Тестова версия на BG-Mamma

  • 18 572
  • 204
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 31 646
И аз подкрепям да си останат старите емотикони.

# 31
  • Мнения: 10 055
И аз подкрепям да си останат старите емотикони.
+1 подкрепям

# 32
  • Мнения: 4 941
И аз подкрепям да си останат старите емотикони.
+1 подкрепям
Аз също искам да са си старите емотиконки! Много са готини! newsm17

# 33
  • Мнения: 4 872
Mamma , би ли могло старите емоти и проверката за правопис да бъдат включени към новата ?
Това ме интересува и мен.
 Отделно ми е много бяла и ми липсва синичкото, но най-вероятно ще свикна с този облик и визия.

# 34
  • Мнения: 10 055
Има ли възможност да се спре следене на тема, в която съм участвала?
 Няколко пъти опитвах и се връщам на старата версия, за да го направя успешно.

# 35
  • Мнения: X
Аз така и не успях да намеря прословутата форма за обратна връзка. Ако е изскачащ прозорец - с адблок съм и не бих го деактивирала, дано не ограничава и други функционалности.

# 36
  • Мнения: 2 998
Ако е изскачащ прозорец - с адблок съм и не бих го деактивирала.
Не е това причината. На мен ми се показва въпреки адблокера.

Къде е "Проверка правопис", никъде не виждам бутон?

# 37
  • Мнения: X
След колко време в сайта и къде точно изскача? Единствено при първоначално отваряне ми се показва този с информацията за новата версия, за щастие не всеки път.
Нещо съвсем се объркаха нещата, след няколко влизания в новата вече произволно ме препраща от едната към другата.

# 38
  • Мнения: 2 998
Появява ми се като скролна, някъде по средата на страница. Изглежда така: http://prikachi.com/images/249/9131249j.png
Виж при теб да не е скрит http://prikachi.com/images/253/9131253M.png Тогава кликни върху стрелката ^ и ще се покаже.

# 39
  • Мнения: X
Благодаря, bubbata, няма такова нещо при мен - ABP и Мозила. Не виждам и на интуитивните места алтернативен вариант за връзка, освен мейл, а поне аз не бих влизала в пощата си специално за това. Дано ни оставят модераторите някъде тема за споделяне на впечатления, или поне да ориентират къде има форма за такива като мен, на които не излиза.

# 40
  • Мнения: 1 124
Не ми харесва новата версия.Объркващо е поднесена информацията-няма прегледност, някакви хаотични прозорци...
Защо разваляте нещо, което работи и то работи добре. Колко пъти вече все нови версии??!!

# 41
  • Мнения: 5 820
   Включвам се да чета темата, тъй като новата версия е доста объркваща.

# 42
  • Мнения: 4 941
Трудно май ще се свикне с нея. И е много бяла и изчистена. Вкарайте малко цвят. Simple Smile

# 43
  • Мнения: 2 695
Да, няма да е лошо да вкарате повече цвят. Малко по-шаренко да е, това бяло е доста стерилно.

# 44
  • Мнения: 2 998
Ох, моля ви направете нещо с тази камбана! Не може на едно място да отчита нови отговори в теми, които следя и заедно с това и всички теми от дадена група. В момента е много по-удобно. Темите с участие и тези само с известяване са отделно, но по-важното е, че не ми се трупат напълно излишни нотификации за теми, които никога няма да отворя.

Общи условия

Активация на акаунт