Абитуриентски страсти 2017 - красоти и изцепки в снимки

  • 441 314
  • 3 522
  •   1
Отговори
# 90
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 689
А ние ще чакаме да я покажеш  Grinning Ако не щерката поне роклята  Peace

# 91
  • Когато нямам работа ... просто седя и си хубавея
  • Мнения: 387
А ние ще чакаме да я покажеш  Grinning Ако не щерката поне роклята  Peace
Grinning
Надявам се да става за показване (ролкята, де). То детето нали се е мое, все си е хубаво!
Wink

# 92
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 317
Малко ми омръзнаха роклите тип русалка и силно разкроените дълги рокли...Тази дължина е младежка и закачлива, какво мислите :

# 93
  • Мнения: 2 596
На мен точно такава дължина не ми харесва и не ми е някак младежка  Mr. Green . Горнат част ми харесва  Heart Eyes

# 94
  • София
  • Мнения: 409
 Записвам се да не ви изгубя  Party

# 95
  • Пловдив
  • Мнения: 23 935
Аз ще гледам и коментирам. Ако не ме домързи.

# 96
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 061
 bouquet

# 97
  • Варна
  • Мнения: 10 662
Малко ми омръзнаха роклите тип русалка и силно разкроените дълги рокли...Тази дължина е младежка и закачлива, какво мислите :

Харесва ми само ако глезените са като на манекенката.
Няма ли ги - абсурд!

# 98
  • Norge
  • Мнения: 2 311
Идея за вратовръзка Simple Smile



Francesco Gabbani

# 99
  • Мнения: 2 592
Записвам се в новата тема и аз. Миналата година имаше много красиви момичета, дано и тази има.

# 100
  • Мнения: 31 398
Харесвам късите панталони и мокасините. Много. Heart Eyes

# 101
  • Когато нямам работа ... просто седя и си хубавея
  • Мнения: 387
Харесвам късите панталони и мокасините. Много. Heart Eyes
Аз също, но без да са кадифени обувките - приличат ми на домашните пантофи на Евгени Минчев...

# 102
  • Мнения: 233
Покрай баловете ми става едно носталгично, романтично, отнесено. Ех, доста годинки минаха! Simple Smile
Абитуриентка ще имам, живот и здраве, след 3 години, но много се радвам на децата и с интерес гледам снимки.

Дайте идеи какво да подаря на абитуриенти- момче и момиче. Не са ми близки роднини, деца на приятели. Благодаря.

# 103
  • Някъде там
  • Мнения: 16 287
Добро утро. Не съм фен на късите рокли,но това момиче и рокля са прелестни. как така не е показвано тук не знам.

# 104
  • Варна
  • Мнения: 36 856
Daviz, ако може качи направо картинката, че тоя линк нещо отказва да ми се отвори.

Общи условия

Активация на акаунт