Искам да кажа ... (111)

  • 63 956
  • 757
  •   1
Отговори
# 705
  • Пловдив
  • Мнения: 23 869
Този чипс е идея и за мен.Янтре белиш ли го или с обелката?
Всякак съм правила. И с обелка, и без обелка.

# 706
  • Мнения: 5 383
Аз правя същия, но на фурна. Бързо, лесно, вкусно Flutter.

# 707
  • До морето
  • Мнения: 7 142
Два пъти го мъчих тоя чипс като имах МВ - не става и не става,какво му бъркам не знам  ooooh!

Ужасно се ядосах, купих си лалета от Лидъла. Много хубави бяха и аз награбих  всякакви цветове - 5-6 букета. Реших да купя картички и панделка и да сглобя 3 шарени букета за госпожите утре, хем и малкия да участва в подготовката. Е да, ама не! Половината град обиколих и никой не продава панделка. По - точно днес не продавали! Една цветарка, чак ми се озъби - тя цяла нощ не била спала да прави букети  пък аз панделка съм търсела. Едва ли не, аз съм нещо в грешка. Ми аз 20 лв за букет няма да й дам, можеше поне левчето за панделката да ми вземе..... Тъпанарска история!

# 708
  • Мнения: X
Моят мъж аз съм го учила да кара ски, още пресни гаджета бяхме. Доста екстремно, още се разказва историята на маса.
Скрит текст:
Качих го една сутрин на Пампорово, почнах го както си трябва - лека полека, да не се уплаши нещо - на малката пистичка до Автогарата - тя е такава малка, закътана, няма къде да се бяга... Гледам го - седи стабилен, не мотае много ските, завива, стойката се трае, пък и ми доскуча към обяд. Викам му - айде, качвам те на туристическата - той щастлив, че напредва, ентусиазъм на макс. Качих го на Снежанка, но в последния момент реших да го прекарам не през туристическата, ами по малката стена - явно много ще да ми е било скучно. Малката стена винаги поне половината е заледена, ама си викам - ще се справи, пък и да го тествам в екстремни условия как се справя. Ами справи се, гък не каза. Слезе до долу на ски, не се отказа, Е, падна няколко пъти, поразхвърля долу опашката за влека, ама мълчеше и само гледаше лошо. Тогава си казах, че май с него ще го бъде. Е, историята през неговите очи изглежда къде-къде по-страшна, умираме да се хилим като я разказва.

# 709
  • Мнения: 18 036
Марипоса, що не сме от един град, толкова много панделки имам. Преди години продаваха в Кауфланд, различни цветове, на рула. Отделно малката щерка умира да твори и опаковките от букетите се прибират и тя ги претворява после  Mr. Green
Толкова много места имате за опаковане на подаръци, там пробва ли, не при цветарките?

# 710
  • Пловдив
  • Мнения: 23 869
"Малката стена" е зелена на моята карта Simple Smile Нещо не ми се връзва Simple Smile Зеленото е туристическа степен Simple Smile Да не си го прекарала по писта 11 (Картола)? Laughing Laughing Laughing

# 711
  • Мнения: 39 612
Марипоса, погледни в магазинчетата по левче или в книжарниците на щанда за "направи си сам". Ако "не" в магазините за платове.
Довечера и аз ще пробвам този чипс.

# 712
  • Мнения: X
https://pamporovo.me/wp-content/uploads/2015/09/A4_BG_NEW_OKONCHATELEN.jpg
Писта 1 Язовира (Малката стена) - червена е.
Малката стена е различна от "Байпас Малката стена" - което си е една почти равна широка пътека, водеща до основната писта.
По времето, когато го учих да кара, писта "Картола" не съществуваше.

# 713
  • Пловдив
  • Мнения: 23 869
https://pamporovo.me/wp-content/uploads/2015/09/A4_BG_NEW_OKONCHATELEN.jpg
Писта 1 Язовира (Малката стена) - червена е.
Малката стена е различна от "Байпас Малката стена" - което си е една почти равна широка пътека, водеща до основната писта.
О, таз я знам, ти си много лоша била Simple SmileSimple SmileSimple SmileSimple SmileSimple Smile А той много влИбен Simple Smile

# 714
  • Мнения: 18 036
Права е Мари, сега се сещам, че при нас и в магазините за пердета /турски основно/ има красиви сатенени  Peace
Сигурна съм, че вашите ще са най- красиви  Heart Eyes

# 715
  • Мнения: 1 207
Искам да се науча да карам ски, но някак все няма как. Аз съм от североизточния край, близо до морето. Не помня нито една зимна ваканция с родителите ми. Брат ми и баща ми ходиха една зима в Банско и тази почивка си остана в семейната история като нещо нечувано.

В София после нямах познати, които карат ски, пък то сам не върви да отидеш. Отделно, беше безумно скъпо по онова време. Бившият ми мъж много ми се чудеше как е възможно да живея в София и да не карам ски, ей къде е Витоша (той нали е холандец, а там е плоско, много се впечатляваше от планините в България). Ето сега пък живея на море, явно не ми е било писано.

И аз правя чипса на фурна (нямам МВ). Е, не стана за 3 мин., но се получава доста добре.

Довечера съм на балет  Heart Eyes

# 716
  • sofia
  • Мнения: 8 953
Янтре, единствено се стреснах от наличието на мъгла. Аз в мъгла съм се губила, на Витоша. Добре че бяха следите от репатрака и по тях, по тях, та стигнах до цивилизацията. Пък и беше лошо времето и почти никакви скиори.

# 717
  • Мнения: 22 036
Флорче, не се отказвай. Аз така си мислих за плуването, но се научих на дърти години. Шампион няма да стана, но поне за фитнес и кеф мога вече.

# 718
  • Мнения: X
Половинков е от резерват"Северозападен", нормално - ски не виждали, а по нашия край е необичайно да не можеш да караш. Радвам се, че от тази зима цялото домочадие е в графа"скиори". Много им хареса на дребните, пък и се справиха екстра, хвалих ги тук. Ясно е, пенсионираме шейните, другата зима ще се карат само ски.

По темата за лифтовете - сами не ги пускам, закон. Момчетата с баща им, малката с мен, плътно. Точка.

Посях си разсада за летните цветя, така ще стане готов за засаждане веднага след луковичните. Поникнали лалетата, нарцисите се отварят, минзухарите прецъфтяват. Пролетно. Ще трябва да накачим декоративните яйца по живия плет и по клоните на люляка - време е за великденска украса.

# 719
  • Някъде там
  • Мнения: 16 217
Марипоса както са ти казали в левчетата има и в магазините за сувенири и подаръци също.
Мии ,аз ли съм смотана или моята мв.,нищо не стана,остана си варен картофа.Хвърлих го на кучката,тя го хареса. Grinning
Днес ми е ден на провали.Вчера им направих пудинг с прословутата чия,еми само го нализаха и до там,гаден бил.Добавих му яйца още мляко и брашно да го пробвам на кекс.Дано го харесат че ме е жал да го хвърля.
Ски, никой от семейството ми не кара,но нямаме и желание.Зимата и спортовете и не са ни любими.

Общи условия

Активация на акаунт