FABERLIC - кислородна козметика - 1 тема за клиенти и представители

  • 44 638
  • 434
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 285
ЗАПОЧНА ПОСЛЕДНИЯТ КАТАЛОГ ЗА ГОДИНАТА!

https://faberlic.com/index.php?option=com_flippingbook&view= … emid=&lang=bg

# 181
# 182
  • Мнения: 6
Здравейте, искам да изкажа мнението си относно лаковете. Имам лакове и на трите линии, най-много ми харесва "Умен цвят". След това е "Гелово покритие". Не съм доволна от "Най-добрия сценарии" - не са издръжливи.

# 183
  • София
  • Мнения: 285

Жозефа,
пускам в началото на всяка кампания линк към каталога онлайн. Линкът е нереферален, чист.
Питам защо е нужно да пускате втори път онлайн каталога?

# 184
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 770
Нищо лично, но на Жозефа каталогът се отваря без проблеми .

# 185
  • Мнения: 1 289

Жозефа,
пускам в началото на всяка кампания линк към каталога онлайн. Линкът е нереферален, чист.
Питам защо е нужно да пускате втори път онлайн каталога?

Shivani, линкът който ти даваш всеки път, те препраща направо към входа на сайта на фаберлик и изисква регстрация, за да може евентуално да се разгледа брошурата. А с линка който е дала Жозефа се разглежда без проблем самият каталог.

# 186
  • Мнения: 382
Има ли официален сайт на български?
Какви са текущите бонуси за новорегисърирани консултанти?
Какво печеля от създаване на екип?

# 187
  • Лом
  • Мнения: 235
Има ли официален сайт на български?
Какви са текущите бонуси за новорегисърирани консултанти?
Какво печеля от създаване на екип?
Има официален сайт руски сменяш езика и е на български Всеки нов каталог е с бонус за новорегистрирани Отделно има промоции във всеки каталог +отстъпка до 26 процента на продуктите За повече инфо-можете да ми пишете на ЛС

# 188
  • Мнения: 1 811
Дами, къде се изгубихте, темата съвсем замря...
Вече сме в Кампания 2, много добра е и офертата с бонусът за новорегистрираните, направо си е супер.
Споделете нещо за новите кремове Варио и парфюмите Викинг и Валкирия, аз още им се чудя.

# 189
  • Мнения: 6
Здравейте, аз купих парфюма на Валентин Юдашкин за мъжа ми и е много хубав. Някой ако има отзиви за корейския активен крем?

# 190
  • Мнения: 1 811
Активния крем го ползвам в момента, много добре ми се отразява на кожата, попива бързо, става за основа под грим. Уточнявам, че кожата ми е смесена, но като цяло цялата серия според мен е доста качествена и си струва.
Парфюмът на Юдашкин е любим и на моя мъж, сега се чудя на Викинг... някой с отзвук за трайността, иначе от мостра се хареса.

# 191
  • Мнения: 6
Аз имам малко проблемна кожа и точно за това се ориентирах към активния крем (защото се бори с пигментацията). Ако може някой да препоръча нещо друго?

# 192
  • Мнения: 11
Здравейте!Сред вас има ли представител от Велико Търново?

# 193
  • Лом
  • Мнения: 235

Жозефа,
пускам в началото на всяка кампания линк към каталога онлайн. Линкът е нереферален, чист.
Питам защо е нужно да пускате втори път онлайн каталога?
Нищо лично, но вашият отваря линк за регистрация

# 194
  • Мнения: 1 811
Здравейте!Сред вас има ли представител от Велико Търново?
Аз съм в Горна Оряховица, но по принцип ходя и в Търново.

Общи условия

Активация на акаунт