Тестова версия на BG-Mamma

  • 18 571
  • 204
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 47 963
Ужас Joy
Благодаря, после се позагледах, и разбрах че ранга е различен за различните подфоруми Simple Smile

# 196
  • Мнения: 6 320
Благодаря, после се позагледах, и разбрах че ранга е различен за различните подфоруми Simple Smile
Simple Smile Това е така и на старата версия, не е ново.

Изведнъж в прозорчето за отговор се смени шрифта...
Временно е.

Докато тече процесът по миграция, тестове за натоварвания и т.н. е възможно да се появяват бъгове, временни затруднения при ползването на форума, частични прекъсвания.
Предварително се извиняваме и благодарим за проявеното разбиране!

# 197
  • Мнения: 2 695
Mamma, моля ви преразгледайте отново проблема с прикачването на снимки. В новата версия се опитах да прикача снимки, чаках повече от минута и се отказах. Преминах на старата версия и всичко се случи без проблем и много бързо, както си е било винаги.

Да не би грешката да е в мен? Моля, обяснете по-подробно как се прикачат снимки в новата версия.

# 198
  • Мнения: 2 571
Този бутон "полезно" не може ли да е просто "харесвам"? В повечето случаи харесваш даден пост без да ти е полезен с нищо.

# 199
  • София
  • Мнения: 28 463
"Полезно" е различно от "харесвам". Първото предполага наличието на полезна за потребителите информация, която не е задължително да е харесвана или да изразяваш съгласие с нея.
Сега забелязах, че в новата версия няма известяване при редакция. Предвижда ли се като функция?

П.П. Нямаше да питам тук, но няма къде.

# 200
  • Мнения: 6 320
NoMe, проблемът с качването на снимки е разрешен, скоро ще бъде достъпен от новата версия на форума.
Вече тече процесът по миграция и съвсем скоро сайтът ще бъде обновен.

Хоп-Троп!, целта на бутона е именно открояване на полезните мнения и съответно потребителите, които публикуват полезно съдържание. "Харесвам" е много експлоатиран бутон и често се използва многозначно (като "харесва ми", "подкрепям", "благодаря" и др.).
"Полезно" е много по-конкретен, еднозначен бутон и няма как да се използва за друго, освен за отбелязване на реално полезни мнения и информация.

# 201
  • Мнения: 2 571
Ясно. Мисля, че преди време се обсъждаше точно този бутон "харесвам", който беше наличен в старата версия да отчита кой е харесал мнението, за да се избегнат безброй постове +1, съгласна съм и подобни. Иначе наистина "полезно" ще е от голяма помощ особено в специализираните подфоруми.

Миленака, благодаря за разяснението! Беше ми много полезно Smile

# 202
  • София
  • Мнения: 28 463
Скрит текст:
Ясно. Мисля, че преди време се обсъждаше точно този бутон "харесвам", който беше наличен в старата версия да отчита кой е харесал мнението, за да се избегнат безброй постове +1, съгласна съм и подобни. Иначе наистина "полезно" ще е от голяма помощ особено в специализираните подфоруми.


Миленака, благодаря за разяснението! Беше ми много полезно Smile
А така Grinning

# 203
  • Мнения: 2 695
Благодаря Mamma  Grinning

# 204

Общи условия

Активация на акаунт