До майките на момиченца...

  • 2 531
  • 71
  •   1
Отговори
# 45
Течащата вода всичко измива.

# 46
  • Мнения: 3 334
С мокро памуче или кърпичка.

и аз така!

# 47
  • Мнения: 532
Почиствам с мокрите кърпички на Pampers при всяка смяна на памперса,а когатое нанкана мия.Също я мия и сутрин,че през нощта е била с един памперс.Това с клечките ми се струва неефективно и опасно.

# 48
  • Мнения: 505
Само с мокри кърпички, и не се задълбочавам особено.
newsm10

# 49
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 367
Само с мокри кърпички, и не се задълбочавам особено.

И аз така!
И ние така процедираме Wink.

# 50
  • Мнения: 11 580
С мокри кърпички, винаги в посока отпред назад и ако се е събрал крем - внимателно го почиствам пак с влажните кърпички. Това за клечките за уши го чувам за първи път, а и на мен би ме било страх да не я нараня с тях.
И аз по този начин. newsm10

# 51
  • Мнения: 959
Само с мокри кърпички, и не се задълбочавам особено.
newsm10

# 52
  • Мнения: 207
Само с мокри кърпички, и не се задълбочавам особено.
newsm10

И аз

# 53
  • Мнения: 1 272
 При всяка смяна на памперса я мия с вода и сапуна й. И на мен ми се струва страшно манипулирането с клечки за уши, а и ненужно.  #Crazy

# 54
  • София
  • Мнения: 291
Измивам я под течаща вода, също и с влажни кърпички.
Peace
 И никакви клечки Shocked и през ум не ми е минавало Naughty

И на мен  Shocked
Също и аз

# 55
  • Мнения: 356
Измивам я под течаща вода, също и с влажни кърпички.
Peace
 И никакви клечки Shocked и през ум не ми е минавало Naughty

И на мен  Shocked
Също и аз

И аз така.Да си призная за първи път чувам за клечките.Ами нали са клечки за уши все пак , а не за цоцки????Малко страшничко ми се струва.

# 56
  • Мнения: 5 103
С кърпички и като я къпем.

# 57
  • Мнения: 1 187
клечки за уши ли  Shocked
Просто я измивам добре с ръка и я избърсвам.
И аз за първи път чувам за клечки... Shocked
малко странно ми се вижда... Thinking

На мен лично ми го казаха от курса за бременни, но само ако се налага. В моя случай, от време на време се събират остатъци от крем между големите и малките срамни устни. Може нещо и аз да съм смотана, но не мога да й ги отмия с вода. Тя не търпи да я чистя с клечката, но иначе не става.

Хич не си смотана! Stop  И аз чистя с клечка за уши ако има остатъци от крем.И не съм ходила на никакви курсове-просто тоя номер го знам отдавна от други мами на госпожици.Не откриваме топлата вода  Mr. Green Ако акана мия на чешмата,ако е пикана само забърсвам с кърпички. Peace Другия вариант е да се направи ръбче от кърпичките,но не почиства толкова добре.

# 58
  • Мнения: 1 288
Никога не съм бъркала, за да я мия. Акушерката от курса за бременни ни беше предупредила, че не трябва да се бърка, мокрите кърпички и водата са достатъчни. Има по- голяма опасност да вкараш някоя бактерия на това място отколкото да го почистиш. Поне така каза акушерката и аз намирам логика в думите й.
абсолютно същото твърди и нашето педи. така че ползвам само кърпички отгоре отгоре. нито разтварям, нито ползвам клечки.

# 59
  • Sofia
  • Мнения: 576
И нашта педка каза да не и бъркам в пипето, че можело да я възпаля!

Общи условия

Активация на акаунт