Голям проблем с Gmail!

  • 2 733
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 903
Питам за приятел:
забравил паролата си в gmail, освен това вече не използва тел. номер, на който да му изпратят нова парола. Няма алтернативен адрес... изобщо, знае си само пощата.
Има ли спасение, защото получава някои важни писма на този имейл.

# 1
  • Мнения: 2 143
забравил паролата си в gmail,
...Няма алтернативен адрес... изобщо, знае си само пощата.
...защото получава някои важни писма на този имейл.

Това звучи като "Как да хакна мейла/фейсбука/(каквото там ти е присърце) на мъжа/гаджето си?"

п.с Няма разумен човек който да получава важни мейли на кутия на която е "забравил" паролата

# 2
  • Мнения: 5 903
Да пропуснем излишните и празни приказки. Човекът си сменя тел. апарат и не може да си влезе сега в пощата.
Ако можеш-помогни. Ако пък не- спести ми глупости. Моля.

# 3
  • София
  • Мнения: 4 429
Питам за приятел:
забравил паролата си в gmail, освен това вече не използва тел. номер, на който да му изпратят нова парола. Няма алтернативен адрес... изобщо, знае си само пощата.
Има ли спасение, защото получава някои важни писма на този имейл.

 Как е влизал досега, като не си знае паролата?
 в някой от браузърите които ползва, трябва да я има съхранена - ако е влизал автоматично

 Сменял ли си е паролата? ако е така, при опциите за възстановяване има въпрос ,,последната парола, която си спомняте' '- може да напише която и да е от паролите, които е използвал(ако има такива)

 Мисля че имаше и възможност, да дадеш имейл, на който да ти изпратят линк за промяна на паролата - но не съм сигурна, дали преди това трябваше да си отговорил на поне един от предишните въпроси.

# 4
  • Мнения: 5 903
Влиза през телефон. Обаче преди малко го смени. Той по-скоро де интересува, има ли адмнистратор, който може да му помогне. Аз нямам представа как да помогна, защото не използвам gmail.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 429
Влиза през телефон. Обаче преди малко го смени. Той по-скоро де интересува, има ли адмнистратор, който може да му помогне. Аз нямам представа как да помогна, защото не използвам gmail.


 Няма кой да помогне, срещала съм много такива запитвания във форума на гугъл за gmail help https://productforums.google.com/forum/#!forum/gmail - препращат ги все на опцията за възстановяване, която си е стандартната. Нека опита с нея, да види на кои въпроси може да отговори..виж в горният пост допълних и това, да даде поща, на която да му изпратят линк за възстановяване....но преди това, да си направи такава, ако няма.

# 6
  • Мнения: 5 903
Mari Mar, много ти благодаря. Сега ще му предам.

# 7
  • Мнения: 2 143
Да пропуснем излишните и празни приказки. Човекът си сменя тел. апарат и не може да си влезе сега в пощата. Ако можеш-помогни. Ако пък не- спести ми глупости. Моля.

Понякога се учудвам...как да се изразя по-меко, наистина ли някои може да приравни останалите към собственото си ограничено мислене? Не вярвам да дадеш разумен отговор, защото...Ако преди малко си е сменил телефона, нищо, ама нищо не му пречи да си върне достъпа през стария телефон и да си ресне паролата от него. Освен ако ... прочети първото ми съобщение.

п.с. ако наистина искаш помощ, може да споделиш точния проблем. Гугъл е труден, но им начини. И извинявай, че съм любопитна маймуна

Цитат на: ELENAZELENA
(колко е лесно човек да се превърже към непознати!)

Последна редакция: чт, 02 мар 2017, 21:22 от Nazgul

# 8
  • Мнения: 5 903
Ниргюл, благодаря, че четеш блога ми❤

# 9
  • Мнения: 2 143
Ниргюл, благодаря, че четеш блога ми❤

грешиш, не го чета. какво общо имаш със smileystylelady?

# 10
  • София
  • Мнения: 3 712
Преди време си смених паролата, без да запиша новата, въобще тотално идиотски и за момента реших, че ще я сменям. Стоях си логната на компютъра, влизах автоматично. След седмица-две осъзнах, че ни-що не помня от горната парола; пощата от години- нямам друга. Гугъл не ме бил разпознал с резервната, отказа да ми прати каквото и да било; не мога да сменя с нова, щото не знам стара парола- големи л***а с една дума. Направих нов акаунт и пренасочих мейлите от този със забравената парола да идват с копие до новата кутия. Така съм повече от 10 години вече и си идват писмата...

# 11
  • София
  • Мнения: 38 620
Преди месец се борих с подобен проблем. Съжалявам, че ще ви съобщя скръбната новина - проблемът няма решение! Гугъл, със всичките си пари и служители, са оставили само една контактна форма със 100 въпроса, която няма как да преодолееш. Няма телефон, няма администратор, няма кол-център. НИЩО.
Край, пиеш една студена вода и това е.

# 12
  • Мнения: 47
няма начин ,  всичко това се прави за сигурност , иначе щемстане анархия и всеки ще ти чете пощата

# 13
  • София
  • Мнения: 38 620
И като си правите нова поща, освен юзърнейм и парола, си запишете и датата на създаването й.
И темите на всички имейли.
И номера на гащите си...
 #Cussing out

# 14
  • Мнения: 5 903
Преди време си смених паролата, без да запиша новата, въобще тотално идиотски и за момента реших, че ще я сменям. Стоях си логната на компютъра, влизах автоматично. След седмица-две осъзнах, че ни-що не помня от горната парола; пощата от години- нямам друга. Гугъл не ме бил разпознал с резервната, отказа да ми прати каквото и да било; не мога да сменя с нова, щото не знам стара парола- големи л***а с една дума. Направих нов акаунт и пренасочих мейлите от този със забравената парола да идват с копие до новата кутия. Така съм повече от 10 години вече и си идват писмата...
Е, как не се сетихме! Много съм ти благодарна.

Общи условия

Активация на акаунт