Забременели след ин витро - Tема 34

  • 40 819
  • 724
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 749
И на мен!!!

# 706
  • Мнения: 19 689
Аз чакам да дойде август  Grinning

# 707
  • Мнения: 6 542
Мда, края на август - началото на септември.
Но мисля преди това за кратко да мръднем някъде, то не може. Много ми се иска и до Сливен да отидем, майка ми живее там и искам да си види внучето Heart Eyes

# 708
  • Мнения: 19 689
Е, тогава ни е планираното море. Преди това имаме още 1-2 кратки пътувания. Ама аз хич не се натискам. Като си представя какво събиране на багаж ме чака  ooooh!

# 709
  • Мнения: 749
Ами ние може би чак септември. Поне да стане на 6 месеца. Че с малко бебе бе съм сигурна, че ми се бие път Wink

# 710
  • Мнения: 1 408
Аз се надявам за Великден да отидем до Пловдив, в началото на юли сме канени на сватба пак там, а и бях планувала малко почивка на Банско първите дни на юли... Искаше ми се и майските празници да мръднем някъде. Нищо не планувам вече! Док каза, че може да пътувам полулегнала и мм да кара много внимателно. Направо не си го представям!  Mr. Green А в началото си мислех как ще ходя на море юни в Гърция. Хахахаха  ooooh!
Ще е най-забавно, когато се родят - на път с две ревящи бебета, кола преливаща от багаж, една мега изнервена майка и баща... не знам в какво състояние! Кауза пердута  hahaha

# 711
  • София
  • Мнения: 10 642
Малко със закъснение се включвам, но...
По време на бременност част от показателите имат различни референтни стойности от тези на небременни.
Нормално е левкоцити, СУЕ, CRP, фибриноген и др. да са леко завишени

# 712
  • Мнения: 116
Честито и от нас на родилите мами да са ви живи и здрави слънчицата . Честито и на новодошлите бременни момичета лека бременност и до термин .

# 713
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
Малко със закъснение се включвам, но...
По време на бременност част от показателите имат различни референтни стойности от тези на небременни.
Нормално е левкоцити, СУЕ, CRP, фибриноген и др. да са леко завишени

Ахх, Нандин, златна си! Това ми подейства като балсам за сърцето! Аз също четах за ЦРП, но друго е да го чуеш от професионалист! Много благодаря!

# 714
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Лексееен честито! Много се радвам... Нека малката да е бяла и чиста ксто сълза, да има прекрасно детство и да ви дари с много любов.

# 715
  • Мнения: 311
Момичета, минавам и аз да споделя, че на 31.03. в 22:13 на бял свят се появи и нашата принцеса - Ния - 3360 гр., 50 см. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Честити рожби на Фиоре и на Люксен! bouquet bouquet

# 716
  • Мнения: 1 408
Ейй, beby, напълни се темата със здрави и пухкави бебчета! Да сте живи и здрави! Много се радвам! Страхотно име!  bouquet

# 717
  • Мнения: 19 689
Честито, Беби Simple Smile

# 718
  • Мнения: 5 894
beby, честита принцеса и на теб ylinfant
Леле списъка съвсем оредя и станах в челните редици, макар че има доста време Rolling Eyes

# 719
  • Мнения: X
Беби, честито !  Heart Eyes
Да сте живи и здрави и много щастливи мигове да ви носи малката Ния  Hug

Общи условия

Активация на акаунт