Тайната на дългата и гъста коса...

  • 229 148
  • 641
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 10 856
Да, няма проблем, ще си ги разделим ако останат невзети Simple Smile
Мисля, че който е решил да е сериозен няма проблем да вземе още едно шишенце отгоре.

А за маста - Деси е казала - може и със солена, нали после го отмиваш. Аз лично ще си купя каквато има в магазините, щото нама кой да ми даде домашна.

# 241
  • Мнения: X
А някоя от мамите, с които правим кооперацията в Сф Wink, има  ли да ми продаде /или услужи с/ мас  Praynig - в магазина тази е осолена и нам кво си още - не става за мазане на бебоци или за козметични цели.
Ако останат бройки аз бих могла да взема и повече от 2, даже още сега сменям поръчката на 3 бр. вместо 2. Мерси.

Намира ми се на мен 1 буркан от тия компотените,че бях зимала за беба ма така и не я използвах...може да си го делнем  Peace
Ауууу цунки гушки...  Hug newsm44

# 242
  • Мнения: 120
Снощи и аз си направих маската, ама я държах само половин час и не си сложих торба на глава, щото забравих , че трябва Embarassed. Другият път ще бъда стрикна Blush.
А някоя от мамите, с които правим кооперацията в Сф Wink, има  ли да ми продаде /или услужи с/ мас  Praynig - в магазина тази е осолена и нам кво си още - не става за мазане на бебоци или за козметични цели.
Ако останат бройки аз бих могла да взема и повече от 2, даже още сега сменям поръчката на 3 бр. вместо 2. Мерси.
Осолената мас може да се обезсоли много лесно. Ако някой се интересува ще пиша как става Heart Eyes.

# 243
  • Мнения: X
Да, пиши.  Praynig Мерси.

# 244
  • Мнения: 412
За мамите от София - младост. Зад Окръжна Болница има ветеринарна аптека - в бл.20, от едната страна има обущар, от другата - цигари и др. Блокът е точно с/у входа на една от детските градини. В наличност имаха само един започнат флакон, но младежът обясни,че ще поръчва и след няколко дни ще има количества.Който иска - да му поръча  Grinning Не се смее много, като разбере за какво става въпрос, само умерено  hahaha

# 245
  • Мнения: 730
А колко време стоиш намазана и увиваш ли се с кърпа newsm78

Ами да, слагам си найлонова шапчица и отгоре кърпа- да се загрее. Стоя по няколко часа, колкото имам възможност. Предполагам, че колкото повече стоиш- толкова по- добре. Peace

Тенкю миличка  bouquet,още днес ще си закупя вълшебнато мазило и започвам редовно клепане с туй чудо и очаквам добри резултати Sunglasses

# 246
  • Мнения: 522
Снощи и аз си направих маската, ама я държах само половин час и не си сложих торба на глава, щото забравих , че трябва Embarassed. Другият път ще бъда стрикна Blush.
А някоя от мамите, с които правим кооперацията в Сф Wink, има  ли да ми продаде /или услужи с/ мас  Praynig - в магазина тази е осолена и нам кво си още - не става за мазане на бебоци или за козметични цели.
Ако останат бройки аз бих могла да взема и повече от 2, даже още сега сменям поръчката на 3 бр. вместо 2. Мерси.
Осолената мас може да се обезсоли много лесно. Ако някой се интересува ще пиша как става Heart Eyes.
Най-добре пиши как става, че има мами дето не искат да слагат осолена мас  Hug

# 247
  • Мнения: 522
О забравих да ви кажа, че имаше период в който в маската слагах и по един счукан аспирин...и той помага за растежа.

# 248
  • Sofia
  • Мнения: 8 311
Деси, айде покажи гривата!  Flutter
Виж колко народ следваме съветите ти, пък не сме виждали резултата!  Wink

# 249
  • Мнения: 120
ОбезСоляване на свинска МаС Mr. Green

Взема се известно количество  свинска мас /напр. 1 ч.ч./ и се слага в съд с повече вода. Слага се да заври и се засичат 30 мин след завирането. Изчаква се да изстине хубаво, така че да се втвърди отново маста и се обира с лъжица- самата мас  става като капак върху водата. Маста е вече съвсем обезсолена- солта е заминала във водата. Laughing
Надявам се, че съм била полезна. Hug

# 250
  • Мнения: 120
Деси, айде покажи гривата!  Flutter
Виж колко народ следваме съветите ти, пък не сме виждали резултата!  Wink
И аз искам да я видя тази коса за чудо и приказ smile3521 smile3521 smile3521!

# 251
  • Мнения: 1 986
  Е,добре-включвам се и аз PartyЧетох,четох и то,при тези отзиви-как да не се включи човек newsm44 ще потърся във В.Търново такава аптека-ако има някоя съгражданка-да пише Wink Аз обикновено,след измиване втривам в косата си хининова вода/а напоследък я продават и в комбинация с хмел,коприва и ...още някаква билка/,предполагам,че няма да навреди,освен маската,да продължа с тази процедура Rolling Eyes
  И да питам вече родилите майчета-започнаха ли да ви пада по-обилно косата след раждане ConfusedМоята не е от най-гъстите,или по-скоро-косъма ми е тънък,та се опасявам след като родя да не се наложи да си купувам перука Confused

# 252
  • Мнения: 7 182
И да питам вече родилите майчета-започнаха ли да ви пада по-обилно косата след раждане ConfusedМоята не е от най-гъстите,или по-скоро-косъма ми е тънък,та се опасявам след като родя да не се наложи да си купувам перука Confused

На мен грам коса не ми е паднала от главата, и аз се опасявах от следродилния косопад, но да чукам на дърво съм ОК. Не знам дали е от Витаминола, защото се мажа само от месец.

# 253
  • Мнения: 1 986
 Браво! Дано и при мен да е така-решила съм обаче още отсега да започна укрепването й Wink Благодаря ти за отговора  bouquet

# 254
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 29 889
довечера и аз си получавам ценната течност и само чакам да ми донесат мас. Сега към експерта - можем ли да редуваме като към маската слагаме аспирин и хапчета за козина на кучета hahaha Жълтък може ли слагаме постоянно?

Общи условия

Активация на акаунт