Априлски мами 2016 - Тема 8

  • 25 547
  • 771
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 1 503
И аз щях да питам за тези гащички,мисията е невъзможна вече.Но имам още 2 пакета и след това ще закупя.Вечер след баня,слагаме и чорапки.. но сутринта и двамата са без тях.
Днес определено няма да се излиза,струва ми се,че на вън си е направо буря Sad

# 766
  • Мнения: 2 379
Обичам студа, но у дома си е доста усойно, слаагам чорапи, леки ританки и боди с дълъг ръкав, Завивам с едно меко одеяло, но той така се върти, че никога не е завит и често е и само по боди сутрин...
Е, ти пък леген, не може ли като нормалните хора да оставиш само дистанционното в хладилника ( както и аз )
Гащи и аз се замислих, но за сега мога да овладявам положението, а както го преобувам и на вън....по удобно ми е с пелена, че ако са гащи едно преобличане ще падне...

# 767
  • Karnobat
  • Мнения: 182
Вечер спи с пижама от две части и чорапи,завит с олекотена завивка,но след многократно вдигане на краката и въртене е отвит. Имам един летен спален чувал, мушвам го там и поне като се отвие има нещо на гърба.
Гърнето го ползваме през деня за голеееми работи и понякога малки Simple Smile Сигналът му е ако видя,че се напъва. Като беше с разтройство от антибиотика по трудно се случваха нещата.
Да споделите за памперс гащите,че с пелените понякога ми идвааа #2gunfire Joy
Днес ще си останем в къщи, че то един ужасен вятър

# 768
  • София
  • Мнения: 22 887
Момичета, май сме за нова тема, да не ни заключат?  newsm78 Ще може ли да пусне някой или да се опитам аз.  Mr. Green

# 769
  • Владая
  • Мнения: 362

Е, ти пък леген, не може ли като нормалните хора да оставиш само дистанционното в хладилника ( както и аз )

Laughing Laughing Laughing
Ама не си пушила незапалена цигара 10 мин,нали???? Laughing Laughing Laughing Laughing

# 770
  • София
  • Мнения: 1 928
Аз още не съм сложила памперс гащи, обмислям го, че е много наложително да се случи, отлепват си лепенките на памперсите и ги махат и двамата , за да ми е по-весело.
Спят по бодита и долнище от пижама, чорапи не им слагам, но спят в спални човали, други завивки при нас не вършат работа, много се въртят а в стаята не е много топло.

# 771

Общи условия

Активация на акаунт