Тестова версия на BG-Mamma

  • 18 579
  • 204
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 6 323
Едновременно с преминаването към нова десктоп версия ще бъде активирана и новата мобилна версия.

# 181
  • Мнения: 2 629
А вероятност за мобилно приложение има ли?

# 182
  • Мнения: 4 942
А вероятност за мобилно приложение има ли?
Много искам мобилно приложение. Много по-лесно и достъпно ще е. Дано да има вероятност.Stuck Out Tongue

# 183
  • Мнения: 4 942
Защо, когато маркрам дадено изречение и цъкна на цвета, за да го сменя, той не се сменя при публикуване? Остава си черен.

# 184
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 690
Здравейте,
Благодарим ви за споделените мнения, препоръки и докладвани проблеми!
Докладваните бъгове са отстранени (все още не са достъпни на beta).

През следващите 24 часа се предвижда стартиране на процеса на преминаване към новата версия на сайта. Възможно е да има краткотрайни прекъсвания и затруднения в ползването на сайта до приключване на процеса по миграция. След преминаването към новата версия, тя ще стане основна, а старата версия ще бъде достъпна още известно време през линка в горната лента.

Има допълнителни функционалности, които постепенно ще бъдат добавяни и към новата версия - напр. проверка на правопис, бърза редакция и други.

Има ли някакъв вариант да има достъп и до старите емоти ?
Как стоят нещата с бъгът с търсенето по потребител, който описах ?

# 185
  • Мнения: 6 323
А вероятност за мобилно приложение има ли?
Към настоящия момент няма планиране на мобилно приложение. Има планирани подобрения на съществуващи функционалности и добавяне на нови в новата десктоп и мобилна версия.

Защо, когато маркрам дадено изречение и цъкна на цвета, за да го сменя, той не се сменя при публикуване? Остава си черен.
Моля, укажете мнението и напишете какъв е браузерът и версията, които ползвате, за да проверим. В редактора за публикуване и форматиране на теми/отговори и лични съобщения има направени подобрения, които още не са качени на beta.

А при търсенето в новата версия остава ли опцията за търсене на мнение от съответен потребител ?
Има такава възможност. След като напишете търсената от Вас дума в полето на търсачката, може да добавите филтри за група, тема, автор и период.
Моля, опишете конкретния казус като ключова дума за търсене и потребител в писмо до beta@bg-mamma.com
Благодаря!

# 186
  • Мнения: 2 695
При опит да прикача снимка от фейсбук ми изписа

Моля, въведете валиден URL адрес




Този проблем продължава в новата версия. Ако искам да прикача снимка от Фейсбук трябва да премина на старата версия.

# 187
  • София
  • Мнения: 9 306
Новата версия ми харесва повече, но бих се радвала някъде горе до камбанката да има и иконка за нови отговори,  защото това с влизането в меню и оттам в Нови отговори затруднява. Освен това мисля ще е добре да се разработи приложение за андроид bg-mamma.

# 188
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 690
А при търсенето в новата версия остава ли опцията за търсене на мнение от съответен потребител ?
Има такава възможност. След като напишете търсената от Вас дума в полето на търсачката, може да добавите филтри за група, тема, автор и период.
Моля, опишете конкретния казус като ключова дума за търсене и потребител в писмо до beta@bg-mamma.com
Благодаря!
Mamma, благодаря за упътването.  Мисля,че има лек бъг обаче. Търся едни капки за бебенца. Помня потребителя и пиша ключова дума, а мнението не излиза. Потребителя вече не влиза редовно. Когато тръгна да пиша част от дума и съответната сричка се намира в негов коментар ми излиза подчертана,като резултат,но това се получава само с последните му няколко мнения ,които са от тази година  Thinking

Намерих мнението през гугъл и видях,че то съдържа ключовата дума с която съм пробвала и в бг-мамма.

п.п. Сега се сетих,все пак да пробвам и с търсене през старата версия - излизат всички мнения в които фигурира думичката .

# 189
  • Мнения: 6 323
Ако искам да прикача снимка от Фейсбук трябва да премина на старата версия.
Този бъг е отстранен. Промените ще бъдат видими след приключване на миграцията към новата версия.


Вот так .,
Моля, опишете конкретния казус като ключова дума за търсене и потребител в писмо до beta@bg-mamma.com
Благодаря!
В публикацията Ви тук няма конкретика, на база на която екипът да провери. Затова помолих да опишете в мейл и да укажете точно думата, която търсите, в публикациите на кой потребител.

# 190
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 690

Вот так .,
Моля, опишете конкретния казус като ключова дума за търсене и потребител в писмо до beta@bg-mamma.com
Благодаря!
В публикацията Ви тук няма конкретика, на база на която екипът да провери. Затова помолих да опишете в мейл и да укажете точно думата, която търсите, в публикациите на кой потребител.

Изпратих нужната конкретика. Тук или там ще има информация ?

# 191
  • Мнения: 4 841
Изведнъж в прозорчето за отговор се смени шрифта Dizzy FaceDizzy FaceDizzy Face

Дано е някаква временна проба, защото този шрифт първо ужасно се бие с всички останали изчистени и безсерифни шрифтове на сайта, и второ - на мен лично ми е силно неприятен.

Ето така ми излиза: https://---shortener8712-bWe5xv- давам линк, защото качването на снимки не ми е активно в момента.

# 192
  • Мнения: 5 369
Аз се опитах да кача снимка,но не се появи изобщо.

# 193
  • Мнения: 47 996
А аз що съм новак
♥ HAPPY ♥ - Новак
JoyJoyJoy
Мнения: 15 840

# 194
  • Мнения: 35 982
А аз що съм новак
♥ HAPPY ♥ - Новак
JoyJoyJoy
Мнения: 15 840

Защото имате малко на брой мнения в подфорум "Правила".
В "Клюкарник" имате почти пет хиляди и сте с ранг "Пристрастен".

Общи условия

Активация на акаунт