RYANAIR - 7

  • 78 774
  • 726
  •   1
Отговори
# 720
  • Milano
  • Мнения: 3 658
И на мен са се опитвали да ми откажат да ме закарат от летището до близък квартал.

В обратната посока никога не са ми правили проблем.

Първият път (преди доста време) започнаха да ми отказват наред, влязох вътре говорих с някой, излезе той и ги задължи да ни качат.

Вторият път ни качи и се започна един монолог: ''Как така ми се падна тоя скапан курс. Ние седим с часове да чакаме някой полет (беше неделя) и да ми се падне това. Аз плащам къща, плащам кола и т.н."


Мен това слабо ме вълнува.

На всяко летище на което съм кацала има тарифа на такситата между терминалите (която е доста висока), но услугата я има (освен безплатни шатъли и през нощта).


Да си сложат по-висока начална тарифа (ако я нямат) от/до летището и да не ни занимават с глупости. Twisted Evil

# 721
  • Мнения: 19 012
То е пълна глупост и че няма транспорт от Т1 до Т2, освен безплатното бусче през деня...

(колкото до повикването на такси от предишната вечер, една приятелка я зарязаха в последния момент, не помня коя фирма, като абсолютно нагло й се обадили 5 минути преди дадения час, че не могат да намерят такси, а тя трябва да лети след няколко часа, да не говорим и че курса от тях до летището е доста апетитен, над 20 км...ноу комент)

# 722
  • Мнения: 1 994
Някой да сподели идеи за транспорт от летище Бове до Париж, ако е пътувал по тази дестинация. Самолетът каца около15 часа .

# 723
  • ПЛОВДИВ
  • Мнения: 206
Здравейте искам да попитам тъй като на 03.05 пътуваме за Рим с ryanair но сутринта пристигаме на терминал 1 много далеч ли е терминал 2 ако се върви пеша в 4.20 сутринта..
Ако може да дам една идея. Защо не спите в АТМ хотела на 2 вечерта и от хотела, ще ви закарат на летището без проблем.
Ако може пак да си дам идея. Защо не спите в АТМ хотела на 2 Май вечерта и сутринта от хотела, ще ви закарат на летището без проблем и така няма да мислите за таксита.

# 724
  • Мнения: 19 012
Някой да сподели идеи за транспорт от летище Бове до Париж, ако е пътувал по тази дестинация. Самолетът каца около15 часа .

Има непрекъснато автобуси до Порт Мейо

# 725
  • Мнения: 14 489
Вчера излетяхме с час закъснение от Венеция и кацнахме само с половин час закъснение в София Grinning

# 726
  • Мнения: 19 012
Вчера излетяхме с час закъснение от Венеция и кацнахме само с половин час закъснение в София Grinning

И на мен често ми се случва    Grinning



НОВА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт