Великден 2017 - Всичко за празника

  • 38 581
  • 202
  •   1
Отговори
# 150
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 809
Много красиви вдъхновения Peace
В Метро няма от тези кърпички на Heitmann, само заради тях ходихме вчера, но НЕ.
И също, може ли с тях да се правят яйцата за хапване или са само за украсата?



Да, яйцата стават за ядене. Те са си за великденски яйца. И аз вчера проверих в ДМ в МОЛ Сердика и нямаше.  Аз поръчах от този сайт: http://tophomebrands.com/index.php?option=com_virtuemart&vie … 04&Itemid=300, но имаше само от единият вид. Когато попитах служителката, тя ми обясни, че ги има в  Метро и ДМ, а то се оказва , че ги няма  newsm78

# 151
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Е аз от Метро си ги взех  bowuu

# 152
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 867
Скай, пак голяма красота си показала!

# 153
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Миналата седмица бях в Метро и такива бои /кърпички/ не видях, хем изгубих повече от 15 минути на щанда с боите  Rolling Eyes

# 154
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Имат си отделен стелаж, в Търновското Метро бяха пред зоната с намалени стоки, близо до касите.

Скай, уникална маса! Страхотен сервиз, любимите ми цветове си съчетала!

# 155
  • Мнения: 3 480
Благодаря за темата. Очаквам с нетърпение пролетното време и Великденските празници  Heart Eyes
Иска ми се да постигна такива цветове:





Много ми харесват тези цветове.
Тук не боядисват яйца и моите умения не са висш пилотаж и затова мисля да компенсирам с украса. Поръчала съм декоративни зелена и жълта тревички, пиленца и маргаритки засега. Не знам как ще декорирам, но ми харесаха в нета и ги купих.

# 156
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Благодаря за темата. Очаквам с нетърпение пролетното време и Великденските празници  Heart Eyes
Иска ми се да постигна такива цветове:
Скрит текст:


Много ми харесват тези цветове.
Прекрасни!  Heart Eyes
И масата по-напред!  bouquet

От мен мъничко, жълтичко, мързеливко... Засега - толкоЗ Grinning
Скрит текст:

# 157
  • Мнения: 3 480
На мен ми харесва. Връзва се с интериора ти. Леко  ненатрапчиво цветно.

# 158
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Намерих най-после свещички-яйца, ура!

Абстрахирайте се от това, че навън е вечер, а масата ми е за закуска или следобедно кафе, как иначе да си покажа жълтите чаши.  Mr. Green








Тук сложих едни великденски салфетки в тази гама, за да е в тон с наближаващия празник, но тези с точките ми харесват повече иначе.  Wink

# 159
  • Мнения: 7 109
 chrissy, много весела маса!  Peace

# 160
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 772
 chrissy, супер е масата!

# 161
  • Мнения: 5 060
Яйцата  направени с пяна за бръснене са само за декорация, нали?

# 162
  • Burgas
  • Мнения: 503
Момичета,днес ми попадна тази публикация за пастелно сини яйца ,боядисани с отвара от червено зеле.Някой тук пробвал ли е този метод?Изглеждат много добре,не знам дали ще се получат наистина така,но аз смятам да пробвам Simple Smile
Ето линка https://www.livemaster.ru/topic/1742663-volshebnyj-sposob-okrash … a-pashalnyh-yaits

# 163
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 117
Миналата година опитвах с червено цвекло. Трябвало да станат червени  Tired
ЦЪ! Станаха мръсно кафеникави. А цвета на течността беше като тази на снимките с червено цвекло.

 

# 164
  • София
  • Мнения: 427
Момичета,днес ми попадна тази публикация за пастелно сини яйца ,боядисани с отвара от червено зеле.Някой тук пробвал ли е този метод?Изглеждат много добре,не знам дали ще се получат наистина така,но аз смятам да пробвам Simple Smile
Ето линка https://www.livemaster.ru/topic/1742663-volshebnyj-sposob-okrash … a-pashalnyh-yaits

И аз гледах по темата за естествено боядисаните яйца. В пинтерест има страшно много идеи и различни цветове (кое по колко часа е стояло и в каква консистенция е била "отварата". Зелевити, спаначените и най-вече тези с куркума са ми фаворит. Винаги жълтата боя е пъъъъълна трагедия, а и имам доста куркума. Мисля утре вечер да си киснат (куркума, спанак и ако намеря - червено зеле), пък да видим какво ще излезе.

http://mamabee.com/12-tips-to-dye-your-easter-eggs-using-natural … from-your-pantry/

Общи условия

Активация на акаунт