Абитуриентски страсти 2017 - красоти и изцепки в снимки

  • 453 086
  • 3 522
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 17 542
Билян@,тази е другата рокля. И още една си харесах.

# 526
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 42 757
Билян@,тази е другата рокля. И още една си харесах.

много ми харесва това деколте  Blush

# 527
  • Мнения: 16 870
И аз обичам такива деколтета.

# 528
  • Мнения: X
Тази с китките е малко банална, но другата е разкош!

# 529
  • Мнения: 17 542
И на мен ми харесва деколтето, а онова синьо ми е просто любимо! Но за такова деколте трябват хубави рамене. На втория модел не са толкова хубави. Още една синя рокля.
Първата кремава показах, за да обясня силуета на роклята на дъщерята на dtra. На показаната китките на талията са излишни.
Един рядко предпочитан цвят рокля за баловете, но на мен ми харесва. Бюстието се държи от презрамка и ще си стои на мястото.
И още една прелест, която не виждам добре през телефона, черна ли е? Ако е, то не е това основния цвят! Трябва да е мастилено синя.  
И още едно предложение за горна дреха. За кремав цвят бих избрала тъмно синьото.

Последна редакция: ср, 22 мар 2017, 16:45 от Бижy

# 530
  • София
  • Мнения: 4 803
 Бижу,
Кремавата рокля от кой сайт е?
Много ми хареса.

# 531
  • Мнения: 17 542
Коя от двете? С розите на талията или без? Те май и двете са от там - Lazara.bg

# 532
  • Варна
  • Мнения: 39 085

И още една прелест, която не виждам добре през телефона, черна ли е? Ако е, то не е това основния цвят! Трябва да е мастилено синя.  


В това ми останаха очите. И в роклята и в модела.

# 533
  • София
  • Мнения: 4 803
Коя от двете? С розите на талията или без? Те май и двете са от там - Lazara.bg
Без розите, с лодка деколтето.
Това онлайн магазин ли е? Ще потърся.

# 534
  • Варна
  • Мнения: 12 269
Билян@,тази е другата рокля. И още една си харесах.
Втората е много хубава!

# 535
  • Мнения: 17 542
Красиво е съчетанието синьо с кремаво, дантела с тафта. Много ми хареса и това. Нацупеният модел не. Laughing

# 536
  • Варна
  • Мнения: 2 309

Ах, разкошна е!!!!! Heart Eyes

Красиво е да, обаче този 10 см машинен подгъв ми избоде очите. Ясно е защо е направен, но не можеше ли по-дискретно да го минат? Има такива машини, знам със сигурност.

# 537
  • Някъде там
  • Мнения: 20 508
Последно показаните рокли са прекрасни.Особено последната,страхотна е.

# 538
  • Мнения: 7 849
Страхотни рокли, и на мен в зелената ми останаха очите, а и зеленото е актуално или поне така пише из сайтовете за мода. Но е претенциозно, както и жълтото.

Много младежко и свежо! Но не съм убедена, че е от тазгодишна колекция.

Тази е колекция 2017 и пак е с гол гръб.

Скрит текст:




Последна редакция: ср, 22 мар 2017, 17:50 от Билян@

# 539
  • Мнения: 3 480
На втората показана рокля горната част прилича на трико за гимнастика.

Общи условия

Активация на акаунт