Тестова версия на BG-Mamma

  • 18 577
  • 204
  •   1
Отговори
# 150
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 690
Mamma, благодаря за упътването.  Мисля,че има лек бъг обаче. Търся едни капки за бебенца. Помня потребителя и пиша ключова дума, а мнението не излиза. Потребителя вече не влиза редовно. Когато тръгна да пиша част от дума и съответната сричка се намира в негов коментар ми излиза подчертана,като резултат,но това се получава само с последните му няколко мнения ,които са от тази година  Thinking

Намерих мнението през гугъл и видях,че то съдържа ключовата дума с която съм пробвала и в бг-мамма.

п.п. Сега се сетих,все пак да пробвам и с търсене през старата версия - излизат всички мнения в които фигурира думичката .

Последна редакция: вт, 20 юни 2017, 02:36 от Чолито

# 151
  • Мнения: 4 942
Имам проблем с известието за нови теми, който са публикувани. Понеже отварям въпросните нови теми, но те не се махат от извеснията. Какво да правя?Thinking

# 152
  • Мнения: 6 323
Проблемът е установен - случва се при известия за нови теми докато в тях още няма отговори. Проблемът е локализиран и отстранен на работната версия и скоро ще бъде ъпдейтнат и на beta.

# 153
  • Мнения: 4 942
Проблемът е установен - случва се при известия за нови теми докато в тях още няма отговори. Проблемът е локализиран и отстранен на работната версия и скоро ще бъде ъпдейтнат и на beta.
Добре.Благодаря!

# 154
  • Мнения: 2 577
За размера на текста ми беше много удобно да си увеличавам шрифта, този си е добре, просто аз недовиждам:smiles:

Последните няколко дни отваряйки сайта през айпад (3 различни устройства) ми дава, че имам само 4 непрочетени теми ( следени теми) в действителност са много повече, намаляват до 1 и така си остава. Днес специално преброих, изписва ми 1,  а в действителност са 14. Новите отговори ми ги отчита правилно.

# 155
  • Мнения: 2 629
Все още не виждам снимки, които другите потребители качват през новата версия. Аз също съм на новата.

# 156
  • Мнения: 2 695
Последните няколко дни отваряйки сайта през айпад (3 различни устройства) ми дава, че имам само 4 непрочетени теми ( следени теми) в действителност са много повече, намаляват до 1 и така си остава. Днес специално преброих, изписва ми 1,  а в действителност са 14. Новите отговори ми ги отчита правилно.
Горе в дясно на камбанката ли? И при мен там показва само темите, които са следени, но не и тези, в които имам участие.

# 157
  • Вестерос
  • Мнения: 38 259
Не ми харесва на мен. Липсата в момента на известия за нови отговори прави леко невъзможно да се ползва от мен новата версия. Аватарите са минималистични  Crossing Arms

# 158
  • Мнения: 25
Все още не виждам снимки, които другите потребители качват през новата версия. Аз също съм на новата.

Maeve, благодаря за информацията. Екипът ни работи за разрешаване на този въпрос.

Последна редакция: пн, 26 юни 2017, 12:46 от Lynn

# 159
  • Мнения: 25
NoMe, Tiffany Aching,

благодаря ви.
Това, което споделяте относно известията, е коригирано.
Моля, ако в бъдеще забележите отново някакъв проблем, да ни сигнализирате.

# 160
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 690
А с търсенето как стоят нещата ?

# 161
  • Мнения: 25
А с търсенето как стоят нещата ?

Може ли да обясните какво точно имате предвид?

Търсачката на сайта е изцяло променена с много опции за търсене по теми, мнения, потребители и други филтри.
Препоръчвам да я тествате.Hands Plus1

# 162
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 690
Mamma, благодаря за упътването.  Мисля,че има лек бъг обаче. Търся едни капки за бебенца. Помня потребителя и пиша ключова дума, а мнението не излиза. Потребителя вече не влиза редовно. Когато тръгна да пиша част от дума и съответната сричка се намира в негов коментар ми излиза подчертана,като резултат,но това се получава само с последните му няколко мнения ,които са от тази година  Thinking

Намерих мнението през гугъл и видях,че то съдържа ключовата дума с която съм пробвала и в бг-мамма.

п.п. Сега се сетих,все пак да пробвам и с търсене през старата версия - излизат всички мнения в които фигурира думичката .

Тук съм описала. Но ако нещо не е ясно ще обясня пак .
Бъгът все още стои.

# 163
  • Мнения: 47 996
На мен лично трудно ми се получава търсенето лесно и интуитивно
Бихте могли да предложите кратки инструкции
Също не ми харесва, че като дам "търсене", вляза в някоя тема от предложените резултати, прочета каквото искам и дам "back", не ме връща в страницата с резултатите от търсенето...така трябва да "търся" отново и отново...

# 164
  • Мнения: 2 695
NoMe, Tiffany Aching,

благодаря ви.
Това, което споделяте относно известията, е коригирано.
Моля, ако в бъдеще забележите отново някакъв проблем, да ни сигнализирате.
При камбанката продължават да се отбелязват само темите, които следя. Трябва да вляза в Меню (в ляво), за да видя темите с мое участие и следените теми. Да не би аз да съм дала някаква настройка и на камбанката да ми се показват само следените теми?

Използвам момента, за да кажа, че ползвам само новата версия. Бързо се свиква с нещата, доволна съм. Не съм се връщала на старата версия.

Общи условия

Активация на акаунт