Къванч Татлъту в новия сериал "Cesur ve Güzel"/ минали проекти и партньори/- 60

  • 56 219
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 18 556
Алинче  Heart Eyes уникално ни е момчето  Heart Eyes

Айре  Heart Eyes и на мен ми хареса, като за любители си беше много тамам  Peace А как се гледаха ... сладурчета готини, нямат грешка  Heart Eyes


Мире  Joy Joy Joy Joy Joy леки ергенски сънища и на теб!  Hug
Аз пък искам да ги гледам така разведени  hahaha

# 736
  • Мнения: 924
В моя туитър е интересно.  Laughing Половината плачат,  а другата половина се смеят през сълзи и говорят, същото като при нас  Joy Joy Joy

# 737
  • Варна
  • Мнения: 685
Айричка  Hug Heart Eyes лека нощ,както и на всички, които ще положат глава Wink smile3524
Фенче Heart Eyes Hug,тангото ми хареса само като ги даваха в близък план гледайки се очи в очи Heart Eyes, стъпките бяха... ooooh! разбра ме нали Mr. Green
Чакам с нетърпение превода в неделя Heart Eyes
Лека вечер на всички и аз благодаря за компанията! bouquet

# 738
  • Мнения: 4 642


      Куклички, колко много сте писалиииии!!!!!?????


      Ще се върна да ви прочета, но бързам да ви постна поздрави, докато не сте заспали всички!


      Че минах първо през темата на сериала, за да прочета превода и коментарите към новата серия. А утре, пък, пак имам работа, включително търсене на нов телевизор. Че ще вземе да гръмне и телефончето ми!  Grinning

      Лека, засега. Ако мога ще намина и след като ви прочета!


      Една фотка от другата тема. Голям сладур е нашият Тахсин. Мезва си и си гледа сериала...


     


# 739
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 924
Добро утро Hug Hug Hug


по традиция в петък сме на вълна"а сега накъде" Joy Joy Joy

Аз съм доволна от снощната серия  Peace Може да не ми харесват преценките на нашите герои,но все пак те не знаят това,което ние знаем.Ръза не е писал само по стените 30 години в затвора  ooooh!,задълбочено и детайлно е изпипал всичко явно,а с помощта на Салих още по-трудно ще бъде разобличаването му.
Много се радвам,че историята с Джахиде и Хюлия приключи,и двете са там,където ги исках-на улицата и без пари Peace
На Бюлент горкия хич не му върви с Бану,сега и Джахиде му приписаха на сметката  Joy Joy Joy
Това му беше последната капка,за да се откаже от дружбата им,но и за него предстоят тежки дни.
Не вярвам тя да  крие още дълго,като нищо ще го разобличи,само и само да се измъкне.

От сцените с Джесур и Сюхан най-много ми хареса тази в болницата,бяха съвсем истински и неприкрити,очаквах,че ще се втурнат един към друг и ще се прегърнат Peace
Сцената с тангото ми хареса,като едно бягство от реалността беше,както казаха и те,представяйки си,че не са тези,които са.Затова и не ми беше като придатък на мен. За кратък миг искаше да почувства близостта ѝ Джесур,мисля,че спонтанно реши да я покани на танц,не беше условие,за да се разведат,както се писа Joy Joy Joy,в този смисъл им се получи добре Peace

хубав и спокоен ден ви желая Hug



 

# 740
  • Мнения: 18 556
Добро утро дружки, с едно слънчице!  Hug Hug Hug

Толкова  ми хареса в снощния епизод нашия красавец ...
Алинче  Heart Eyes bouquet Така хубаво си описала и моите усещания за серийката, че няма какво да добавя  newsm10  love001
Орси  Hug bouquet

Последна редакция: пт, 24 мар 2017, 08:37 от queen_fenka

# 741
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 924
Фенче Heart Eyes много беше хубав,започна да се връща полека старият Джесур,с пламъчето в очите,с нежния и изпълнен с обич поглед


един руски превод
https://vk.com/perevodmila?z=video-86336891_456239421%2Fcce96b8e … _-86336891_231033

# 742
  • Мнения: 18 624
Добрутрооо Hug

заповядайте в новата тема

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=971364.new#new

Общи условия

Активация на акаунт