В ОКТОМВРИйското човече, сърчицето тупка вече! - Тема 2

  • 28 375
  • 733
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 102
Ох, аз пък нямам търпение да се върна на работа! Но още не ми дават да се товаря много. В понеделник все пак ще говоря с докторката как предвижда нещата. Аз не мога да седя на едно място. Не съм такъв човек, не мога да лежа, да седя, да не правя нищо. Имам собствен бизнес, сама си определям работното време и натоварването, ще се товаря по-малко, но само да се върна на работа, това искам. Разбирате, че откакто се наложи да лежа и да се пазя и не работя, това се отразява финансово на нас, защото работя за себе си. Tired

За алергените даже не бях се замисляла, днес закусих мекици с мед, много добре ми дойдоха. Laughing Сега обядвах и така ми се прияде нещо сладко за десерт, но принципно съм го ограничила, въпреки че съм голяма сладкоядка Mr. Green
Биричка си позволих няколко вечери от чашата на мъжа ми - но се ограничих до около 3-4 глътки.

# 721
  • Мнения: 1 092
Жанче, аз си угаждам, така си реших отначало  Simple Smile Но, разбира се, не прекалявам, а и забелязах, че хапна ли нещо, което много ми се е ядяло, после спира да ми се яде. Заради това си позволих един хамбургер, сканс също (такива работи не ям от години) и сега вече не искам да ги ям  Laughing Засега все още стои проблемът с кренвиршите и салам Камчия но ще устискам, това вече не искам да си го причинявам  Mr. Green

# 722
  • Мнения: 60
Пожелавам на всички момичета да сме тук до края и догодина по това време да си споделяме как ни се смеят и ни радват децата Simple Smile

# 723
  • Мнения: X
Кети, недей наистина кренвирши и Камчия, моля ти се  hahaha

# 724
  • Мнения: 4 005
На мен всичко ми се яде и преди малко също опустоших един голям пакет снакс.
Месо обаче не ми се яде изобщо.Вчера ядох макарони на фурна,онзи ден мляко с ориз и забелязвам,че в такива дни ми трябва двойна доза от сиропа.
За тестено си умирам,но знам че трябва да го избягвам.

# 725
  • Мнения: 35 109
Аз не ям мляко с ориз заради млякото,  така ми се иска. Ще поръчам на татко д ами донесе прясно млекце от кравефермата. лекарката каза да не ям банички, а така ми се ослаждаха. Вчера си взех...УМРЯХ от киселини. И до там с баничките. Отидох в Лидл, застанах пред щанда с хлечетата и се чудех кой да си взема. Установих,че 80% от тях щяха да ми предизвикат киселини. И си взех едни простички,колкото да изпия хапчетата.
Извинете за двата поредни поста.

# 726
  • Мнения: X
Жана, ограничавам се до някакъв малък сладоледец. Не прекалявам.
Не си като мен викаш  Laughing Blush
И на мен изобщо не ми се яде месо, ама изобщо.

# 727
  • Мнения: 1 102
И аз съм така с месото. Снощи ядох мусака, само картофите обрах  Mr. Green

# 728
  • Мнения: 35 109
И майка вчера беше направила мусака, но ѝ отказах. Хапнах само салатка. Иначе си представих киселини и после..тежка нощ Sad

# 729
  • Мнения: 1 102
Момичета, да не се притеснихте, че изписахме темата Joy СТигнахме края на 49 страница и всички се умълчахте. Дано Деси намери време и желание да отвори новата тема. Hug

# 730
  • Мнения: 1 130
Аз съм готова, чакам само да дойде 50 стр. Даже днес излизах и нямах достъп до компютър и се бях притеснила да не сте я изписали и да ме чакате!

# 731
  • Мнения: 35 109
Ще се представяме ли за първата страница??

# 732
  • Мнения: 1 102
Аз все се притеснявам да се записвам, ама да вземем да се запишем ли вече? Mr. Green Скоро и щъркелчета ще трябва да си слагаме Simple Smile

# 733
  • Мнения: 1 130
Заповядайте в новата ни тема
Нека бъде изписана само с положителни новини.
Ако някой има предложения за темата, може да ги сподели и ще ги добавя, както и термините ви

Общи условия

Активация на акаунт