RYANAIR - 7

  • 82 088
  • 726
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 2 681
Аз знам за хотел АТМ http://atm-hotel.com/
Може и други да има наблизо.
Такси от всяка точка на София за летището може да си поръчаш на която искаш фирма.
От летището право да вземат пътници имат само ОК супертранс.
Дори да поръчаш по тел, от салона за пристигащи едва ли ще ти приемат поръчката.
А и да я приемат трябва да спре далече, зад паркинга за да не го видят и да се издирвате.

# 226
  • Мнения: 9 990
Благодаря, поориентирах се вече.  bouquet

# 227
# 228
  • Мнения: 9 990

Благодаря, записах и снимах всичко, само да не ме предаде батерията на телефона. Резервирах хостел за 16 лв. трябва ми за 3-4 часа, до първия автобус до дома. Ако не ме изработят с таксито, трябва всичко да е наред.  Peace

# 229
# 230
  • Мнения: 9 990

На безумна цена обаче:
https://www.ryanair.com/bg/bg/booking/home

Дори с летищен трансфер до София, ми излиза по-евтино. Peace Или за по задна дата, е по-евтино. Дано се разработи това летище. Peace

# 231
  • Вестерос
  • Мнения: 39 544
Чудя се парче кашкавал, дали мога да взема в ръчния багаж?
Може - кашкавал, луканка, саздърма, кори за баница  и каквото обичате или са поръчали.  Party
Извън темата, но за моя вкус чужбинския кашкавал е по-хубав.
Гръцкия и Италианския са по-хубави ама английския ми е отврат.

Koи бяха хотелите близо до летището, да не ровя назад в темата? Евтин ми трябва за самостоятелно настаняване. И какъв трансфер предлагали, или да ми препоръчате фирма на такси да си извикам, да не се качвам на копърките от летището? Благодаря предварително. Чудя се или да си взема евтин хостел, но с таксито до там да не се изравни разликата в цената.
Yellow Taxi от предната вечер може да заявиш за час.

# 232
  • Мнения: 9 990
Чудя се парче кашкавал, дали мога да взема в ръчния багаж?
Може - кашкавал, луканка, саздърма, кори за баница  и каквото обичате или са поръчали.  Party
Извън темата, но за моя вкус чужбинския кашкавал е по-хубав.
Гръцкия и Италианския са по-хубави ама английския ми е отврат.

Koи бяха хотелите близо до летището, да не ровя назад в темата? Евтин ми трябва за самостоятелно настаняване. И какъв трансфер предлагали, или да ми препоръчате фирма на такси да си извикам, да не се качвам на копърките от летището? Благодаря предварително. Чудя се или да си взема евтин хостел, но с таксито до там да не се изравни разликата в цената.
Yellow Taxi от предната вечер може да заявиш за час.
Раяна закъсняват, не мога да вържа шофьора да чака час, няма и да го направи . Ако се обадя като пристигна няма да дойде ли? Все ми е тая коя е компанията, само да не е сметката жив обир.

# 233
  • София
  • Мнения: 19 105
Пробвай да поръчаш такси ипосле пиши дали е дошло.
На аерогарата и центр. автогара имат договор само с ОК супертранс.
Самите шофьори си пазят мястото и реда - няма да допуснат друга фирма да прибере клиент.
Скъпия нали има такси на 91280 и като посрещаме дъщерята - седи отстрани. Като излезем с нея от сградата му звъня, идва и се мятаме. Един път идва полицай да прави забележка какво се мота колата отпред. Аз бях се забавила с качването, че ме търсеха по тел. от работата и обяснявах. Та  се развиках, че това ми е личната кола, че има табела - не работи.
Спокойно се мятай на такси пред изхода. И да ти включи помпата повече от 5 лв. няма да те обрули.
Има и разни типчета - навъртат се на пристигащи и с половин уста канят в тяхно такси, много евтино щяло да излезе.
Не съветвам да се ползват.

# 234
  • На остров
  • Мнения: 13 498
В неделя като кацнахме седях в зала пристигащи да изчакам и полета от Глазгоу и имаше много предлагащи  услуги като споменатите от Аиша. Аз лично не виждам защо човек, ще си усложнява живота с викане на такси и т.н. след като има съвсем нормални таксита отпред.

# 235
  • Вестерос
  • Мнения: 39 544
Бях писала по назад, че моята шофьорка ми каза , че предната сутринта е ходила по поръчка да взема от аерогарата.

От централна автогара съм си викала и вземала много пъти  Peace

# 236
  • Мнения: 9 990
В неделя като кацнахме седях в зала пристигащи да изчакам и полета от Глазгоу и имаше много предлагащи  услуги като споменатите от Аиша. Аз лично не виждам защо човек, ще си усложнява живота с викане на такси и т.н. след като има съвсем нормални таксита отпред.
Защото съм плащала 12 лв. за маршрут, който струва 3 лв.. Във Варна и София таксиметровите често си позволяват да лъжат с огромни надценки. Няма нужда да се изпада в полемика, но не желая да платя 50 лв. за такси , а има такива случаи, самите шофьори си ги разказват. / че за и по 100 лв да искат съм чувала/ . Като отраснала във Варна и попадала на не един лъжлив, не искам да плащам цена , която не е реална.✌

# 237
  • Вестерос
  • Мнения: 39 544
На мен ми взе от кв. Витоша до летището през нощта 10 лв и стотинки. Преди това в сайта им си проверих и разстоянието и ми даваше цена 13 лв + - 2 лв

А за Варна -аз съм доволна само от Триумфа, Омега и Ласия са ме лъгали навремето.

# 238
  • Мнения: 9 990
Ласия във Варна преди бяха коректни, много проверки им правеха, явно сега са се разпасали. А и във Варна са толкова скъпи такситата, все едно в лимузини ни возят.

# 239
  • На остров
  • Мнения: 13 498
От летището до кв Витоша/Ст.град  през нощта сметката беше около 15 лв, същото разстояние към летището през деня 10 лв. Цената ми се струва съвсем нормална.  Летище София е толкова близо до града .

Общи условия

Активация на акаунт