Кауфланд - тема 20

  • 104 601
  • 727
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 9 471
Може ли да помоля някой да пусне брошурата по другия начин.

# 691
# 692
  • Варна
  • Мнения: 10 816
С ваучери Cadhoc може ли да се пазарува в Кауфланд?

# 693
  • shumen
  • Мнения: 18 260
Няма нищо този път и е много тънка брошурата.

# 694
  • София
  • Мнения: 4 749
На мен така ли ми се струва или в кф напоследък стана по скъпо?онзи ден ходихме до Фреш маркет в Бенковски и ми направи впечатление че е много по евтино и мисля да се ориентирам да си пазаруваме от там !някой може да каже ,,ами кой те кара да ходиш в кф," Аз просто споделям  Naughty

# 695
  • София
  • Мнения: 8 178
Някои неща са по-скъпи в Кауфланд, отколкото в кварталните магазинчета, и аз съм забелязала.

# 696
  • shumen
  • Мнения: 18 260
По скъпи са някой неща в Кауфланд си мисля и аз.

# 697
  • Мнения: 3 987
Някои да, но има и доста изгодни неща  Peace

# 698
  • Мнения: 54 976
И аз забелязах поскъпване на някои стоки, които купувам, за другите не знам.

# 699
  • София
  • Мнения: 3 611
Само при промоция цените са приемливи, иначе са по-високи от доста други магазинчета и не си заслужават, особено при плодовете и зеленчуците.

# 700
  • Мнения: 19 061
Скъпички са им редовните цени, да
при нас пак са махнали малките кошници за пазаруване, явно, за да ни стимулират да вземем количка и да си тръгнем с 4 торби в ръка, което очевидно няма как да стане, ако не си с кола...
промоциите продължават да ги подреждат по уникално нерационален начин, изпразват се обичайните места на продуктите на стелажите и се нареждат някъде си около пътеката, като е късмет да ги намериш... Crazy
аз много рядко ходя последните 2 месеца
В момента дебна да намалят шоколадите с марципан Niederegger, проверих 2 кутии, бяха със срок 22 май, но още не са намалени  newsm78...накрая май ще отидат в кофата...

# 701
  • Мнения: 54 976
Аз даже не знам къде са тези кошници?
Винаги вземам количка, дори за 2 неща. Не обичам да мъкна в ръка нищо.

# 702
  • Мнения: 19 061
на входа бяха, точно до информация, но ту ги слагат, ту ги махат
огромни са ми тия колички, супер неудобни, аз често вадя плик за продуктите, но не е удобно

# 703
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 549
Аз досега кошници в Кауфланд не съм виждала.

Иначе сте прави за цените, много малко неща купувам оттам, главно почистващи и перилни препарати.

# 704
  • Мнения: 4 871
Не знаех, че и Кауфланд предлагат кошници. Досега никога не съм виждала.
Аз предпочитам да си слагам продуктите в чанта, ако не купувам много неща, защото количките са прекалено големи и неудобни.
Тази седмица от Билла ще пазарувам, повече неща са на промоция, в Кауфланд все по-рядко стъпвам.

Общи условия

Активация на акаунт