27, винаги има заблудени от етикета био.

# 754
  • Мнения: 9 575
Светалчо, масово “био“ плодовете и зеленчуците са супер очукани и смачкани за по-голяма автентичност Wink Сякаш нямаме някои градини и не знаем, че нещо може да не е пръскано с химикали и пак да има приличен вид. Laughing

# 755
  • Някъде там
  • Мнения: 16 217
Аз да ви кажа че в града ни отвориха нов хотел с ресторант.Посетихме го.Пикантни картофи с кашкавал бяха 6.80 Rolling Eyes. Нямаше обикновени. Естествено не повторихме. Grinning
Това био е толкова био колкото аз съм кинозвезда. Laughing добре че не ми хлопа дъската толкова че да ставам-био веган,органик модерна жена.  Laughing

# 756
# 757
  • До морето
  • Мнения: 7 142
Янтро, ела да ми направиш:-).
На мен ми залепна за чинията и едвам ги остъргах. За това сега пържа нездравословно. Спасява ме мързела, защото го правя два пъти годишно.

А! Същото стана и при мене! Два пъти!!!!

Общи условия

Активация на акаунт