Тайната на дългата и гъста коса...

  • 224 867
  • 641
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 164
Както вече казах аз съм бременна в 6 месец и сега говорих с лекарката ми и тя ми каза че няма проблем.Само ако искам по-добре да си направя тест за алергия както при боите за коса.Така че мисля да се намажа и аз.

# 631
  • Мнения: 49
#CrazyЛекарство за овце #Crazy На теб кой ти го препоръча Деси?
Не се притеснявайте, че е за овце - състава му е изцяло от витамини в големи количества! Peace
[/quo
Колко време стоиш с маската и може ли да си сложа само ТРИВИТАМИНОЛА,без другите съставки?

# 632
Да бе, знам че става супер, ама не мога да издържам миризмата, която остава и след измиването baby_neutral
А иначе навремето и аз си спасих косата с маска с мас, газ и оцет, щеше да ми падне...от изрусяване беше станало това нещо.

Вивиан, по-горе пише че на руса коса газ не се слага а ти казваш че така си спасила твоята
може ли да споделиш с мен колко често и в какви количества газ си си правила маската защото аз съм много руса но ме е страх да не окапя от гата а същевременно искам да си правя тази маска

# 633
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Има нова тема, продължение на тази:

Тайната на дългата и гъста коса - 2

# 634
  • Мнения: 54
много страшно ми звучат тези съвети за разни мазила за коси и някакви отвари от незнайни съставки.мисля,че бабите ни са прибягвали до това,тогава,когато не е имало друго.нормално е било да си мажат разни "кексове" по главите,както и да си трепят въшките с газ и мас...нали?а и не са си третирали с нищо косите.не са си ги скапвали със самодейни кичури и сваляне на черна боя ,в банята на съседката със съмнителен препарат купен от съмнителен продавач-консултант!но през 21-ви век,все си мисля,че нещата стоят по друг начин!

# 635
много страшно ми звучат тези съвети за разни мазила за коси и някакви отвари от незнайни съставки.мисля,че бабите ни са прибягвали до това,тогава,когато не е имало друго.нормално е било да си мажат разни "кексове" по главите,както и да си трепят въшките с газ и мас...нали?а и не са си третирали с нищо косите.не са си ги скапвали със самодейни кичури и сваляне на черна боя ,в банята на съседката със съмнителен препарат купен от съмнителен продавач-консултант!но през 21-ви век,все си мисля,че нещата стоят по друг начин!

Аз пък мосля,че точно на тази са известни  съставките! Не са известни на  боклуците,които купуваме за луди пари. Толкова много  хора казаха,че са доволни от резултата на маската,някой да е похвлил толкова много някой  продукт?

# 636
знаете ли мами след като прочетох за маската за коса с тривитаминол отидох до ветринарната аптека и ветринарят ми каза ,че тривитаминола е спрян от производство и ми даде негов заместител той се казва супервитаминол дали с него мога да правя маската някой знае ли?

# 637
  • Мнения: 130
Здравейте!Аз днес си направих маската!На мен във ветеринарната ми казаха че това лекарство има няколко имена, това което аз си купих беше Виалитон, момчето ми каза че по принцип за растеж и косопад се препоръчва Вкомплекс!
И значи като си правех маската първо мастта не се разтвори така ли трябва или трябва да я разтопявам предварително и другото което искам да питам е дали не може да се прави двойна доза , защото това ми е малко сякаш, не мога хубаво да си покрия косата с маската!

# 638
kolko vreme trqbva da se stoi s tazi smes ot trivitaminola???

# 639
  • Мнения: 811
пиши в тази тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=117731.0;topicseen

и на кирилица,моля те
а на въпроса ти:колкото повече,толкова по-добре,примерно 2 часа

# 640
  • Мнения: 599
Както вече казах аз съм бременна в 6 месец и сега говорих с лекарката ми и тя ми каза че няма проблем.Само ако искам по-добре да си направя тест за алергия както при боите за коса.Така че мисля да се намажа и аз.

МОЛЯ, обърнете внимание на това: има, и още как! Витамин А е тератогенен в големи дози!! А като си помисля, че е за животни, вероятно става дума за мегадози. Сигурно е хубаво и ефикасно, но не бива да се използва от бременни  Naughty

# 641
  • Мнения: 61
Здравейте!
Днес си направих маската,но сложин и кисело мляко и мед.Изплакнах с хума и оцет и косата ми е много хубава,но за проблема с косопада явно още трябва доста пъти да се прави.
Искам да ви питам дали някоя е пробвала маската или само лекарството върху мъжка коса? newsm78Веднага мъжете се заинтересуваха от Вълшебната маска. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт