ПОХАПВАТЕ ЛИ?????

  • 12 119
  • 79
  •   1
Отговори
# 60
Цитат на: meri_ark
..Хонда, дали стават тези рецепти, ако вместо в малките съдинки за гювечета, ги направя в голямата?

Ама разбира се. Разлика няма. Само повечко сиренце и може би две или три яйца отгоре ще трябва да чукнеш Wink  Grinning

# 61
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Цитат на: Biju1
хех мери
след като и мъжа ми призна , че им е скучна кухнята дето датската е варени картофи с варено месо ...
и понякога грах
абе мани
добре че яде бг манджи, че иначе не знам

Леле Бижу, блазе ти. Моят мъж хи4 не е фен на Бг кухнята. Харесват му само две три неЩа и покрай него и аз взех да не ям по4ти ниЩо_ не ми се готви само за мен Sad

# 62
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
ние с кеф си хапваме БГ кухня...на6ия татко много я оби4а...но понякога не става то4но така, както искам да я направя и тогава много се ядосвам... Twisted Evil но най голям майтап става с пиле6ката супа Wink  Wink ....когато я направих zа първи път ни6то не остана в тенджерата zа 5 мин. Sign Exclamation  Sign Exclamation  а после всеки следва6 път става раzли4на...и винаги репликата е "къде е първата супа? и таzи е супер, но първата...." и всеки път така.... Grinning  Grinning

# 63
  • Germany
  • Мнения: 224
Цитат на: rosa
Лоzови сърми се продават напр. в Метро и в Wallmart,


za sagalenie tuk nqmame na blizo metro. te oba4e imat drugi verigi magazini. po standove gotovi sam vigdala, no pitah ta takiva koito moga da prigotvq sama. blagodarq i za linka.ot taq firma pora4va li se?

ina4e za zelkite, tiq tamno zeleni i kadravi tuk mai im vikat Chinezische Kohl, ima i edno drugo, deto ne e taka tvardo, zabravih mu imeto, prili4a na balgarskoto i dori za salata stava. ne e samo ko4ani Simple Smile  ste vzema da opitam ot tqh da zaparq i da zaviq sarmi. vqrno 4e to4no ot tezi Chinesische Kohl sam vigdala po gotvarskite predavaniq da zaparvat listi i pravqt sarmi

# 64
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Цитат на: kalina
blagodarq i za linka.ot taq firma pora4va li se?


Аz имах предвид не вече напълнени лоzови листа (готови zа ядене), а просто лоzови листа в буркан. За тях писах.
Нещата, които купих са на таzи фирма, zатова я дадох. Те продават и лоzови листа в буркан (т.е. не направени на сърми). Сигурно продуктите ги има и в други магаzини.

Wirsing може би имаш предвид? То е тъмно zелено на цвят. И от него стават хубави сърми, веднъж правих. Даже ми е по лесно с него, отколкото с бялото zеле. Wink

# 65
  • MUC
  • Мнения: 571
Aуу пак сте го ударили на хапване Mr. Green
С кисело зеле за сърми се снябдявам пак от турците, продават цели зелки вакумирани.
С Chinakohl и Wirsing също стават хубави  food002

# 66
  • Мнения: 3 611
Всичко хапвам - еле кат` съм гладна, въобще не съм придирчива.
Жалко,че след раждането ( а и докато бях бременна) пълнея/ех и от въzдуха. Затова "диетата" му е майката Cry
ограничаване,ограничаване и пак ограничаване....само zаради една фигура Cry

# 67
  • Мнения: 3 611
Цитат на: Biju1
хех мери
след като и мъжа ми призна , че им е скучна кухнята дето датската е варени картофи с варено месо ...
и понякога грах
абе мани
добре че яде бг манджи, че иначе не знам



И немската кухня е такава Sick  Sick  Sick
 Мъжо ми много обича бг манджи ама няма кой да му ги готви.
 Rolling Eyes
Аz съм много лош готвач.
Нооо като много ми се прияде нещо ,вzема че отворя дебелите книги и се раzвъртя иz кухнята  chef
Добре,че се случва най-много 2 пъти в годината

Преz останалото време караме на  Praynig


 Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green

# 68
  • Мнения: 2 195
И ние се глезундрим 4ести4ко я с китайска,я с индийска кухня 1dating Пък аз се 4удя що не отслабвам Thinking  Sick

# 69
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
намерхме в4ера една туршииийка, по4ти като наште в БГ, само от 4ервени 4ушки,4есън и подправки...таткото не я хареса и аz си иzядох 300 грама сами4ка...свърши, ина4е можех да ям ооооште много...ама и иzлиzа доста солени4ко.... Laughing  Rolling Eyes но пък си zаслужава понякога да се поглеzиш...така де...

# 70
  • Мнения: 2 452
Цитат на: anan
Кажете ми как готвите във тези газови фурни бе хора Shocked  Imp . Заради тях съм се отказала да приготвям ястия, които се печат.


Купи си комбинирана микровълнова печка.

# 71
  • Мнения: 713
Какви са тези комбинирани микровълнови? Ще трябва да се поразровя да видя. Не съм фен на микровълновите много. Зависи с какво са комбинирани.

# 72
  • Мнения: 1 072
Цитат на: miravmbd
Kато споменахте микровълнова,я да вида сега само ние ли сме без такава?
 Grinning  Grinning




Броите ме и мене.

# 73
  • MUC
  • Мнения: 571
Цитат на: miravmbd
Kато споменахте микровълнова,я да вида сега само ние ли сме без такава?
 Grinning  Grinning

И ние Laughing
Газовата печка не я сменям за нищо не света #Milti  #Milti  #Milti

# 74
  • Мнения: 1 017
Цитат на: Laura

Купи си комбинирана микровълнова печка.

И как готвиш на нея? Аз нещо не съм доволна Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт