Априлски мами 2016 - Тема 8

  • 25 591
  • 771
  •   1
Отговори
# 510
  • София
  • Мнения: 22 977
Пу-пу Таная, никакво лошо време на 22  Naughty, кръщенето ни е тогава.  Mr. Green Ако вали все пак ще се снимаме в ресторанта, какво да правим.  Simple Smile

# 511
  • Мнения: 448
Sea. Sea дано е хубаво и аз се надявам. Толкова се вълтувам за този първи рожден ден, че не е истина.  Party

# 512
# 513
  • София
  • Мнения: 22 977
Ах, младежът какъв е пухчо, да са ти живи и здрави.  Hug

# 514
  • Мнения: 13 935
Какви усмихнати сладурчета  Heart Eyes И Мона е хубавица  Heart Eyes
Някое дете да яде хартия  Thinking

# 515
  • София
  • Мнения: 22 977
Какви усмихнати сладурчета  Heart Eyes И Мона е хубавица  Heart Eyes
Някое дете да яде хартия  Thinking

Катерина определено е фен на хартията.  hahaha

# 516
  • Мнения: 1 505
Благодаря!
О да редовно от кръстословицата на дядо,а уж я следим.(младежа не се вълнува),но тя още е фен на мокрите кърпи.

# 517
  • Мнения: 13 935
Уфф и моят младеж е фен, уж го пазя а все намирам оръфани останки  ooooh!

# 518
  • Мнения: 1 505
Много са бързи.
Така младежа отпадна,за 25сек. заспа.
Но момата.... таткото ще има премеждия.

# 519
  • София
  • Мнения: 22 977
Тя всъщност май напоследък не е яла, може би повече я наблюдавам като има хартия около нея  Simple Smile, но по едно време беше страшно направо.  Mr. Green

# 520
  • Мнения: 448
Софинка страхотни сладури си имате.
Чак сега заспа Сияна. Ходих приспивах я, оставях я сама в стая и след малко се чуват крясъци. Тя стана и се забавлява. Това от зъби ли е, от времето ли. Нз ама каталясах. Горните и венци са като камък, дано избият по-бързо вече #Crazy
Тази сутрин като станахме и се забавлявахме по пижами  Joy
https://postimg.org/image/pgmsqv5xp/

# 521
  • Мнения: 2 516
Еей, чудесни са  Heart Eyes
И Даниел си пада по хартия, но само я къса на мнооооого малки парченца(може половин час това да прави), лапа някое, дъвчи го и после стои с изплезен език, докато не му я взема от устата  Joy
Отваря си редовно и мокрите кърпи, вади 1-2 и после му стават безинтересни.
Ние имаме друг проблем - скърца със зъби или по-скоро си ги търка едни в други. Не мога са го отуча...

# 522
  • София
  • Мнения: 22 977
Криси и аз като малка много съм скърцала със зъби, не знам каква е била причината, и просто един ден съм спряла от раз.

# 523
  • Мнения: 1 505
Еей, чудесни са  Heart Eyes
И Даниел си пада по хартия, но само я къса на мнооооого малки парченца(може половин час това да прави), лапа някое, дъвчи го и после стои с изплезен език, докато не му я взема от устата  Joy
Отваря си редовно и мокрите кърпи, вади 1-2 и после му стават безинтересни.
Ние имаме друг проблем - скърца със зъби или по-скоро си ги търка едни в други. Не мога са го отуча...
И Ясен така прави!

# 524
  • Мнения: X
Прекрасни дечица! Двете принцеси, какви са нежни и финни 👑🌸, а малкия господин е само за мачкане и гушкане.  🤗😍
И аз нямам търпение да започне вълната от рождени дни. Голямо вълнение е!
Мона и тя скърца със зъби и яде хартия. И кабели,телефони и все неща, които не са за нея.

Общи условия

Активация на акаунт