Съпруги на военнослужещи - 22

  • 60 224
  • 736
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 605
Здравейте и от мен и ние в Сряда ще имаме изпращане в градината,но за сега ни поискаха само бял чорапогащник.
И при мен нищо ново-от утре започват изпитите и общо взето когато не се занимавам с дребната уча и така ще е до 30 Юни
 Hug виии

# 676
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Дунди, мила,  Hug Май нещо се опитваш да ми вземеш нашивките, а? Споко, душата, ще си поделим плячката  Mr. Green
Димитрова, имате право до септември да сте на градина. Не сме имали увеличени такси.  Ако имаш нужда от гледачка, свирни, ще долетя - къде с метлата, къде с колата. Мога да ударя рамо за няколко часа. Hug

# 677
  • Мнения: 3 060
Здравейте!
Чакам да стане 14ч, че комшията да спре да вдига шум и лягам да поспя, че снощи легнах в 1:30 и станах както обикновено към 8... Дано да спре, нещо шкури ли, какво прави, все едно на съседната стена го прави, а е над нас и отстрани... Но ми минава мисъл, че може и да не спре, защото все пак не удря, не лопа и може да си продължи без прекъсване. Вече повече от година тече ремонта му Sad
Джули, дано свикнеш с новата работна среда, да ти харесва, да ходиш с желание, да си намериш приятели сред колегите  Hug
Албенка, не е било това твоето място и.... Всяко зло за добро!
Дунди, какво да кажа не знам. Не съм се сблъсквала лично със съдебната ни система, но май и тя не струва  Thinking чудя се и в чужбина ли е така?
Честита прическа на Димитрова! Ще чакам да се включиш след тържеството!
Фло, липсват ми постовете ти! Много работа, нови пациенти? Гости? Ам?
СГГ и тя се загуби.
А Шефа какво ли прави?  Mr. Green

# 678
  • Пловдив
  • Мнения: 9 740
Фей, аз само по заместване.  Mr. Green
Следващата дата ми е ... 28 юни.  ooooh! както е тръгнало, по Коледа може и да имам решение.

Изпращане в детската градина, кеф ... дзверът беше асистентка на знаменосеца, бяха облечени в гвардейски униформи. После скорострелно я преоблякоха в рокля като другите деца в групата. И разиграваха форт Боаяр, но с въпроси. Беше преди 9 години. Мале, как лети времето.

# 679
  • Мнения: 1 605
Ехооо,и аз съм тук
Фей,благодаря,ще те имам предвид ако се наложи
На мен утре ми предстои изпит по Английски и малко ми се тяга душата,ноо и това ще мине.Захващам се и с ново начинание,записах се за платена практика в ДГ и сега чакам одобрение-да видим ще излезе ли от мен учител или не,та за да е весело сега освен да уча за изпити ще ходя и на работа в градината
Аде утре ще се включа за повече и за репортаж от изпращането Laughing

# 680
  • Мнения: 2 199
Здравейтеее,

Наминавам да споделя, че бях смела да си поискам от шефа да не идвам в събота на работа.. обясних му как стоят нещаата и той каза, че и той мислел да ми го предложиии... ехх, разведри ми се следобеда като знам, че вече ще почивам и събота и неделя... как едно малко нещо може да те зарадва..  Peace Party Party Whistling

Споделих, сегаа изчезваам, ще ви посетя пак довечераа  Hug Hug Hug

# 681
  • Мнения: 885
Ех, че хубаво! Имаме абитуриенти в детската градина! Ще очакваме репортажи.
Моите бяха с народни носии. Дъщеря ми през цялото време си вдигаше полата от притеснение. Имаше усмивки и сълзи.
Но това беше отдавна. Сега имаме други вълнения.
Аз приключих с проверката на матури. От утре съм на работа. Ще трябва да се изпитваме за годишни оценки. И така славно и полека да приключим и тази учебна година.

# 682
  • Мнения: 2 199
Добър вечер..
Спитее лии.. аз до късно говорих с приятелка по телефона и още се мотая та не лягам.. но понеже имам нужда от помощ от приятел..и влязох да ви посетя в късните часове..
Дундии, да питам едно приятелско рамо имам нужда да получа  Praynig Praynig Peace Hug  Grinning Grinning
Хайде за сега лекаа нощ и сладки сънища.. прегръщам ви.. Hug

Последна редакция: ср, 31 май 2017, 08:45 от Мис Ю

# 683
  • Мнения: 1 605
Добро утрооо,днес имам голяма нужда от силно стиснати палчетаааа

# 684
  • Мнения: 2 199
Добро утро,
Димитрова.. имаш от мен.. Успех.. всичко ще бъде ок! ❤❤

# 685
  • Пловдив
  • Мнения: 9 740
МисЮ, такива работи не се искат на всеослушание.  Laughing Аз ги хванах вчера двамата в сладки приказки по никое време.  Mr. Green

dimitrova8002, стискам палци.

Лунно цвете, матурите на 7ми клас ли проверяваше? И как е положението? На мен ми се струва, че пак ще има плачевни резултати като цяло.

Фло, изтрепа се от работа, време за нас не ти остава.

Аз да взема да я подхващам отнякъде, пък да видим докъде ще я докарам.
Прекрасен слънчев ден ви желая.

# 686
  • Мнения: 2 199
Хаха.. Дундии, права си.. разбрах аз че са били на разговори до късно  Laughing Laughing всичко е наред..  Hug
Флоо, всичко наред ли е.. bouquet
Момичета от Пловдив, (и не само от Пловдив, и гости приемаме)  имате ли желание за кафенце през почивните дни? Аз видях два дена почивка и тръгнах да пускам оферти
 hahaha Та ако имате желание.. на разположение съм за сладки приказки.
Отивам да поработяя.. хубав ден от мен  Hug

Последна редакция: ср, 31 май 2017, 10:30 от Мис Ю

# 687
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 942
Здравейте и от мен Simple Smile

Днес Дима, втората щерка, завършва втори клас. За нея ваканцията започва, а каката теръпва й предстоят финалните изпити за края на пети клас.


Да почерпя заради мен и моят малък мъж, Тео, защото било Ден на блондините.

Последна редакция: ср, 31 май 2017, 10:24 от Miriel

# 688
  • Мнения: 1 605
Ха и такъв ден ли имало,а дали се отнася и за изкуствените блондини Laughing
Аз тъкмо се върнах от изпита,резултати още няма,нооо съм доволна-не беше трудно и се справих

# 689
  • Варна
  • Мнения: 383
💞 1 ЮНИ - ДЕН НА ДЕТЕТО!  🌻

За всички деца: малки, големи и пораснали!
За всички, които не са изгубили детското в себе си и нямат никакво намерение да го губят Simple Smile
Пожелавам ви слънчев и щастлив ден.

Общи условия

Активация на акаунт