Кауфланд - тема 20

  • 104 605
  • 727
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 20 217
Не съм виждала в софийски Кауфланд кошници.

# 706
  • Мнения: 19 061
Ми може при нас да е нещо експериментално (София - Овча Купел и Бъкстон)
но не знам защо не са за постоянно  Crazy

# 707
  • Бургас
  • Мнения: 1 990
Струва ми се, че последните седмици  Кауфланд се срамуват от себе си и нямат очи дори да отпечатат вестничето си навреме. Отлагат го и се надяват да ни вкарат в магазините си, ако не устоим на любопитството си . Нооооо, ние си имаме форума и настоящата тема !

# 708
  • Мнения: 4 216
За тиганите за палачинки какви са отзивите? Стават ли?

# 709
  • Мнения: 54 984
Струва ми се, че последните седмици  Кауфланд се срамуват от себе си и нямат очи дори да отпечатат вестничето си навреме. Отлагат го и се надяват да ни вкарат в магазините си, ако не устоим на любопитството си . Нооооо, ние си имаме форума и настоящата тема !

С форума винаги сме 2 крачки напред. Laughing

# 710
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 899
Абе, те баш навреме си го отпечатват, ама си го стискат на информация и там си го гледкат от петък.  Peace

# 711
  • София
  • Мнения: 4 749
Не съм виждала в софийски Кауфланд кошници.
В ,,Х.Димитър "има кошници и са червени на цвят ,но аз винаги си нося чанта а не взимам количка ! А ходя ли с ММ количлката е задължителна !

# 712
  • София
  • Мнения: 3 611
За тиганите за палачинки какви са отзивите? Стават ли?
Не ми харесаха. Нещо афиф ми се струват.

# 713
  • shumen
  • Мнения: 18 261
При нас кошници няма или поне аз не съм виждала.

# 714
  • Мнения: 1 440
Някой има ли отзиви за грил тигана от брошурата ?

# 715
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
Ще има тиган за палачинки на 9.99 лв, не пише марка, чудя се...

За тиганите за палачинки какви са отзивите? Стават ли?

Имам го от предишна промоция. Перфектен ми е даже за яйца. Не слагам и капка олио и пак не залепва. Почиства се и само с хартия. Много съм си доволна от него и често го ползвам.  Peace

# 716
  • Мнения: 30 066
Аз си взех на Тефал, когато беше 20 лв. Доволна съм, ползвам го и за препичане на филии, стават супер. Peace

# 717
  • София
  • Мнения: 14 878
В 10 сутринта се отнесох за кухненските кърпи 8 бр. и праха за пране. Дори етикет за кърпите нямаше, подозирам, че въобще не са ги зареждали. Прах имаше 5-6 пакета. И тълпи народ.

# 718
  • София
  • Мнения: 20 217
Ми може при нас да е нещо експериментално (София - Овча Купел и Бъкстон)
но не знам защо не са за постоянно  Crazy

В ,,Х.Димитър "има кошници и са червени на цвят ,но аз винаги си нося чанта а не взимам количка ! А ходя ли с ММ количлката е задължителна !

Странно. Явно не навсякъде е еднакво.  Rolling Eyes

# 719
  • Мнения: 19 061
питах вчера за кошниците на касата  Mr. Green
жената първо не искаше да отговори и каза - ми началниците така са решили
все пак изкопчих, че на много хора им били малки....което пак не добро обяснение, който преценява, че ще си пълни багажника, естествено ще вземе количка

Общи условия

Активация на акаунт